Споделена история от Други

Стара ли съм?
На 27 съм. Всички ми говорят колко съм стара, нямам ли деца, особено майка ми. Абе хора, не се чувствам все още бабичка за пред пенсия:)! Аз се чувствам момиченце, дори изглеждам на момиченце.

Коментари

51-58 от 58

63.   61 и 62 и двамата сте за психото, вървете да се лекувате и спрете да спамите с вашта параноидна шизофрения. Като си падате по мъже нямате проблем, там във лудницата ще ви шибат педалите на воля и няма да имате никакви жени. Ай сикрир от луди бе дееба

64.   63, я стига си спамила и с ненормалните ти предположения да разпалваш омраза от мъжете срещу жените. Сигурно си върла феминистка и заслужаваш 60 камшика на голо, както се отнасят с такива жени в ислямския свят. За лудницата сигурно си ти, и там ще те научат на лесбийство, а мъж ще видиш на куково лято.

"Ай сикрир от луди бе дееба"

И не попържай, защото не е красиво, жена да попържа, без да може в действителност да изпълни заканата си-попържнята. Ти да не си мъж? Само мъжете имаме право да попържаме, защото сме мъже и можем да извършим заканите си.
Казах!
А, авторката да побърза да измами някой мъж да се ожени за нея, докато все още има някакъв шанс. Иначе ще си остане стара мома с големи претенции, и ще се чувства непълноценна!

65.   61, пий си лекарствата.
Всичко ми се Е ще случвало в тоя сайт, само не и да ме обвинят, че съм някой друг.
И не всеки, който не е съгласен с теб е авторката.
То целия свят не е съгласен с теб, Ама просто не ти го казват, защото не им се разправя с луди.
Номер 54

66.   65,54, това е анонимен сайт и всеки може да предположи неща, които смята да верни. Как ще докажеш, че 61 не е прав? Не можеш нали? Кой е луд и кой не е днес трудно може да се определи, защото нормалните ги смятат вече за луди, а лудите за нормални. И аз съм на мнение, че наподобяваш авторката. Е, може и да не си, но няма гаранция. За това мисля, че 61 е прав за теб!
от 62!

72.   64 -Да, точно мъж съм си, що, ти да не би да се надяваше да съм жена? ! Еми НЕ съм колкото и да ти се иска, гейче смотано нещастно! Аз съм си МЪЖ, и то много повече мъж от тебе дето мразиш жените и си падаш по мъже ама си толкова страхлива п*тка, че дори те е страх да си го признаеш. И недей на тебе да ти знае много устата с тва попържане, че като се отзовеш в лудницата ще видиш как други луди педерасчета като тебе яко ще ти "попържат" задника, докато не заприлича на майска роза!

73.   72, кого лъготиш ти? Мъж била?!? Ще ти се нали? Ще станеш мъж, когато си видиш ушите без огледало. Е, те мюсюлманите смятат жената за мъж, само че, за незавършен мъж. Явно ти си точно такава.

"гейче смотано нещастно! Аз съм си МЪЖ, и то много повече мъж от тебе дето мразиш жените и си падаш по мъже ама си толкова страхлива п*тка, че дори те е страх да си го признаеш."

А сега де! Жена си, ама си повече мъж от мен. Бил съм гейче смотано нещастно, че съм бил и страхлива п*утка? Значи освен да попържаш, като се правиш на мъж, си фантазираш да попадна в лудница и там дупя ми щял да заприлича на майска роза?!?!? Радвай се, че не можем да се срещнем, защото ако можехме щеше друга песен да запееш и щеше да разбереш на кого попържнята се сбъдва! Не съм ти аз виновен, за дето мъжете не те харесват, ако си дърта или грозна, а може би и двете!

74.   Извинявай, но майка ти в кое село живее? Да наречеш жена на 27 стара е направо смешно и е типично само за някакви супер отдалечени райони където се смята, че ако до 25 не си омъжена (най-добре още на 18 веднага след гимназията) и веднага не започнеш да раждаш, направо си провалена и за нищо не ставаш.
Разбира се, че НЕ си стара, а сега ти предстоят прекрасни години и дали ще родиш или не и кога си е ТВОЙ избор, а не на роднините ти, дори и на най-близките.
Изобщо не вярвай на такива глупости! Не живеем до 40, че на 27 да сме стари.

75.   Здравей, авторке! Не, не си стара! Не обръщай внимание на приказки и на акъли, дадени от злобари в тази тема!
Ще ти дам няколко примера от реалния живот, за да видиш, че тук се намесва и Божията промисъл, която е много по-силна и могъща от всичките биологични часовници и закони и не знам си какво!
Имам познато семейство с 3 деца. Родителите са хора вече на 60 или 63 години, не знам точно. Когато се събрали, много дълги години нямали деца. Осиновили момиче. А вече и двамата са били на по 36 или 37, когато я осиновили. И познай - Бог ги дарява с 2 други деца, които са им биологични и до ден днешен са напълно здрави и пълноценни индивиди, нямат заболявания и т.н.! Виждаш ли, авторке? Те се събрали на младини, но явно Бог е решил първо да осиновят и тогава да ги дари с 2 други деца. Осиновената им дъщеря в момента е на 32г., има си годеник и си живее с него; другата им дъщеря е по-млада, не помня точните години, може би 26, а момчето е млад и той, може би 22-23, не знам точно. И ето, тези хора са отгледали 3 прекрасни и здрави деца, като 2-те от тях са им се родили като са били на по-солидна за семейство възраст според обичайните разбирания.
Познавам и друго семейство, съпрузи, не знам защо на младини не са имали деца, но... вече имат момче на 6 години, но когато то се роди, и двамата бяха на 52г. Разбира се, детето им е плод на ин витро процедури, които са продължили около 5-6 години. Но детето е здраво, расте добре и те двамата са щастливи. Да, изморяват се по-бързо, но все пак, много са щастливи, защото доста години са правили ин витро процедури и най-накрая са се сдобили с тяхно дете. Момченцето е здраво, познавам го, а пък догодина живот и здраве ще е първокласник.
Аз също съм пример за късно създаване на дете. Моите родители са били по на 39 и били несемейни. Аз, да благодаря на Господ, съм здрава.
Та какво искам да ти кажа, авторке - според мен е много важно какво е отредил Господ. Ако Господ реши да имаш здраво дете, ще го родиш, пък било то и на 36 или на 43. Освен това е важно КАЧЕСТВОТО на гените на двамата родители! А не просто ей така, айдееее, дай сега всички да правим деца още по на 12-годишна възраст!
За тези, които дрънкат за биологични часовници, ще кажа, че познавам хора, които се сдобиха с дете като и двамата бяха на по 23 години и детето им имаше сериозен здравословен проблем.
Примерите са много и различни, не може така генерално да се обобщава. Зависи от качеството на гените и от Божествения промисъл.
Желая ти всичко добро, авторке и не слушай всичко, което страничните хора ти казват, защото на приказки угодия няма!!!

51-58 от 58