Споделена история от Други

Трябва ми помощ! Не мога да се сетя как се казва филмът, който търся!
Здравейте, колкото и глупаво да звучи се опитвам да намеря един филм, вече над 5г. Не мога да се сетя как се казва. Когато бях дете го гледах можеби всеки ден. Ето кратко описание на филма по мой мътни спомени. Първо, той беше анимация. Разказваше се за едни животни в зоопарк. Не говоря за., , Мадагаскар". През деня те са в клетките си, но през нощта те излизат. Знам, че в самото начало на филма имаше сцена в която през нощта пингвините играят хокей с костенурки. Самото действие започва същата нощ, когато едно малко лъвче, което е синът на главният герой (един лъв приличащ на Муфаса) бива отвличане, от бракониери, или нещо такова. След това лъвът, който ще наричам Муфаса(Не си спомням името му) тръгва с още няколко животни за да го намери и да си го прибере. Знам, че имаше сцена в която те бягат от няколко злобни кучета, включително един пудел(много ясно го помня). Също имаше сцена в която те са в някакъв бар, пълен с гълъби. И с риск да объркам филма, мисля че имаше сцена в която карат кораб. Опитвам се да се сетя как се казваше филма с Муфаса, или както му беше името, но просто не мога. Много ще се радвам, ако някой се сети как се казва и ми го напише. Благодаря предварително.

Коментари

1.   Да не е The Wild - анимация от 2006 г.

2.   Филмът се казва "The Wild" и е от 2006 г. Интересно, че веднага се сетих за какво говориш, защото и аз съм го гледал, но и аз не си спомнях името на филма. Разрових се в интернет и намерих как се казва. Даваха го по БТВ преди 7-8 години и предполагам, че оттам сме го гледали. Иначе не е станал толкова голям хит като "Мадагаскар" и затова не е толкова известен.

3.   Филмът се казва, The Wild и е на Walt Disney от 2006 ;)