Споделена история от Други

Каква е най-грозната сцена на която сте ставали свидетел?
Ще е интересно, а и поучително да споделите каква е най-грознота, брутална и изродска сцена на която някога сте ставали свидетел. Може както на вас лично да се е случвала, така и вие да сте били страничен наблюдател. А също и малко предисловие как и защо се стигна до нея.

Коментари

2.   Не знам дали спада към грозна или изродска, но със сигурност една от най-отвратителните сцени на която лично аз съм ставала свидетелка, е да виждам как съучениците ми ми избутват учебниците от чина ми, качват се на него и имитират секс, та да ми покажат как се правило. Едно доволноо клатене от тяхна страна и едно отдавна зародило се вътре в мен чувство на извращение и възмутителност от това накъде отива днешната българска младеж.

3.   2 да, то е много важно да ти покажат, ама да се и посъблекат, че иначе не е истина... То тва е големия успех и смисъл на живота - секса, явно...

4.   Идиотизмите на колегите, бедна ти е фантазията (може би) колко много народ е прост, зъл и тъп до степен на безумие. Вероятно поне 90% от населението са тотална мърша, особено тъпа мърша.
Грозните и нелепи сцени са редовни.

5.   Ставал съм свидетел на побоища, а и съм бил потърпевш. Аз лично не съм унижавал никого. Истината е, че злото съществува.

7.   Грозни сцени в живота има много, но най грозната ни я изигра премиера Боко, като го показаха гол да лежи в леглото изплужил се като мазен тюлен, а над главата му лежи пистолет, поставен на шкавчето. Товя е най отвратителната сцена. И през турско време пашите не са спели така. Нали беше любимец на народа, защо спи с пищови до себе си, от кого се варди!? Представям си я и тази дама, която се е въргаляла с него в това легло, тя е била без достойнство, продала се е за пари, от това има ли по отвратителна сцена! Още по грозно е това, че първоначално отричаше тези кадри да са истински, уж били монтаж, а накрая сам си призна, че са го "сготвили перфектно" по ченгеджийси начин!? Те са го "сготвили" по най елементарният просташки начин, но той се мисли все още за велик!? Народа по площадите го показва колко е велик простак, това е най отвратителната сцена която съм виждал, защото е трагична!

8.   От номер 5: аз пък искам да попитам автора за същото. Щом пуска такава тема, значи имам какво да ни каже.

9.   Майка ми и баща ми, когато правеха секс пред мен. Беше почти всеки ден/вечер.

Едно лятна ваканция баща ми се беше напил (кога не е бил пил), мастурбира пред мен и свърши в празна кутийка от сладолед.

На предпоследната ми работа една 60 годишна, с която работихме заедно по една поръчка, крещеше и ме обвиняваше, че аз съм виновна за дето ТЯ Е СГРЕШИЛА документа, който се пише накрая. Оправдава се, че била стара и болна, не виждала, трябвало да съм до нея, за да гледам и аз, само с мен колегите имали проблеми, помежду си не, никой не искал да работи с мен и прочие глупости... Разбира се, само когато ѝ изнася не вижда. А същата госпожа няколко дни по-рано я предупредих, че материалите ѝ са наобратно, тя каза, че нямат страна, отговорих ѝ да пита колегата, че и той ще потвърди. Нейните думи бяха "Аз съм от 5 години тук, няма кого да питам." Оттогава спрях да се разправям с нея и накрая (след няколко дни) пак аз излязох "виновната", без да се меся. Много се посмях, добре се получи цирка ѝ.

Малко по-нататък бригадирката ме изгони от работа, макар че всичко, което работя аз е точно, имам си нормите, справям се по-бързо и по-добре от всички (колкото и нескромно да звучи), но тях ги дразни фактът, че се защитавам, оправям се с много неща сама и не могат да ме смачкат. Всяка фирма обича мълчаливи, послушни овце, които да прави на нищо, ама с мен не познаха, затова ме и махнаха. Много се изненадах, признавам. С никого не говоря, работя много и качествено, но не се подмазвам на никого и съм себе си. Нали уж фирмите са, за да работим, да има резултати/продукция, не за да се разправяме с тъпунгери, но в България всичко е наопаки. Свестните и честни хора страдат и мизерстват, а долните, злите и тъпите са царе. Още същия ден си намерих друга работа и на следващия бях на ново място за повече пари даже.

Имам още много, но нямам време да ги напиша. Живеем в адски свят, това е положението. Грозни и нелепо гледки можеш да видиш всеки ден и по много. Както вече са казали "Народът е мърша." България е страна със славно минало и срамно настояще.

10.   Пред мен блъснаха велосипедист на кръстовище, удара беше толкова силен, че очните ябълки му изскочиха от очите. Бях дете когато го видях (3 или 4 клас бях тогава), бяхме излезли навън с приятели да играем навън и станахме свидетели. Беше брутално, никога няма да го забравя.

12.   9 Изгониха те защото без да разговаряш с никой, малко по малко един по един започнаха да си приписват твойте позитиви от работа ти зад гърба ти и да се оправдават с тебе за всяко нещо зад гърба ти.
Робска и измекярска нация.
Добре че скоро ще изчезне.

13.   От малката разбрах, че най-голямата смешка в детската градина било момченцата да си покзват пишките и да ги мяткат, доколкото разбира се може да се мятка нещо като 2 санта.
Доста я разпитвах, докато ми показа и движенията, които е видяла да правят нейните наборчета в детслата градина.
Тя не знае, няма как да знае какво са тези движения и няма как да ги види в къщи, порно каналите са забранени, таблета и е с ограничено съдържание.
Ние не правим сех откакто се е родила, не е виждала, не знае, няма понятие.
Тогава разбрах, че повечето деца всеки ден и всяка вечер гледат и им се демонстрират на живо по най-долнопробен начин животински съвокупления, показвани им от собствените им родители. Не живеем в циганско гето, а в централен софийски квартал и градината е в квартала, за в градина не могат да влязат и да се класират хора без 3 годишна отседналост. За нататък по бетонните джингли и по провинцията не ми се и мисли.
Представете си какви поколения идват в бг, след още 15-20 години когато тези дечица станат възрастни.
И най-зверските извращения бледнеят пред това което се случва и то масово в главичките на тези дечица.

14.   до 13. "Тогава разбрах, че повечето деца всеки ден и всяка вечер гледат и им се демонстрират на живо по най-долнопробен начин животински съвокупления, показвани им от собствените им родители" - хайре посмали малко с тези предположения.