Споделена история от Други

Искам да си направя татуировка!
Здравейте! От около три години много искам да си направя татуировка и вече се реших окончателно.
Имам познат, специалист, много прецизен и, абе, готин пич. Нямам сърдечно-съдови заболявания, нито страшни алергии, не кървя повече от нормалното (жена съм), четох много по въпроса, но ме интересува едно: дали ще ме боли, ако си направя татуировката по дължина, от китката до лакътя, но отзад на ръката? В смисъл, там където се намира костта. Когато се епилирам, там усещам най-малка болка, но все пак исках да попитам и вас. Ето и примерно изображение на мястото, където искам да се татуирам. Колкото до татуировката, ще бъде надпис.

http://www.slava.bg/images/content/30008/17052011463_.jpg

Бих се радвала да прочета различни мнения, всяко едно е от значение за мен! :) Само ви моля, добре съм се информалирала за опасностите и всичко останало, не ме отказвайте, просто ми дайте конкретен съвет, ако е възможно.

Коментари

1.   аз имам на Хектор щот мн го харесвам бил е велик водач на Троянците и да ти кажа не боли много ще го преживееш спокоино Хектор

2.   Разбрах те.
Никой не може да каже колко ще те боли.
При различните хора е различно.
Всеки издържа различно на болка.
Предполагам обаче, че ще боли малко заради мястото, най -
безболезнено е по краката.
Много готина идеика!

Успех

Ладия

3.   Имам по-дълъг от този на снимката, пак надпис но от вътрешната страна на предмишницата. Или най-просто обяснено почти от китката до бицепса. На това място, мисля че би трябвало да боли доста повече, но аз почти не усетих, затова си мисля, че там където си решила също ще е безпроблемно за теб.

*Syndrome

4.   Здравейте аз също съм момиче и имам на същото място татуировка и мога да ти кажа само че не боли в началото усещаш слаба болка но после ти изтръпва и почти нищо не се усеща само вибрациите на машинката поне при мен беше така дано съм ти помогнала с коментара си. :)

5.   Ами мен пък ме болеше. Наистина си зависи от човека и кожата, ама все пак не е болка за умиране, търпи се, споко. :))) А и самата идейка е яка, така че си струва, давай! :)

6.   От авторката: УЖАСНО много благодаря на всички включили се, за да изразят мнение! Рядко се среща в български форумсайт да попиташ нещо и да ти отговорят по темата, така, че наистина го оценявам.

Иначе - малка съм още, само на 17, обаче този тип татуировка някак ми допадна, там кожата не се разтяга с годините, няма да я гледам постоянно, а мога да я видя, ако искам :) Надписът заема място, а реално запълване няма, така, че вярвам, че ще е поносимо и... така. Благодаря ви много! :)
П.П.: ще я правя като влезе есента, татуиста отказа да ме прави през лятото :)

7.   Аха, татуиста е прав, че през лятото ня трябва да се правят татуировки - от слънцето има възможност да се възпали кожата, пък и на море, басейн се ходи... Подкрепям идеята с пет ръце, страхотна е и аз винаги съм искала татус, ама нашите не дават (аз съм на 15). А какво искаш да пише, ако не е твърде нахално от моя страна?

8.   От авторката: Малко съм суеверна и освен татуиста, никой друг няма да знае какво пише всъщност :) Но ще е на арабски и ще е надпис, който вдъхва кураж в трудни моменти :)