Споделена история от Други

Постоянно възстановява изтрити мои снимки и ме следи
От един месец съпруга ми е в отпуска и си стои вкъщи. Аз бях на работа последните седмици и той е сам. Хванах го да инсталира разни програми на неговия, моя лаптоп, на фотоапарата, на всичко общо взето. Започнах да чета за програмите и се оказа, че възстановяват изтрити файлове. Постоянно рови, възстановява изтрити снимки и видеа и после се перчи какво е открил. Правила съм си разни селфита, клипчета, но съм решила че не стават и трия, той обаче щастлив че ми навлиза в личното пространство.
Това което е открил не е обезпокояващо, оказа се че видял моя страна, която не съм му показвала, прави ми комплименти и т.н., но ме притеснява факта, че когато ме няма използва да рови зад гърба ми и се крие и не казва... Следи какво пиша в интернет и в какви сайтове влизам, а сме женени от 10г....

Коментари

1.   Да не иска да намери нещо и да може да те обвини и да се раздели с теб! Той психически не е добре. Бих продала всички лаптопи и изтрила всички програми. Внимавай за потслушвателни устройства!

4.   Защо не му намериш работа? Да остъкли терасата с майстори, да ремонтира нещо, да закара колата на преглед...

5.   Сякаш си негова собственост, нали? Мисли, че те притежава, иска да надникне в мислите ти... 10 години са дълго време. Ако любовта беше още прясна, щях да ти кажа да се разделиш с него, но при този случай нямам идея какво трябва да направиш...

6.   Авторка: Здравейте отново, днес чашата преля. Докато бяхме на гости на нашите, той седна на компютъра на татко и когато го заварих - беше свалил програма и възстановяваше всичко за 15г. назад, за да ровел да види живота ми преди това в снимки и видеа. Нищо не намери, не му стигна времето, но ми стана обидно, защото нагло се рови в чуждите животи. Като се прибрахме детето беше в съседната стая, а той искаше да ми бърка в бельото, отблъснах го и му казах ти нормален ли си, детето е тук и ще дойде, а той почна да ми крещи и да ме обижда, че то е малко и не разбира...
После започна да ме обижда, че съм се променила и много ми пораснала работата, едно време ме мачкал както си иска и всичко съм изпълнявала, а сега като ми нареди нещо съм отказвала и съм се защитавала.
А аз просто пораснах и се развих и започнах да си отстоявам правата... били сме го правили навсякъде и по всяко време, е да, ама сега имаме дете... не му пукало... обижда ме, съсипва ме и не се замисля, че съм сексуално отвратена заради повдението му. Толкова ми е гнусен, че се моля да не ме доближи, камо ли сексуално.. Ако не получи нещо става агресивен, обижда и стиска челюст... мразя го! Писна ми да бърка в белзьото и отдолу ме грубо и да дращи чак с нокти, просто на всяка цена, защото е решил че той иска.. дали искам аз нямало значение, трябвало да дам... както си седя някой идва бърка и почва да ме притеснява, накрая аз съм виновна.... а той че е ужасен не..

7.   Кой са програмите. Авторке, мъжа ти нещо е изперкал. Нормално е с времето хората да се променят. Но има и друго нещо човек става мнителен. когато съди по това какво той прави.

8.   Явно не може да разбере, че всеки си има лично пространство. Сложи си парало на всички устройства и тогава няма как да възстановява.

9.   Според мен сексът му е недостатъчен и си мисли, че му изневеряваш. Затова се е разровил, луда работа. Явно не разбира, че вече трябва да се съобразява и с детето, и с грижите по него, че не винаги на теб ти се иска интимност. Явно си мисли, че имаш странична забежка и затова не получава секс вкъщи.
Изглеждаш ми срутена емоционално, това означава, че ти повече секс с него няма да пожелаеш никога, т. е. проблемът ще се задълбочава. Разбирам те напълно. Какъв би могъл да бъде изходът от ситуацията? Аз бих избрала раздяла, той ми изглежда зъл и контролиращ, съжалявам да го кажа. Ако избереш детето да има баща и да е мирна къщата, мъжът ти трябва да си получава редовно порцията секс, ти си помисли възможно ли е? Това е сексуално насилие за мен, така грубо да те притиска. Все пак прочети материали по въпроса, опитай да обсъдите нещата и... действай! Успех!