Споделена история от Други

Има ли милионери в сайта?
Въпроса е прост. А и около парите се върти почти всичко. Има ли милионери в този сайт? И по каква причина влизат тук?

Коментари

1.   Съдейки по коментарите, тук всеки втори е преуспял милионер.

2.   Аз по-скоро бих поставила въпроса така: "Защо влизате в сайта?" Вероятно има и милионери, те не са по-различни от мен и теб, хора сме всички. Някак се е насадило мнението, че това е място задължително за лузъри. Не е така. По принцип съм доста заета и чета тук хорските истории, за да си почивам между ангажиментите. А и се занимавам с медии и ми е много важно да имам колкото се може по-пълна представа за мисленето, вкусовете и интересите на читателя. Когато мога да съм полезна, давам и съвет.

3.   Да, има. По каква причина влизам-за да се забавлявам. И да знаеш-когато понатрупаш малко състояние, получаваш и известна свобода. Тогава разбираш, че освен парите, има и други, обикновени човешки радости, които ти се иска да изживееш, като всички.

4.   Едва ли :-)

6.   Да,има!!! Аз съм милиАРДер с заплата от 100 млрд. в банковата сметка ,6-7 частни имения на бахамските острови,10 самолета и джакузи с фонтанче пред портата.

7.   Да. Аз. Имам малко над два милиона лева спечелени от онлайн търговия. Защо съм в сайта? Ами защото този живот ме остави без приятели и социална среда. От друга страна обичам да пътувам, запълвам свободното си време с фитнес и ми е добре да съм в добра форма. Освен без приятели и среда виртуалния бизнес не ми позволи да имам и сериозна приятелка и да се задомя, а съм на 35 (за последно имах в България като бях на 26). Защото пък имам парите за пътувания, а естеството на работата ми е доста популярно в Азия често пътувам до ХонгКонг и Сингапур. Записвам се в курсчета там, срещам се с наистина спечелили стотици милиони така хора. В Сингапур имах 2 години връзка с момиче от Виетнам, продавачка в магазин за дрехи, но и тази връзка пропадна с времето защото така и не ми стисна да се преместя там и да ям пикантерии. В България не се отличавам с нищо от редовите българи, освен, че съм по-якичък физически. Не обичам нови дрехи. Не обичам скъпи коли. Нямам афинитет към нощен живот и какъвто и да е лукс. Може би единствено харча повече за фитнес храни, което ми стана малко като хоби. В моя свят е хубаво да не се набиваш на очи, защото макар спечелени и платени през австралийски или английски банки засега няма данъци, но докога не се знае. Също и тези банки са разбира се в офшорни зони и лесно една такава солидна сума пари може да стане обект на интерес от прокуратурата примерно, затова съм се пръснал в доста банки тук и седя също под максимално гарантирания влог - 200 000 лв., т.е. която и банка да фалира - държавата да ми изплати всичко до стотинка хаха. Вероятно разбиранията ви за милионер за огромна къща, охрани, лимузини и нелегален бизнес и се шокират малко някои от реалността. Но пък и два милиона не са чак такива пари, моята стратегия си е за стабилен ръст и доходи - тези са направени за около 10 години. За 10 години един гастербайтер също може да достигне такава цифра. Имам приятел от залата, който работеше преди време в Афганистан и му плащаха много - 12-13 000 $ на месец, тоест ако си се забие там по 10 месеца в годината за 10 години пак ще има същите пари. Познавам лично и един от най-добрите български покерджии, играч от световен мащаб - той има над 5 милиона, но си обича харчлъка, жените и нощния живот.

9.   2, егати и почивката. Не те ли натоварва хорската простотия тук?

11.   Ако имаше милионери тук, златотърсачките щяха вече да са направили гладна стачка с искане да се направи възможно да се регваш в сайта и те да си намерят милионер. Да си виждал скоро масови бунтове за въвеждане на регистрации тук? Имаше някакви опити навремето, но като цяло народът прие нещата такива, каквито са.

А и ако имаше милионери тук, последното, което биха казали, е, че са милионери. Само който е наясно какво е обкръжението на милионерите, ще се досети, че не ходят да разправят насам-натам. Просещи пари, интересчии, кандидат похитители и какво ли не.

12.   Има да,
Аз примерно оценявам имуществото си на около 2млн лв.
Не ме прави по-различен.
Защо влизам? Защото са ми интересни историите, които се споделят.

13.   Едва ли има милионери. В България случаен човек много трудно може да стане милионер, а тук по-скоро пишат "случайни" хора. Почти всички са "назначени" милионери, т. е. мутрите от прехода. С труд, знания, умения, усърдност, последователност и упоритост не можеш да станеш милионер тук. По-скоро с други "похвати" - изнудване, рекет, контрабанда...

14.   Да има, аз имам милиони мухи и всеки ден си лапам мухи на воля. Почти всеки българин това прави, значи всички сме милионри!? По времето на Костов(когато ни обра спестяванията) всички получавахме милиони!