Споделена история от Други

Проблем с проститутка
Здравейте!
Имам нужда от съвети за това, как да постъпя. Опсявам се, че живота ми е в опасност!
Снощи, докато се прибирах, една проститутка ми се нахвърли. Беше близко до дома ми, където всяка вечер се събират такива жени и сутеньорите им. Не знам защо точно пред моя блок(разположен е точно до главна улица..)...
Както и да е.. Беше късно и както си вървях, една дойде и почна да ме дърпа и да ми се предлага. Аз отказах. Дори излъгах, че съм гей, но тя пак продължаваше. Беше много нахална. Сигурно ще ме питате защо не съм я отблъснал директно, но.. нямах смелост, колкото и смешно да звучи. Просто не съм свикнал и се паникьосах в този миг, а никога не съм си имал работа с проститутки, мутри, цигани и тем подобни зли същества. И аз просто не знаех как да реагирам. А ако направя нещо, може сутеньора й да дойде и да ме пребие, а аз не мога да се бия или защитавам. Не ми се отдава, още повече, че не съм напълно голям мъж, а 20-годишен младеж. Нямам опит с каквито и да е стресиращи ситуации, като цяло..
Та, когато ме спря и заговори, тя започна да ме прегръща и да ми предлага нейните "секс" услуги, подмазваше се и лека-полека ми отмъкна парите(бях с една чантичка през рамо). Добре, че ги бях оставил извън портфейла ми,защото можеше да вземе директно него, заедно с личната ми карта.
В мига, в който го направи, аз веднага я усетих и й се развиках:-"Защо ми крадеш парите", и тя побесня! Веднага се промени и започна да се прави на обидена и да ми крещи. И веднага ме пусна преди това. Изглежда е било само трик всичко това, за да ми отмъкне парите.
Както и да е... Бях готов да ги прежаля тези пари(40лв бяха) и тръгнах да си продължавам по пътя, а тя продължаваше да мърмори... Както споменах по горе, не смеех да я ударя, защото знам ли какви последствия ще има.. В същото време, обаче бях и ужасно гневен, освен и стресиран, и я проклех "да й умрат децата", за да я засегна и си продължавах, за да избегна вниманието на цялата тяхна групичка(а на всеки метър имаше по една такава..)
В мига,в който я проклех, тя се изнерви максимално и тръгна към един камък, за да ме цели после с него, но аз до тогава избягах с 200.Е да, ама от другата страна ме пресрещнаха още една проститутка и един мъж(най-вероятно техният сутеньор), като изключим другите леки жени, които подминавах, докато бягах..
Та, като стигнах до тях, аз направо се вцепених от ужас и си казах:-"Край! Ей този ще ме пребие сега!"
Той ме попита нещо от сорта на:-"Какво стана?"
И аз казах, че тази жена ми отмъкна парите, но усещах, че не вървят на добре нещата хукнах моментално през улицата, прескочих бордюра и на отсрещния тротоар бягах към обратната посока, защото там е по-оживено нататък и има денонощни заведения и хора, докато тази улица опустява през нощта и няма ни коли, ни-хора, освен тези.
Успях да избягам и да се измъкна от полизрението им и спрях до един магазин за цветя, който още работеше и имаше хора, и те ме успокоиха. Там си починах малко и звъннах на нашите да дойдат да ме приберат и им разказах всичко. Вие представяте ли си! Не мога да се прибера вкъщи, а сега вече ме е страх да стоя на вън до късно...
Взеха ме и се върнахме заедно по пътя, показах им коя е жената, разправяхме се всички, дойдоха и останалите проститутки да се разправят(но мъжа го нямаше) и те всички бяха възмотени от това, че съм я проклел.
А точно тази жена излъга пред нашите, че АЗ съм отишъл сам при нея да й искам услугите.. А тя една... Около 50 годишна, но както и да е. Естествено никой не й повярва(от нашите) и я накараха да върне парите, които ми взе. Най-интересното е, че две-три от тях ги върнаха по отделно;още тогава са си ги поделили.
И това е общо взето. Прибрахме се, обаче те всички вече са ме видели и сигурно ми имат зъб. И ме тревожи фактът, че ще дебнат за мен дълго време и те и мъжете им там, за да ме пречукат и просто се притеснявам. Това означава ли, че вече няма да мога да стоя на вън до късно и да се прибирам късно, макар и, че съм пълнолетен, за да не се натъкна отново на тях?
Сега ще кажете, че много се филмирам, но повярвайте! Даже ще се радвам ако е така и притесненията ми са безпочвени, защото не ща да си имам вземане-даване с някакви проститутки, цигани, наркомани, мутри, бандити, мафиоти ако ще и каквито там ги има... Аз се боя от такива хора и винаги съм се стремял да ги избягвам, но този път те сякаш сами дойдоха при мен. А особено както и никога не са ме пребивали.. Дори и юмрук не са ме удряли никога! Просто съм имал късмета никога да не минавам през това и честно казано искам и така да си остане и никога да не разбирам какво е да ти насинят окото, да ти нацепят веждата или да ти разбият носа, например. Страх ме е! Просто бих искал да попитам, дори и да ми имат зъб, те ще забравят ли някога или ще ме преследват едва ли не до края на живота ми?
Благодаря за отделеното време!

Коментари

1.   На мене са ми разбивали и носа и вежда и око, не че се гордея де, то и аз не съм стоял със скръстени ръце де хаха.
Няма страшно младеж!
Избягвай тази улица известно време докато дойде студа, тогава ще изчезнат, ще се върнат догодина първите топли дни.
Продай си чантата дрехите и обувките от онази вечер и си вземи други и от съвсем друг тип.
Ходи с шапка и с маска около тази улица докато изчезнат.
Догодина като се появят пак, ходи още един сезон с маска и толкова, тук приключеа всичко.
Просто част от тях вече ще работят другаде а и да има една две от тогава, няма как да си те спомнят.
И някоя и да се сети, за нея това е все едно преди 10 години и да те пита -ти ли си, питай в отговор кого търси.
А по принцип от далеч ги парирай и стой на 2 метра и ги предупреждавай със силен глас да стоят на разстояние.
Казвай им че си болен, то сега с тоя ковид е лесно.
Ако я беше обработил и тая с разстоянията, цялата история нямаше да се случи.

2.   На мене са ми разбивали и носа и вежда и око, не че се гордея де, то и аз не съм стоял със скръстени ръце де хаха.
Няма страшно младеж!
Избягвай тази улица известно време докато дойде студа, тогава ще изчезнат, ще се върнат догодина първите топли дни.
Продай си чантата дрехите и обувките от онази вечер и си вземи други и от съвсем друг тип.
Ходи с шапка и с маска около тази улица докато изчезнат.
Догодина като се появят пак, ходи още един сезон с маска и толкова, тук приключеа всичко.
Просто част от тях вече ще работят другаде а и да има една две от тогава, няма как да си те спомнят.
И някоя и да се сети, за нея това е все едно преди 10 години и да те пита -ти ли си, питай в отговор кого търси.
А по принцип от далеч ги парирай и стой на 2 метра и ги предупреждавай със силен глас да стоят на разстояние.
Казвай им че си болен, то сега с тоя ковид е лесно.
Ако я беше обработил и тая с разстоянията, цялата история нямаше да се случи.

3.   Мъжка п*тка е най-гадната болест, брат...

Братан.

4.   Братле и аз съм на 20 .... трябваше да и зашиеш 2, 3 шамара на тая скумрия ! Мен две момчета от ромски произход на по 24,25 години се опитаха да ме ограбят , аз съм здравичък 187см висок 2 години тренирах кикбокс, те бяха хилавки и явно много си бяха повярвали ! Познай какво стана , първо им казах да ме оставят и че не нося пари в себе си , обаче нагледците са видели че нося портфейл и взеха да ме заплашват с бой . Аз само леко казах ..Е са ше ви дам пари и започнах да се бия , двамата отнесоха як пердах , даже единя го нокалтирах и падна на земята , а другия избяга , не се опитах да го догоня , а направо си тръгнах все едно нищо не е станало . И на полицията не звъннах , защото ще ме държат в участъка или пък най много аз да изляза виновен ( знаете как стоят нещата с БГ полицият).
Значи започни фитнес или се запиши на кикбокс или друго бойно изкуство ! Така ще имаш бойни уменя и един вид ще можеш да се защитаваш и да отвръщаш адекватно ,както ще се чувстваш и по уверен когато се прибираш сам !

5.   Наистина вече аман от тия цигани. Особено от 2018-та насам положението с твх стана страшно. Пребиват и убиват хора без да им мигне окото. Послушай номер едно. На 1-2 километра от мене работят проститутки и съм ходел там, не за услугите им, просто съм минавал и всеки ден са различни. Рядко една идва пъти. Иначе послушай номер едно и те ше те забравят. Може и да си вземеш нож със себе си в случай, че те нападнат, но не им го показвай за нищо на света. Ползвай го само при спешни случаи. Може и да се прибираш с приятели, но гледай много много да не оставаш до късно и внимавай да не видят къде живееш. То и без тва скоро идват студовете и те ше са разкарат. Догодина ше дойдат други, които изобщо няма да те познават, най-много да ти махнат един път или да ти свирнат, но бъди внимателен. А и ти си на 20 години, може да се изнесеш скоро и те даже ше забравят, че си съществувал, както и те. Но ако те закачат викай полиция. Знам, че родната полиция работи почти само за мафията и не пази обикновените хора, но куките хич не обичат проститутките и съм чувал, че понякога ги биели и разпръсквали сборищата им. Притеснявам се да не станеш поредната жертва на циганските набези. Съществува реална такава опасност. Бъди много внимателен. Циганите полудяха в последните години. Пази и родителите си, защото може сега да имат зъб и на тях. Желая ти успех и умната,

6.   Няма повод за притеснението. Носи шапка. Минавай през друг път и така. Ако я видиш случайно й се извини за да нямаш главоболие и така. С лош човек няма как да се оправиш.

Не си ли чувал блага дума железни врати отваря.

7.   Не разбрах кой е градът и за коя улица става въпрос ? Как така хем не е оживено и няма коли, хем има проститутки ?

8.   Благодаря за коментарите! Вече се чувствам малко по-спокоен. Надявам се наистина да забравят, защото съм чувал, че техният етнос били много отмъстителни и злопаметни...
Поне ми олекна.

9.   Към номер 6..
Бих искал да споделя, кое е мястото, но ми е забранено тук да давам каквата и да е лична информация.. Такива са правилата на сайта.
Иначе е главна улица. Оживена е през деня и е пълно с магазини за дрехи и обувки. Има и един хранителен супер маркет.
Но след 22.00 някъде всичко затваря и вече хората се разотиват и става супер пусто. Дори и колите вече рядко минават по това време. Забравих да спомена че има и кръстовища по тая улица и аз живея точно на едното..
Та, когато мине 22.00ч., тогава те излизат и стоят цяла вечер, а защо, при положение, че почти никой не минава и почти сигурно няма клиенти-и аз не мога да си го обясня. Може би са прости и логиката им куца... Не знам.

10.   От номер 6: ако говориш за град София, мисля че се сещам коя е главната улица. Ама не ги ли разкараха от там проститутките ? Уж нон-стоп има патрулки и ги бяха разкарали по едно време. За сливница и христо ботев става въпрос предполагам..

12.   Не. Във Варна е това.

13.   Оо да това е на Катедралата, аз до преди седмица живях там и като минавах мъжете ме гледаха като парче месо. Със страх ходих на работа в 5 сутринта.

14.   И аз съм от Варна, но добре, че не живея там! При нас е спокойно, тъй като сме краен квартал, за 10 мин. се стига до Центъра с масовия транспорт! Съвет към автора: не ходи никъде щом се стъмни! Стой си си у вас, гледай телевизия, следи протестите по "АЛФА" и "БСТВ, сезонните предавания и сериали се завърнаха, има какво да се гледа, пази се! Стой далеч от всичко, което може да ти навреди!