Споделена история от Други

В търсене на своето хоби
Здравейте.

Бих искал да разбера как открихте своето хоби и какво е то.

Някой родител, познат, приятел ли ви насочи към него?

Благодаря! :)

Коментари

1.   Поздрави от слънчева Варна! Пише ти един Варненец на 37 г.! Това лято покрай режима не мога да отида никъде със своята камера! Стоя си у нас, ходих да търся работа, но господинът ми каза, че като се освободи място, ще ми се обади! Споменах, че имам камера, защото това ми е хобито-миналото лято бе доста наситено с множество концерти, особено Международния фолклорен фестивал, който се провеждаше в Летния театър-имаше състави от Аржентина, Испания, Индия, Молдова, Русия и България! В Радио Варна също имаше немалко събития-повечето се провеждаха в Арт салоните, които са два на брой и са независими един от друг!, както и в Концертното студио! На сцена "Раковина" също се провеждаха концерти! В Деня на Варна по традиция се организира литийно шествие около катедралния храм "Свето Успение Богородично! Привечер Богдан Томов пее за децата на Варна, като организира кратки състезания и който се справи, получава награда, а всяка награда е осигурена от "Технополис"-раници, топки, федербал, обръчи! А също така раздава и плакати с автографи с неговия лик! След това отидох в Летния театър, където се проведе концерта, по повод Деня на Варна! После отидох и на Морска гара, където младите изпълнители пяха за всички присъстващи! Дойде кмета и ни поздрави! Най-вече отидох заради него! После пеша си отидох към нас! Обаче това лято не е като другите! Ограниченията са в сила! А ти идвал ли си във Варна и какво ти е мнението за града ни?

2.   Момиче съм. Много рисувам. На училище, докато говорят учителите и ми е скучно отварям последната страница и си рисувам нещо с химикал, пък у дома ги отцветявам. И така започна да ми харесва. От спортовете ходя на Карате. Исках все на нещо да се запиша. Ама женските неща като танци и пеене знаех, че не са за мен. И се записах на Карате и ми хареса.

3.   От автора до номер 1. От Варна съм. Обожавам града!

Би ли споделил, как реши да се занимаваш с видеозаснемане? Благодаря.

4.   Просто реших! Имахме едни ниви, които продадохме и с парите реших да си купя камера, а и вече имах достъп до интернет-това през 2013 г., откъдето да се информирам за всички събития! Не съм като другите, на които първата им работа е да се напият, да мятат гюбеци в чалготеките и да хвърлят салфетки, да дрифтят посред нощ, да въртят далавери и какво ли не още! За мен тези хора не съществуват! Ппедпочитам да отида там, където ще си оботатя културата! Темите ми за разговор не са за коли, жени и далавери, а за фолклор, национални празници, концерти, а като отида там, всичко е препълнено! Понякога говоря и с публиката! Някои даже си мислят, че съм от някоя телевизия, но им обяснявам, че това ми е хобито! Така се чувствам в свои води, както се казва! Няма лигави келеши, които да пречат с поведението си, които, както знаем, нямат никакви задръжки, когато са в обществото! А в обществото си има норми на поведение! А всеки е длъжен да ги спазва! Ходя сам, не ми е скучно! Има хора край мен! Интелигентни, а не лигави келеши!