Споделена история от Други

Какво Ви дразни в българката, мили мъже?
Здравейте приятели
От доста време насам се опитвам да намеря отговор на този въпрос, но това се оказва трудна задача. В повечето случай моите приятели мъже отказват да говорят за емоции и винаги сменят темата. Затова се обръщам към мъжете в сайта за да споделят своите откровени и дръзки виждания, скрити зад анонимността.

Кажете какво Ви дразни в българката? Като можете да ги и преоритизирате нещата.

Чакам Вашите коментари!

Коментари

51-90 от 90

53.   Много правилна преценка на N:46! Естествено, че се впечатляваме на материалните неща! Но също се и впечатляваме на принципни и стойностни мъже, които държат на мнението си и на позицията си, които имат подход към хората, които преценят трезво, реално и обективно, а не под влияние на страх ( страх, че ще си изгуби работата, страх, че няма да се справи с отговорностите в живота, страх, че не може да задоволи жена си). Мъже, които са джентълмени, а не елементарни простаци с пари. Мъже, които уважават жената до себе си
и биха дали мило и драго тя да се чувства добре. Ей на такъв мъж с кеф да му родиш деца!

От Авторката

54.   Как да се свържа с авторката?

55.   евала 49 велик си жестоко някой трябваше да им затвори устите на нашите ЗЛАТОТЪРСАЧКИ Хектор

57.   46 не знам случайно ли не случайно ли, защото няма с какво друго ли, но мен не ме впечатлява и те си го виждат.
Какво искам ли? Ще ти каза какво искам, искам партьор равен на мен, не искам да ме издържат, искам да знам, че двамата сме един отбор и двамата се борим с живота и света, това искам. До сега обаче не се е намерил някой, който да ми предложи този вариант.
Лола

58.   Пак казвам - няма такъв типаж "българка". Всеки си има наблюдения, ама ако се огледа по задълбочено се вижда че хората са най-различни. Няма в България наложени някакви догматични традиции, норми на поведение които да дразнят - имам предвид от религиозен характер и битов. Защото в много други държави ги има, включително в уж суперотворените САЩ! За това дали БГ жената е хубава :)) - ами не е никак лоша най-малкото като цяло :))).. и се облича без предразсъдъци... хахах даже лятно време жените са далеч по-разголени от мъжете, така се получава и няма нищо лошо :)).... така че на "българката" всичко си е наред

59.   Дразни ме, че мислят само за пари, но иначе са красавици

60.   Повечето хора са прави - има доста неадекватности в българката напоследък. така е. но защо никой не се сети да каже КОЛКО ТРУДНО живее българката от десетилетия насетне?! коментираме българката - ами той и българинът е като нея!!!

Аз съм убедена, бе и българките, и българите са невероятни хора - познавам много хора от други националности, по цял свят... супер сме си, но израснахме в проблемна държава, в която всичко се разпадна и се изгражда отново, донякъде... не е виновна българката. кризата, от която не сме излизали от 20 години насам, е ДРАЗНЕЩА!!! стига сте се правили на много критични - безпаричието ни е дразнещо, еййййй!!! оттам се почва всичко.

61.   Ей това е приказка N:60. Не парите са проблема на българката, а тяхната липса... това я кара да се изроди към материалистка... условията я принудиха да се спасява... и пак се оказа българката хитра, адаптивна и оцеляваща... Смея да твърдя силна и жертваща се жена! Особено генерацията на майка ми!
Но наистина кофти държава е България, трудно се живее... измъчи се българският народ. Заслужава повече хубави неща да му се случват!
От Авторката

62.   От номер 10: Чакайте малко, искам да задам въпрос - какво иска всеки мъж от една жена?

63.   От всички направени коментари изготвих "краткия" списък от 30 неща, които българският мъж иска от българската жена.

1. Да не е "материална".
2. Да не поставя външния вид на първо място.
3. Да не е "курва"
4. Да не е "продажна" и "лесна".
5. Да няма "празнота между ушите".
6. Да избягва "материализма, чалготията, простотията и неграмотността".
7. Да не прекарва живота си в търсене на "богати чичковци".
8. Да не очаква някой да се "грижи за нея".
9. Да си подобри начина на обличане в посока "не курва".
10. Да не "говори много".
11. Да не "изневерява".
12. Пак Да не са "материалистки и курви".
13. Да не правят "секс с турци и да не са дупедавки".
14. Да се "развиват", да "работят", да "печелят".
15. Да са "независими".
16. Да не се "оглеждат за келеши на мама и тати и богати чичковци".
17. Да не превръщат любовта в търговия.
18. Да са с по сериозни схващания за живота.
19. Да нямат "купища претенции".
20. Да не се държат като "14 годишни ученички".
21. Да имат повечко "човещинка и съвест".
22. Да прави по често "първата крачка".
23. Да е по искрена.
24. Да се научи да "казва" и да "показва" чувствата си.
25. Да се изясни какво иска от себе си, от човека до себе си и от живота.
26. Да "обича, без да се опитва да коригира".
27. Да знае "колко много струва".
28. Да промени начина на възпитание на "синовете си".... и "дъщерите си".
29. Да не "мислят за пари".
30. Да не се оплакват от фигурата си и да не гладуват.

+ Всичко, което номер 50 описа!!!

Фу, уморих се :)

Авторката

64.   И с твоето писание авторке викам да преключим тази
тема, иначе ше става по страшно разгорещихме се
много хаха
Хектор

65.   От номер 10: Благодаря на авторката за списъка от коментар 64, най- много ми хареса точка 25 :)! Лек ден на всички очарователни мъже и жени!

66.   Знам, че тук трябва да пишат мъже, но аз съм момиче и ще пиша..
В моят клас повечето ги интересуват само гримове, чанти, диети, мода и козметика, а и момчета. Аз пък съм от малкото дето ги вълнуват вярата, книгите, наука, спорт и други. Аз си мисля, че съм грамотна. Не съм някакъв книжен плъх, но се грижа за външността си.. е, не се контя..
Мисля, че трябва да залагаме повече на естествената красота..

67.   Повечето българки са инфантилни и харесват простаци и престъпници, с което погазват личността и самочувствието на нормалните мъже. В общи линии повечето българки се движат в следния ритъм : 8-9 простака / престъпника / ги минават и след това за "почивка и възстановяване" следват 1-2 нормални мъже. Съотношението е ясно - 80 % приоритет за повечето българки има наглеца, шумния безочлив гамен, престъпника. Ясно е също че отрепката чука 8-9 пъти повече от нормалния мъж. Е как тогава да се чудим защо толкова много българки се оплакват че ги бият, тормозят и прочие, като предпочитат боклук за мъж?? Така им се пада. Лошото е че нормалните мъже биват извхърлени в канавката. От което страдат всички.

69.   Има много свестни български жени, но за жалост остават недооценени. В повечето случай е така! Че материалистките ги има, има ги-те са по цял свят..

70.   Поне 80% от българското население не е за коментар според мен. То такива кухаци има само тук. Интереснето е в това че тук се раждат и едни от най- големите умове на света. Изводът е че вече в повечето от нас тече доста смесена кръв, а тези имове и хората които мислят трезво и градивно са запазили по чиста кръв.

71.   Мен не ме дразнят, защото са обречени и ще си направят живота сложен след години. От набор 75-та до 96-та повечето са: Продажни, инфаантилни, меркантилни, използвачки паразитиращи със скапаните си потребности, потъпкващи ценностите и честта на свестните и читави мъже. Също така са причина за масово оглупяване и консумиране в това общество. Вие забелязвате ли, че всеки иска да има личен автомобил, за да свали гаджето или да угоди на жена си, какво повече да говорим? Тя е причина и за намаляването на българското население. :(
Ще стигнем населението на Македония и Албания. След 10 години ще сме под 5 млн. Поинтересувайте за следните неща: По колко души годишно напускат България и какъв процент раждаемост и смъртност има. :( Не е шега работа. Циганите раждат в мизерия, нашите правят фасони и гримаси, понеже нямало да имат за почивка и кола, тая материалност ще убие всичко най-свято на нацията. предполагам, че останем хиляди българи след 50 години, а циганите и чужденците ще ни надвишават 10-тократно. Не уважавам съвременната българка.

72.   ''Дразни'' ми звучи силно казано.Като цяло не се интересувам от жените вече.НЕ СЪМ ГЕЙ.Бил съм с доста жени.

Живота ми (макар и малък) си минава и искам да си го изживея изцяло бохемски.Без да се съобразявам с никого.

Един мъж на 24 г.

74.   Че сме станали много материални е вярно, но това е световен проблем и важи, и за мъжете, и за жените. Не е хубаво обаче да се генерализира. Мъж съм и съм съгласен, че голяма част от българките наистина са материалистки, кифли, интересчийки и т. н. Ние обаче, не падаме по-долу, голяма част от нас абсолютни селтаци. Освен това сме и глупави ( тук слагам и себе си ). Глупави сме, защото си мислим, че като видим някое хубаво момиче, веднага я поставяме в графата "свястна" и сме влюбени. Ама, че мацката нито работи, нито учи, нито пък има някакви интереси различни снимане в МОЛ-а и гледане на планета, това не ни прави впечатление. После, ами тя ни изневерила, била кифла, била материалистка-еми, много ясно, каква да е! Само, че това аз го осъзнах след няколко горчиви опита. Освен това, много често плачем, че жените не обичали свестните момчета, ние обаче също не ги обичаме особено. Почти винаги вървим след "отворената", "онази, която винаги е в центъра на купона", защото тя е много "пекана". Две случки мога да споделя за пример от мой личен опит. В университета имах една колежка, която беше супер скромна, сериозна, ученолюбива, умна, симпатична, абе с две накратко страхотна. Никой от нас обаче не й обърна абсолютно никакво внимание. Всички търчахме след "отворените". Втората случка е от един 8-ми Декември, излязохме с един приятел и негови и на сестра му познати. Там се появи едно момиче, което и двамата не познавахме и с което той се заигра вечерта. Така или иначе всичко приключи до там. После от тук, от там подразбрахме, че тя не е така да се каже жена за един мъж. Наскоро ( минаха вече няколко години ) случайно се присетих за нея вечер и се оказа, че тогава е имало и други момичета с нас. Аз обаче даже не съм ги запомнил, докато споменатата и двамата я помним много добре:) Има си свестни и в двата пола, само дето по-рядко се срещат.

75.   Дразни ме това, че средностатистическата българка е със занижени критерии, тоест когато един мъж не пие по цял литър и не я пребива нея и децата, пък и вземе че си намери работа - то той е идеалният съпруг

76.   Някои от вас вече го споменаха, че българките КАТО ЦЯЛО си търсят по- зрял мъж. Това ще рече, че трябва да има минимална възраст (Мис Силикон при Слави Трифонов веднъж нарече 20- годишния си приятел ДЕТЕ), което означава че идеалният мъж трябва да е поне на 30 и да изглежда доста зрял: брада, с много къса коса (най добре нулев номер), с татуировки и с много мускили разбира се, и да няма в никакъв случай младежка физиономия а по-споро да е замутрен с голяма долня челюст. Аз вече отдавна съм се отказал от Българките и вече знам, че бъдещата ми жена няма да е българка. Не защото не ги харесвам (напротив дори) а защото знам ТЕ какво харесват. Аз понеже имам по-младолика физиономия и често ми искат личната карта да питат дали наистина имам 18, нямам НИКАКЪВ шанс. А и не ми се чака да стана на 47 и чак тогава ЕВЕНТУАЛНО да стана интересен за някои 20-годишни. Тогава пък ще ме обвиняват, че съм с много по-млада от мен. В Китай е много по-различно, там за 2 седмици излизах с повече от 10 момичета. Случиха ми се неща, които тук биха били ИЗКЛЮЧЕНИ. Бих бил много тъп опитам тук да си търся жена, при положение че знам, че младежи като мен се харесват на други места много повече от тук.

77.   Какво не ми харесва в българските жени! Липсата на здрав разум, лъжите им и големите им претенции. Много рядко ще срещнеш умна жена, повечето са на нивото на децата в пубертета.

79.   Авторке, темата ти е много подходяща и то днес по отношение на антимъжката политика, провеждана в "демократичния свят". Дразнеща е самата идея за равенство и равнопоставеност, където тези неща видимо се разминават. Феминизмът нанесе много вреди, които жените възприемат като ползи и не виждат уловката от прокламирането на утопичната идеология. Болестта е заразила обществото до там, че жените сами си вярват в способностите, които уж били равни с тези на мъжете, а мъжете само изразяват мълчаливо несъгласие. За това често ги спохождат събития, обозначени като насилие над жените, наречени феноменът на 21 век. Днес всяка бита от мъж жена, не може да си отговори, защо е бита, след като следва нормативите на статуквото? А, отговорът е много лесен и е близко до ума, за който го притежава. Жената днес търпи (и ще продължава да търпи) насилие от мъжа, докато не разбере че не му е равна, и няма стойност равна на неговата. Само че насърчавана от законите, продължава да се гаври с мъжа, отнемайки му децата при развод, и злоупотребявайки с новите термини, като дискриминация по пол и сексизъм. Ето това дразни най-много мъжете, и ги кара да раздават мъжко правосъдие, не признавайки уродливите феми-закони. Това е общо казано, за което се извинявам, но е истина и е най-точен отговор на темата ти, която днес е много актуална, нищо че е от преди 5 години!

81.   Като се заговори за феминизма като политическо движение, българката все по-малко ме дразни. Тя е от някакъв друг свят. В реалният, просто не я засичам. Живея скромно, имам интелектуални интереси в различни сфери, та с българката изобщо не се засичаме. Благодарен съм и даже, че живее в този си свой друг нереален свят, та няма нужда да се грижа за нея и семейство, да се чудя как в тая държава да вържа двата края. Нямам и деца, та да гледам как ги деформира деградиралата ни социална среда, а после отнети в неминуемият развод под презумцията че съм мъж.

Няма нужда да съм анонимен да и споделя вижданията си, тя просто не се интересува от тях, защото за нея аз също не съществувам... В нейният свят, ушите и трябва да кънтят от социалните мрежи, феминистките статийки из женските списания, или простоватите орангутани около нея които биха казали/направили всичко просто да спят с нея. Това е нейната "реалност" в която се чувства велика, важна и харесвана. Малцинството жени, които не са изпаднали в този нарцистичен захлас, са преобладаващо старата генерация, или такива без изградена ценностна система да направят нещо по-различно та се мъчат насила да се впишат.

И след всичко това, не е българката проблема. Ценностната система идва от мъжа. Липсва ли ценностна система, т.е. липсва ли мъжко поведение, това е резултата - закона на джунглата. Според феминизмът естествено, ние сме най-модерното и цивлизовано общество съществувало някога... След десетина години, когато икономическият балон се пукне, а и започнат да липсват образованите хора които създадоха модерния свят, пак ще говорим... Светът живее на кредит в момента и го харчи за илюзии сякаш няма утре...

82.   Мен ме дразни суетата. Българката е много суетна, което води до големи претенции към мъжете. Искат да бил висок, хубав, готин, с хубава заплата, с хубава кола, с хубав апартамент, да й обръща специално внимание... Затова и половината от жените между 20 и 30 са самотни. Искат да си хванат готов мъж и вместо да направят "голям компромис" с някой не толкова вървежен, предпочитат да си стоят сами. Не се досещат, че двойката се създава, за да се самоизгради - мъжът помага на жената да се изгради като жена, и съответно жената помага на мъжа да е мъж. Това е по-добрият вариант. По-лошият вариант е когато жената е комплексирана и си е хванала мъж от отчаяние и не е приела компромиса, тогава може да го мрази и ненавижда. Имаше един лаф, който описва и двете ситуации: "Умната жена прави мъжа си цар и става царица. Глупавата жена прави мъжа си роб и става жена на роб. "

83.   81, отлично написан и аргументиран коментар. Само мога да добавя, че няма безплатен обяд. Женските правозащитни организации ще продължават да изяждат 1/4 от средствата на обществата със западна "демокрация" за борба с мъжкия облик, а мъжете ще продължават да пребиват жените в отговор на женската гавра. Заради това благосъстоянието (жизненият стандарт) на хората е по-нисък. Насилието над жени никога няма да спре и непрекъснато ще се увеличава, обратнопропорционално на феминистичните извращения. Така женските НПО-та ще продължават паразитния си начин на живот и ще се множат като гъби. Изяждат над 8 трилиона долара годишно! Противопоставяне на женската наглос е мъжкото правосъдие чрез пребиване на жените, но не е цялостно решение на проблема. От САЩ тръгна заразата-феминизъм и там може нещата да върнат нормалното си състояние. Републиканците ще внесат предложение за отмяна на 19-тата поправка към конституцията, при положение че Тръмп спечели изборите. Ако това стане, има вероятност никога повече жена да не бъде допусната до висок пост, и феминизмът да се инкриминира, за да се спаси светът от самоунищожение.

84.   Присъединявам се към номера 4, 5, 6 и 7.
От свое име ще кажа, че ме дразнят комерсиалните потребности на българката, както и неядекватния подбор на гаджета и брачни партньори. Някак се избягват най-хубавите качества на мъжете, за сметка на имоти, автомобили и веръзки в обществото. Много подходящи двойки не се събират, а се събират хубаво момиче и мухльо, или хубаво момче и дебелана.. понякога и много момчета си остават вечни ергени. Като цяло, масовата българска спекулира и манипулира! Думичката "сигурност" не се изразява в охолен и безгрижен живот. Българката създава нещо подобно на времената от 90-те. Самосъзнанието на мутреса е вредно нещо/ Така се появяват тарикатите и нарушителите, защото само те имат доход който да покрие изискванията на масовата българка. Добрата новина е, че при научен чужд езика заминаваш и си хващаш истинска жена.

85.   Мъж съм, но като говорим за българката, би трябвало да включим и българина. Мен лично и в двамата ме дразни простотията и тарикащината. Разбира се има и много свестни хора, които обаче остават в миманса и на тях се гледа, като на задръстени. Има наченки на подобрение, но доста неща все още липсват. Примерно, преди около месец бях в командировка в Босна и Хърватска. Ами, доста по-различно е. Никъде по пътя не видях торбички, гуми, чашки от кафе и т. н. Всичко беше идеално чисто. Къщите по селата, а и самите села също бяха идеално поддържани. Никъде не можеш да видиш фъшкии по улиците, треви по един метър или боклуци в коритата на реките. Не, че и у нас няма подобни места, ама са сравнително малко. Не видях и никой да кара по магистралата с повече 150 км. /ч. Никой не присвятква, никой не ти се залепя отзад, никой не прави идиотски изпреварвания, с една дума нормално движение. Крайно време е хората у нас да осъзнаят, че редът и правилата не са лошо нещо. Не е лошо и да си изкарваш прехраната с труд и упоритост, вместо да лежиш някъде на минимална заплата, чудейки се кого да прекараш, че да падне нещо допълнително.

87.   Дразни ме това, че са глезени, лъжливи, сопнати, че никога ни си им достатъчно добър, силен иткн. Дразни ме, че след като си я познавал с години ще те подмине на улицата без да си спомня за теб. Дразни ме това, че нямат финес и като мъж нямаш никакво право да бъдеш чувствителен, защото ще бъдеш сметнат за педерас или мекотело. Ако не си правиш серията на лежанка с ПОНЕ 80 кила нямаш никакъв шанс при хубавите жени. Израства едно поколение от гангстери с татуировки, които освен да вдигат 100 на лежанка друго не им е важно. А и да вдигат 100 пак не е гаранция, че ще бъдат достатъчно "добри" за нея. Фактите показват всичко: България с всяка година намалява с около 45 000 души, и ще продължава така. Стопяването на българското население е логично последствие от всичко това. Стопяването на населението е също последствие от коментарите и обидите, които ще се изсипят по мои адрес след като прочетат това тук, както и псувните, които няма да ги чета, защото не ми дреме. Слава Богу има и други държави с други жени. Аз сън един от многото, които ще бъдат принудени да кажат чао на така наречената родина.

88.   Колкото и да е странно, аз - жена - ще се присъединя към номер 79. Разбира се, моето мнение няма да е така категорично формулирано, но да - съгласна съм, че жените, вместо да си бъдем жени, взехме, че се нагърбихме и с работата на мъжете. От това никой не печели, най-малко ние. Тук е пълно с теми как е унизително да домакинстваш, колко е досадно да се гледат деца, как кариерата е по-важна от семейството и т. н. Налага се понякога, наистина се налага да подкрепим мъжа - да допринасяме за семейния бюджет, да му бъдем опора в трудна житейска ситуация, да поемем временно кормилото, но никой не очаква от нас да носим на плещите си цялата отговорност. Има мъже всякакви, разбира се, аз говоря за психически здравия, пълноценен мъжки екземпляр. В общия случай, за да има мир и любов, той вдига ръце пред напъните ни на всяка цена да се "доказваме", но вътрешно не е доволен, защото освен да решава важните за семейството въпроси, му се налага да слуша и нашето хленчене колко сме уморени, изнервени, депресирани, разочаровани и общо взето нещастни. Мирясайте малко, дами - е моят съвет. Ако имате възможност - повече в къщи, по-малко в офиса; повече пред печката, по-малко в мола. Когато един мъж е доволен и спокоен у дома си, където го посреща също така доволна и спокойна жена, той е в състояние да направи чудеса.
За да отговоря на темата: в българката ме дразни желанието й на всяка цена да доминира, макар това да е в неин ущърб.

89.   На 30 съм и стигнах до извода, че повечето (за щастие има и изключения) мъже не знаят какво искат от жената.
Един пример, ако жена им работи и гради кариера-защо нямала време да домакинства и да им роди много деца.
Ако пък е само домакиня и майка-защо не работела, била мързелива и чакала на него да я издържа.
Ако пък се опитва да работи и да е домакиня и майка, защо не се справяла перфектно...
И като капак хем трябва да работи на пълен работен ден, да печели пари, да подържа къщата идеално чиста, да се грижи за децата (щото това не е мъжка работа, нали така) и ако може и да изглежда като модел...
Така, че не знам кой какво го дразни в българката, ама май повечето не са наясно какво търсят, защото такова нещо като супер професионалистка, перфектна домакиня, майка на 4 деца с тяло и визия на модел май няма. За това леко с определенията, че да не се окаже, че и вие не отговаряте на изискванията, защото и ние можем да искаме мъж с 5-цифрена заплата, който да помага с грижите за децата, да е мил, грижовен, внимателен, да умее да готви и да изглежда като филмова звезда, ама сме на ясно, че такива мъже има само във филмите.

90.   Незадоволителна хигиена.
Облекло, подбрано без чувство за стил и без съобразяване с фигурата.
Недостатъчна обща култура, липса на интереси. Скоро говорих с момиче от София, което не знаеше нито къде се намира Народният театър, нито къде е Националната художествена галерия, нито Археологическият музей, нито дори сградата на Президентството. Затова пък познаваше всички молове.

Мъж съм, родом от София, но живеещ в чужбина

91.   88, ами теб кой те кара да 'се нагърбваш' бе, Слънце? И какво се мандахерцаш в нета, като си толкова изрядна жена на мъжа си ходи да му преподредиш гардероба примерно. Или му роди още едно дете, че да ти се запълни времето малко от малко. Разбрахме, че те е яд на другите жени. И защо си мислиш, че след като ти и твойта най - добра приятелка хленчите, то и всички останали хленчат.. разбери, че такива като теб сте единици. То ти и сега си се изхленчила в интерес на истината. Това, че родителите ти са те изпуснали с възпитанието и сега на възрастни години си позволяваш да хленчиш я на мъжа си, я на други твои близки хора, изобщо не означава, че повечето сме като теб.
Като стана въпрос за 'изпускане на възпитание', ето и един специален съвет от мен към теб - Остави шляенето по интернет и започвай да влагаш повече време на децата ти, че кой ги знае по какво се зарибяват и съответно какво им се формира в главиците, докато ти се човъркаш из интернета... Тука даже и мъжете ще се съгласят с мен, че е пълно с някакви такива майчици като теб, дето само дрънкат каква трябвало и нетрябвало да бъде е съпруга, жена и. т. н., ама в същото време децата им вече са научили цигарите...

92.   По темата за феминизма (включително влиянието му и върху българската жена) наскоро водихме един спор с едни феминистки. Беше под една статия за това как дъщерите по-често гледали родителите си на старини отколкото синовете. Изводът на феминистките беше, че момичетата от малки биват "дресирани" да бъдат по-любвеобилни и грижовни и затова било така. Желанието на феминистките под статията съответно беше жените да са като мъжете и в това отношение - да не са любвеобилни и грижовни, а да си "следват целите", т. е. да са кариеристки, да са по-агресивни и тн. Но тогава се замислих: ако малките момичета биват дресирани да са грижовни, а малките момчета биват тренирани да са по-мотивирани и задвижени, то тогава значи и двата пола, ако приемем идеята за tabula rasa, тръгват като "чисти" съзнания, в които после се натиква програмиране - на жените да са обичливи, на мъжете - да са агресивни. Тогава ми изникна въпроса защо феминистките искат да са като мъжете, а не като "непрограмираните" хора? Може би всичко наистина е свързано с penis envy-то за което говори още Фройд? Може би феминистките имат дълбоко неразрешен комплекс на Електра, който сублимират в съпротива срещу женствеността?

93.   Не знам защо в целия този сайт се натрапва тезата, че българките били меркантилни. Не съм забелязал такова нещо да е масово. Това, което лично мен ме дразни е, че българката е раболепна, за да една кирлива заплатица, ама сигурна е готова на всякакви унижения. Не че мъжете са кой знае колко по-различни. Но вместо да кажем да изисква от мъжа до нея или мъжете около нея подкрепа, за да си извоюва достойнството, тъкмо напротив, тя сама се мазни, съгласява, предлага. В същото време ако има човек с характер наоколо, от който и да е от двата пола, тя показва невиждана сила и злоба, за да се открои като лоялна на шефа.

Та това ме дразни най-много, защото се среща у иначе образовани и интелигентни жени.

94.   Изобщо не ми пука дали българката е меркантилна. Всички жени са такива и това е напълно в реда на нещата.

Най много ме дразни обаче, че българката има безумни комплекси. Не й се дава акъл и страда от т. нар. "налагане на мнение ", като се оправдава с наложените феминистични правила. Българката е псевдо доминантна. Ако иска да командва(буквално) това ще е заради манията й за контрол. Тя спори за да излезе права, тя не спори за да се стигне до решаване на проблема. с такива хора трудно се върши каквото и да е. Особено да се гради семейство.

И не на последно място Българката има 0 жизнен опит, от което не следва да има дори средностатистическо познание за живота. Същите затова се хващат с тъпаци, защото са на същото емоционално ниво. Те харесват примитивните мъже, защото тях лесно могат да ги контролират. Съответно точно затова и си възпитават синовете по този начин. Заради манията си за контрол. След две поколения са се навъдили вече тоталните галоши, от които другите жени се оплакват.

Жени, ако се оплаквате от мъжете, то вие се оплаквате всъщност от продукта, който техните майки са създали. Същите тези майки вие не можете да ги понасяте, която е доказателство за тезата ми.
Няма мъже, защото феминизма ни уби. Т. е. вече няма кой да възпитава синовете ви като мъже. Те порастват един ден и се превръщат в гейове, на които вие даже плащате сметките и ви бият.

Т. е. ако оставите мъжете да бъдат мъже. Ако бяхте малко по скромни и уважителни не виждам никаква причина семейството, което ще изградите да не е стабилно. И децата ви нормални.

П. с. българката беше красива. Някога. Преди около 30години. Вече е разплута и целулитна инстаграмка.

95.   Кво да ти кажа, пиша, хабя се, казвам някакви дълбоки мисли и накрая не ми одобряват темата или коментара, а чета по някакви теми некви буквално утепляци псуват и говорят простащини, пишат убиващи коментари на пост, в който автора е уязвим и се чуди как да си покаже главата над водата, ама тези коментари се одобряват, а това през какво съм минал и дълбоко мислене не го одобряват щото не им се вярва че съществуват хора прекарали такива битки житейски и се чувстват по-малки. А когато някой унижава и обезнадеждава хора, коментарите се постват. Как може да не одобряваш нещо, което не разбираш, нали затова е тоя сайт, или вече сайта има тема. Не е "сподели", а е "разкажи нещо интересно на модераторите". Изчистете модераторите с детско мислене ако искате да не карате хората да мислят, че сайта е за сеир.
Да си помисли човек, че има нещо, ТОЧНО поне некъде да кажеш нещо, което те боли или не всеки ще разбере, но тук не се одобрява щото не е разбрано от модераторите. А деградиращи обиждащи и обезнадеждаващи коментари се публикуват.
И напиша ли думичката "модератор" почва бота да ме пита, "маркирай всички палми". Абе .....

96.   Не бих си позволил да търся какво ме дрази. Питай какво ми харесва и ще ти кажа.
Харесва ми когато е силна упорита, като засека това ще я направя и още по-силна.
Харесва ми като е уязвима и може да си брани душата сама, аз ще й я браня още повече.
Харесва ми красотата й.
Харесва ми когато прави пауза на това, което казва, а не изхвърля "отговор" на това, което съм казал, а приема, разбира, и ако има нещо да каже, казва.
Харесва ми, когато е приела, че има и глупави хора и че с тях не трябва да се разправяш. Те не разбират, буквално не разбират, чакат само да кажеш нещо за да ти отговорят и да ти пренебрегнат казаното а не да разберат.
Харесва ми, когато тя ми се даде. За душа и сърце говоря. Ще й дам това, което съм това, което най-много иска.
Харесва ми когато й е приоритет да си търси собственото спокойствие. А след като е така, и идва при мен. Означава много.
Харесва ми да е силна, и да не допуска хора да й пипат душата с мръсни ръце. Да се скара с някой без да й мигне окото, защото е заслужил, а след секунда да може с поглед и усмивка да ми даде любов, за която копнея.
Харесва ми когато е приела, това, което е, тяло и душа. ( но зависи какво е приела разбира се :) )
еех :)

97.   "П. с. българката беше красива. Някога. Преди около 30години. Вече е разплута и целулитна инстаграмка. "

Освен, че е грозна, космата дебелана има и големи претенции. Равна била с мъжа? !? По кое е равна, по брадата и мустаците ли? А, сигурно са и пораснали и топки, както при мъжете! "Видяла жабата, че подковават коня, и тя вдигнала крак! "
Феминизмът дразни най-много от всичко, и е крайно време мъжете да го ликвидират.

98.   Поне няколко такива теми тука видях, за това колко е зле българката и как не е най-хубавата... един и същ човек ли ги пише не знам... предполагам мъж. Големи оплаквания и претенции просто. Аман вече от търсенето на недостатъците у жените, живота не е конкурс по красота представи си. И моделите не са най-доброто и единствения тип жени също.

51-90 от 90