Споделена история от Други

Не мога да намеря покой.. (+18)
Здравейте. От известно време ми е едно.. как да го нарека, гадно, притеснено, извратено, гняв, тъга.. постоянно ме залитат едни мисли, и това не ми дава спокойствие. Редовно се сещам за едни ужасни неща, които се случиха.. убийството на журналистката Виктория Маринова, това на малката Кристин от Сотиря. На Андрея от Галиче. Не ги познавам лично, и никога не ги бях чувал преди, но сякаш нещо постоянно ме кара да се сещам за тях и да си представям с тъга каква болка са изпитали в него момент. Бяха жестоко убити от неграмотни цигани. Сякаш не мога да приема случилото се. Не ми се мисли какво им е на семействата им. Да, закона се промени, и сега подобни убийци вече ще получават доживотен затвор без право на замяна, но все си мисля че не е достатъчно. Кой знае колко им е добре в тоя затвор, хранят ги, имат подслон.. какво още им трябва. Все си представям едни фантазии, как публично биват измъчвани и убивани, и дори след това не намирам покой, защото никога няма да се върнат момичетата. Не мога да се примиря с такова нещо. Не знам какво ми става, изглежда съм много чувствителен и ми е жал в какви времена живея, искам по-добър живот за всички, да няма подобни жестокости, но дали някога някой ще го види този по-добър живот? Просто исках да споделя със някой моят проблем. Има ли и други, които да се чувстват като мен..

Коментари

1.   Не си наред с главата, иди на добър психолог.

2.   Хората са лоши, убийства е имало със появата на вторите хора в света. За съжаление е така, не го мисли..

3.   Според мен трябва да има смъртна присъда понеже страната ни няма нужда от такива хора които живеят на гърба на данъкоплатците.

4.   Когато в една и съща държава съжителстват хора и животни - винаги ще има инциденти...
Животните трябва да бъдат затворени в обора, а ако още повече продължават да неглеят - и да им се драсне клечката...

6.   №4, имаш в предвид хората които живеят с животни в жилището си, т. е. кучкарите!? Разбирам те кои уж-хора смяташ за животни, но те са такива, защото им е изгодно да се правят на животни, така си живеят като паразити на гърба на народа, той ги храни, те се гаврят с него. Ако не са толерирани от бащицата Боко, няма да живеят и ден в България. Преди 89 всички работеха и си изкарваха прехраната, после "демокрацията" ги преквалифицира и станаха избирателен глас и така си паразитират. Тук мрънкате от циганията, а отидохте ли поне едва вечер да протестирате против шайката на Боко? Стига да иска, можеше само за една седмица всички цигани да бъдат интегрирани и да станат хора, но той не иска, защото чрез тях си играе играта, Но и много българи заживяха като цигани, особено тези със животни в апартаментите!? Навремето само циганите го правеха.

7.   Не е лесно в затвора. Изнасилват ги по-старите затворници, стават наркомани.. Получават си го...Ти си гледай своя живот. Не мисли за чуждите...

8.   И аз не мога да намеря покой по тая тема.
Та си викам, кво ще ги чакам някой да тръгне на мене и на децата ми да прави, толкоз ли съм тъп та да не мога да се сетя какво ще направи. Или понеже съм интелигент ще чакам да почне той, пък после аз ще чета глави членове, ще викам полицията която е на негова страна или ще плащам на адвокат да боря държавата, която също е на негова страна.
И си викам, здрав съм млад съм, няма да чакам.
Начини има.

9.   Разбирс се всичко това е ужасно, но не е повод за дълбока тъга.
Светът е такъв какъвто е и всеки отговаря за собствените си дела. Собствените дела и съвест.

10.   Тоя проблем ще се реши когато в държавата дойде някой достатъчно умен за да осее навсякъде с полицейски мини. Примерно стари и беззащитни хора броящи пачка пари от портомонето, облечени в хубави дрехи и накити бели момичета, или такива по къси поли и държащи скъп смартфон или злато, хора изглеждащи лесни за измама и обир, да ги залага полицията в цигански квартали и то на забутани места и други рискови места с циганско присъствие и да причаква скрита от засада като записва със скрити камери всичко. Смятайте че на всеки месец ще трябва да се строи нов затвор в България понеже не могат да побират заловени на местопрестъплението цигани престъпници. Да видиш и после циганин играе ли на руска ролетка и то не с 6 заряден револвер, а с двуцевка, като види подходящ българин за извършване на престъпление. Първите които щяха да настъпят мините са тия които убиха Виктория, Кристин и Андрея и сега те щяха да са живи.