Споделена история от Други

Според вас ще бъдем ли под втора карантина?
Аз съм сигурно една от малкото които се кефеха на карантината. Искам да прочета вашите мнения

Коментари

1.   Не знам, дали ще има втора карантина, НО като ученик се надявам в най-скоро време да обяват дистанционно обучение!

2.   Да, ще има пак.

3.   Простотия е, ние имаме силни ваксини от соца и не ни хваща.

4.   Аз съм голям карък и в момента усилено си търся работа. Щом я намеря, ще пуснат карантината, за да не мога да я започна. Гарантирано! Срещу скромната сума от 5 лева на седмица ще ви информирам дали съм си намерил такава, за да се подготвите за карантината преди останалите.

5.   И какво те кефеше при карантината? Да висиш в жегата и студа пред магазина по 20-30 минути? Да те задушава маска, която също е и вредна? Да ти намалеят доходите? Да не можеш да пътуваш в чужбина, нито дори в България? Супер идиотско изказване.

6.   Ако обществото позволи и търпи да бъде затваряно като добитък значи да ще има втора карантина. Въпроса е дали им стиска на управляващите да предизвикат народа, а на народа стиска ли му да се изправи ако решат пак да го затварят и оставят без работа? Предстои да разберем ...

7.   Според мен да, ще има и даже мисля съвсем скоро, в рамките на месец. И в университета ми казаха, че има вероятност този семестър да учим дистанционно, да чакаме инфо за програмата, но понеже ми трябваше яснота, дали ще е така по-рано се свързах със секретарката, която изготвя графиците. Оказа се съседка, засичали сме се с децата навън, та ми влезе в положение и ми каза, че със сигурност ще учим дистанционно, защото никой не й е казвал да прави график за аулите, а в нормална ситуация такъв вече трябвало да бъде готов, приет на съвет и т.н. процедури.

8.   Не си сам, и аз се кефех

9.   Дано има. Много се кефих. Съучениците ми са досадни и мразя да съм на училище защото е шумно. А и се тревожа много край хора, а така почти не се тревожа.

Но аз лично мисля че ще има, все пак настинката и коронавирусът имат подобни симтоми.

11.   Каква карантина? Ние в Банско сме се стегнали вече за зимен сезон!