Споделена история от Други

Как бихте реагирали?
Ще започна оттам, че финансовото ми положение е прилично, но никога не съм парадирала с това. Аз съм от тези тъпи романтички, които не се вълнуват от парите.

Преди време се запознах с един човек. Повярвах му, хлътнах и тъкмо щяхме да стигнем до... леглото... и гледам на телефона два есемеса. На първият ме питаше дали ще му дам евро, за да купи подарък на майка си?!?!?! Вторият беше оправдание на първият, че се шегувал, явно осъзнал какво ми е изпратил. Вие как бихте реагирали, ако ви се случи нещо подобно? Още седя и гледам тъпо в екрана.

Коментари

1.   даи му на човека кво толкова :):):) Хектор

2.   И аз като теб бих реагирала, ще седя и ще гледам тъпо. Между другото, ми се е случвало същото, получих от един човек (с когото имах отношения) смс с питане мога ли да му помогна с определна сума и след като го отрязах получих друг, че се бил шегувал. Да, бе, да. Дотам бяха отношенията ни, де. Според мен ти проверява реакцията твоя човек, дали си предразположена към... хмм.. спонсорство.

3.   Еййй мъжката солидарност няма граници (Хекторе теб визирам).

4.   ако смяташ, че заслужава дай му, ако не, сипни му да яде. подхвърли му на шега че нямаш нищо против да му дадеш и му виж реакцията-ако откаже значи наистина е шега, ако се съгласи ясно не е шега. Има и такива мъже, които гледат да изкрънкат нещо, после в знак на благодарност почват да те засипват с комплименти, че си я девинска курва, я разградска и т, н. една приятелка се опари ей така, искала да помогне и после на ти -добрите намерения си ги завря отзад. Вниимавай има куп маниполатори

5.   Понеже питаш как бих реагирала - ами, няма да му направя проблем (макар че е адски нетактично да те пита за такова нещо в смс), но със сигурност ще се изразя така, че да му стане ясно, че не бих му дала пари. И все пак зависи от колко време се познавате и доколко сериозна е за всеки от вас връзката ви. Всичко има значение. Ако го чувстваш близък и си разбрала, че е човек на място - защо не?

6.   Ще се отдръпна, пък дано да изгуби интерес. Ако е някой изнудвач, после пак ще плача във форума. Ех, на мъж вяра да нямаш!

7.   Какво толкова номер 3 нали се обичат да му помогне човека иска да купи подарък на маика си такива синове са рядкос вече :):):)
Хектор

8.   Според мен му е грозна постъпката няма ли от кой да поиска, а точно от теб, и няма смелост да ти каже в лицето, че му трябват пари естествено за маика му ще каже не за него, ако му дадеш не очаквай и да ти ги върне.

10.   Хаха, Хектореее, за майка му друг път, забележи, че подаръкът е в евро, ако беше за майчето щеше да мине и с нещо от всичко за 1 лев, доколкото ви знам вас мъжете, по-скоро ще да е подарък за някоя друга, или още по-скоро за него си.

12.   Ще му кажа, че хумурът му е странен и не особено забавен. Като му го казваш, погледни израза на лицето му, от там ще разбереш какво става наистина, но на твое място бих била на щрек.
Лола

13.   Щом се чудиш, значи не му е в стила да си прави такива шеги. И според мен те проверява. Провери го и ти. Питай го колко пари иска и ако ти отговори, значи шегата му не е баш шега.