Споделена история от Други

Дали ще имам проблеми в новото училище?
Здравейте, искам да ви разкажа моята история и да ви попитам за съвет.
Всичко започна началото на 2019, когато открих няколко ютубъра, които учат мъжете да бъдат най-добрата версия на себе си, т. е. да се грижат за външния си вид - дрехи, коса, кожа и т. н. (не съм гей)
Постепенно започнах да използвам съветите им и направих доста приятели, хванах си гадже и просто бях щастлив.
От тази учебна година обаче нещата станаха много зле. Първо ми се смяха, че нося много тесни дънки, коити дори не са тесни. Постоянно ме питаха дали може другият път като си взимам дрехи да го правя от мъжката секция и още много други подигравки, на които първначално не обръщах внимание. После обаче кожата ми много се влоши и се затворих в себе си. Спрях да излизам, да говоря с хора и загубих много приятели. През карантината не говорих с абсолютно никой.
Откакто сме в лятна ваканция излизам от време на време, но искам да излизам повече, проблема е че няма с кой. Най-добрия ми приятел е братовчед ми с който сме много близки от малки и едвам не ни приеха в едно училище.
Сега ще съм 8 клас и ще трябва да се запознвам с много нови хора и просто не знам дали ще ме харесат и дали ще искат да ми бъдат приятели. Също можете ли да ми кажете как да си изчистя лицето. Един път в месеца ходя на козетик, мия си лицето сутрин и вечер с гел за миене на биодерма, опитвам се да ям здравословно, но и лицето и тялото и ръцете ми са покрити с пъпки, които просто не се махат и много ми влият на самочувствието. Мерси предварително.

Коментари

1.   Хей, спокойно, все ще си намериш приятели. Не обръщай внимание на хората, които те обиждат, това говори само за тях, не за теб. Просто бъди себе си.
За кожата - яж здравословно, пий много вода, консултирай се с кожен лекар.