Споделена история от Други

Какво смятате за мъжете със сини очи
Здравейте, имам един въпрос и то е харесвате ли мъжете със сини очи, на мен да! Такъв съм си харесала сега! Та вие какво мислите за тях?

Коментари

1.   Никога не съм харесвала сини очи, но бившият ми имаше точно такива. Влюбих се в него, обичах го, живяхме заедно и имахме дълга връзка.
Не харесвам сини очи, ама неговите ми бяха станали любими, така че май не е много важно какво ни привлича и какво не.

2.   Аз съм жена със сини очи,но харесвам само тъмнички мъже,с черна коса и кафеви очи. Смятам ги за по мъжествени ,внушителни и влиятелни от мъжете със сини очи. Някакси ми въздействат ей така по един начин на подсъзнателно ниво,с по силно присъствие са,привличат ме повече от тези със сини очи,не знам. Или противоположностите се привличат ,както казват,или е просто разлика във вкуса.

3.   И аз харесам синеоки мъже. Съпругът ми е със сини очи, а моите са кафяви, и детенцето ни също е със сини очи, както си мечтаех.

4.   Точно такива и аз харесвам, светли мъже със сини очи

5.   Харесвам всякакви очи, стига да не са изпълнени със злоба, омраза и пр. Биха ме отблъснали. Какво излъчват едни очи е по- важно от това какъв цвят са. Но от друга страна като жена с тъмна коса и тъмни очи, русите и синеоки мъже са ми някак интересни. Иначе, съм харесвала всякакви мъже с всякакви коси, очи, също и високи, ниски. Както казах - важно е какъв е човека.

6.   Аз обожавам мъже със сини очи, особено по-тъмно синьо. Направо ме хипнотизират, хаха. Но съм с мъж, който има кафяви очи, които обичам и не бих го заменила.

7.   Все ми е едно какви са му очите.

9.   А какво мислите за мъже с пъстри очи, имат от всички цветове?

10.   Харесвам най-много мъже с пъстри очи или зелени, като моите, по принцип имам един тип за мъже, който винаги ме привлича, пъстри очи, светла коса, брада, аз съм с кафява коса и пъстри очи, но тъмни мъже в повечето случаи не ме привличат чак толкова. Разбира се е субективно, случвало се е и да харесам мъж с тъмна коса и очи, всичко е до привличане, не всичко е до външните черти.

11.   Страхотни са. Аз искам моите да бяха сини, но зелено-кафяви ми се паднаха в генетичната лотария. В България съм забелязал, че сините очи (рядкост сами по себе си) са предимно светли, небесносини. Само един човек съм виждал с тъмносини в тази страна. Доста внушителни са, особено със светлорусата брада и коса.