Споделена история от Други

Направих глупост!
Здравейте,

Мъж на 25 години съм и в началото на 2020 година скъсах с приятелката ми, защото ми е изневерила НЯКОЛКО пъти! Естествено в началото на юни, реших да и го върна, като почнах с фалшив профил, където и дадох нейния телефонен номер, помолих няколко приятеля, да и звъннат и са го направили. Затова си е сменила SIM картата. Това за мен не беше нищо и реших да облепя с помощта на брат ми, блока където живее и съседните в некролози. Следващата седмица и облепих Реното в тоалетна хартия и го поляхме с червена боя. Та проблема, дойде на 18-ти, когато дойде полиция в дома ми, да ме разпитва. Та въпросът ми е, за тези глупости, какво може да е наказанието, ако ме обвинят- лишаване от свобода, обезщетения и тем подобни.

Благодаря предварително!

Коментари

1.   Поеми отговорност за постъпката си. Какъв мъж си ти с тези к**венски номера?! Къде ти е достойнството? Не си ли пораснал вече за такива неща. Ама мислете малко преди да вършите каквото и да е...

2.   Как може на 25 години да се държиш като 15 годишен и да заливаш коли с боя, да лепиш некролози... В ред ли си изобщо?! Изключително не мъжко и детско и... направо нямам думи! Каквото и да ти е наказанието - малко ще ти е.

4.   Дано те опандизят да ти дойде акъла. Какво тя собственост ли ти е или нещо? Незрял дечко! Радвай се, че докато и поливаш колата не те е видял баща и или нейн приятел да ти тегли един пердах. Напълно си го заслужаваш!!!

6.   номер2, 15 годишните са къде-къде по-разумни!

7.   Сега става ясно защо ти е изневерила. Ти не се държиш като мъж, а като инфантилно дете. Говори с адвокат, наеми го и той ще ти каже какво да правиш. И как да ти кажа, случва се на всички да им изневеряват, може би и ти също ще го направиш. Това е част от живота. Не можеш да вържеш човек за себе си. Приеми животът и хората такива, каквито са.