Споделена история от Други

Ванга и бъдещето.
Четох, слушах и гледах за Ванга. Аз вярвам в способностите и.
Голям фен съм на тайни/конспирации/еволюция /енергии и прочие.
Чел съм за леките и предсказания, но!
Преди един два часа попаднах на информация, в която тя е предрекла, , срещи с представители от друг вид"
, , Тайна на луната"
, , Нови болести" особено шокиращото послание че, , водата ще стане негодна за пиене", , , колонизиране"
, , Предрекла е краят на света и това че малко преди него ще се отървем от насилствената си природа"
Вярвайте, ако искате, била казала и за, , пътуване във времето"..
Който иска да вярва, науката е разкрила много, но тепърва ще се сблъсква с нещата от всеобятния космос
Не вярвам на всичко, но просто искам добро бъдеще. Искам да съм там, да изживея това което ще се случи, просто...
Може би съм в лек шок, но мисълта за бъдещето, която успешно ни измъква от рутината и идеята ни за съвременния свят, максимално напрягайки въображението ни...
Какво ли ще се случи в бъдещето, защо и как?
Изгарям от желание за невероятно бъдеще!
Може би не съм се замислял достатъчно за бъдещето до сега..
Осъзнавам че няма да живея вечно и един ден щом отгледам грижовни деца, ще ги науча да бъдат добри, смели и истински хора, личности, на които със спокоен дух и чисто съзнание да оставя бъдещето.
Това е единственото което мога /можем да сторим.
Когато човек се почувства маловажен, той гледа реално на света, замисля се какво наистина може да стори.
Каквото и да градим все някога ще стане на прах.
Нека каквото можем да сторим.

Коментари

1.   Ха, оправи ми настроението! По- големи глупости от тези не съм чел! По- добре не чети тъпотиите на тая мошеничка с деменция!

2.   Препоръчвам ти "Морал и догма ".
Успех

3.   Около 10-15% от хората с правилна тренировка могат да станат ясновидци и да виждат по времевата линия. Точно както примерно 10-15% с тренировка могат да станат добри музиканти и тн. Така че ясновидството не е нещо супер странно и рядко.

Проблемът е, че масовия човек си мисли, че е нещо "уау" и ако е по-суеверен вярва на каквото кажат. А всъщност ние винаги имаме свободна воля. Единствената причина ясновидците да познават е, че масата хора са праволинейни и неосъзнати.

4.   На Ванга пророчествата са толкова бейсик и обширни, че всеки човек с IQ над 30 може да ги "предрече".

Тотална измишльотина. Бог - мог, вяра, религия, че и магически способности.

Звъннете на СКАТ, там маг Славка, маг Бончо, същото.

Братан.

5.   Щом казваш че си запален по конспирацията и особено по Ванга моля те виж истината за нея. Пиши в Ютюб Иван Бобулев Аз Го видях.

Човека е бил нейн съсед. И говори неща от личен опит и първа ръка.

6.   Хубави мисли. И аз вярвам в тези неща защото има реални доказателства по целият свят за тях. Повечето хора си мислят че реалността е само това което се вижда но всъщност има много невидими процеси на енергийно ниво, живот на други планети, и т.н. Проблемът тук е че има прекалено много агресия,злоба и завист между хората, което пречи на издигането на по-високо енергийно ниво.
Абсолютно примитивно е да се развикаш или да обидиш някой на улицата и да изпиташ кратко удоволствие от това, по-развитите общества отдавна са го разбрали и затова живеят в много
по-позитивна среда от тукашната

7.   Краят на света няма да се случи преди да са изминали милярди години така, че спете спокойно.

8.   Мога само да кажа, че си чел само тъпотии. Не вярвай на всичко, което четеш. Много от тези неща, които са написани в интернет за баба Ванга са лъжа. А нещата в книгите за нея пък са още по-голяма измишльотина. Ванга не е предричала за карая на света. Тва сигурно си го видял от видеата на Слави Клашъра. Не е вярно, чиста лъжа си е. Повечето от нещата в книгите за нея са лъжи, направени с цел да се продават и да си направят майтап с Ванга. Преди изборите в САЩ когато Обама още беше президент излезе една лъжа, че Ванга предрекла как САЩ ще се раздапане и последния им президент ще бъде чернокож. Това не се случи и веднага тези приказки бяха забулени. Беше казано и че предрекла как Европа ще стане ислямски халифат със столица Рим и това излезе по време на бежанската криза и също беше лъжа. Пълни измишльотини. Ако искаш да знаеш какво реално е предрекла баба Ванга гледай видеа с хора, които са били при нея. Например с Нешка Робева. Ако чуеш, че била обвзета от дяволи, който ти го каже тва, по-добре го набий. Как е възможно да кажеш, че жена, която заделила от собствените си пари, за да построи манастир е била обвзета от дяволи? Имаше и една снимка на паспорта ѝ, където пише, че била македонка. Поредната лъжа, този път на комунистите. Тя е родена през 1912-1913-та, а македонска нация съществува от 1944-та. Всеки роден в географската област Македония преди това, ако ще и монголец да е бил са го писали, като “македонец”. Мога да ти кажа някои от нещата, които съм видял в клиповете с хора, които са били при нея. Заговорих за Македония, Ванга е казала много за нея. Югославия щяла да се разпадне защото сърбите псували Бога. Виж и как го е казвала. Нейните приказки се познават лесно, за разлика от измислиците. Също вместо “ще” или “ше” е казвала “ке” по македонски диалект и вместо “всички” е казвала “сички”. Югославия щяла да се разпадне с война, но с Македония нещата щели да бъдат по-леки. Един ден Македония щяла да се върне към майка България. Македония не била държава, а част от българската територия. Казала ни е, че опасността за България нямало да дойде от по-силните Гърция, Румъния или Турция, трябвало само да се пазим като се заговори за Велика Албания. Вероятно знаеш за американските братя, накълвани от белезните птици и вълците в храстите. Сигурно знаеш и за Курск, който като казала, че щял да потъне и се смяли, защото градът бил далече от морето, но не потънал той, а подводницата Курск. Казала е за Сирия, че камък върху камък няма да остане там. Казала е, че Кипър ще бъде разделен. Добавила е за нещо “Много хубава и богата държава.” Казала е, че Русия ще ни спаси, а не Америка. От Париж нямало да остане камък върху камък, а Япония щяла да потъне, защото това са само острови, изолирани от света. Японците трябвало да помолят Русия да им даде малко територия за нова държава, това не го е казала, но ако се случи нямат друг избор. Имаше видео с един човек от тюрките в Русия. Казала му, че щял да стане президент на републиката си и станал. И Хитлер е бил при нея, излезнал бесен, но не вярвай на пропагандния руски филм за баба Ванга. Режисьорите му и те са за бой. Ванга е знаела, че и на Русия не ѝ е много чиста работата, защото тя може да е била сляпа, но е пътувала много, духовно в смисъл из целия свят и е виждала много неща. Но най-важното, което е споменала е каквото каже Слава Севрюкова да ѝ вярваме. А нейните предсказания за България са тежки. Слава предрекла, че България винаги щяла да съшествува като държава и като народ, но Турция щяла да вземе част от нея, а икономически никога нямало да се оправим. Теудно ми е да повярвам в това, защото ние икономически си вървяхме нагоре преди корона кризата, а за Турция други пророци са предричали, че с тази нейна политика нямало да остиска дълго. Но аз вярвам на всичко, което Ванга е предрекла, от там и Слава Севрюкова. Не гледай и не чети лъжи, гледай клипове с хората, които са били с нея и като четеш нещо гледай да е казано по нейния начин, а не някой да го е наблъскал, като по учебник. Лесно се разбира. Провери и Слава Севрюкова, защото на Ванга нещата се изпълняват на 50%, а на Слава на 100 или близо до 100.

9.   За съжаление българина продължава да е наивен и лесно манипулируем, вярвайки във врачки, баячки, предсказания и прочие подобни неща.
Факта, че доста хора си падат повече по конспирации, дребни клюки и фейсбук псевдо философии е притеснителен.
Истинската наука и рационалното мислене са скучни, но са правилният път.
Предрекла била болести, вируси и отровни води, ами това всеки квартален пияница може да ти го "предскаже".
Вируси винаги е имало и винаги ще има. Все пак не живеем в стерилна среда. Испански грип, чума, черната смърт и тн.
Катаклизми, отново винаги е имало и ще има. Ей ся предсказвам, че до 5 години ще има голямо земетресение.
Светът ще свърши, да, ще свърши, то е ясно и без гадателски способности.
Ванга предрекла Ковид19...
Ама защо това "предсказание" се появява след появата на вируса.
Пример: Аз съм журналист и искам да изкарам пари и слава на гърба на тази жена. Веднага пиша статия "Ванга предрече вируса" и бам, статията ми бива прочетена 10000 пъти.
Това е просто психологически трик.
Сега за участието на БКП към "предсказанията" на Ванга не ми се и говори, и там са едни смутни работи.
Между другото, приятел индиец също знае за Ванга. Явно бая хора печелят на неин гръб. Дори руснаците направиха филм за нея. Ккто казват евреите "И все пак, всичко е въпрос на пари".
Сори за грешките, пиша от телефон.

10.   За Ванга не знам, но никоя от сегашните врачки, които уж са толкова добри не успя да предскаже, че ще има коронавирус. Дойде им като изненада и на тях! Аз съм посетил сигурно над 10 врачки и след всяка нещата ставаха по-зле, със сигурност много от тях работят с тъмни сили. А 99% от тях не познават, а само ти казват това, което искаш да чуеш на момента. Изпробвано е и ще ви кажа как - всеки пт като си мисля за дадено място те ми казват "трябва да се преместиш там да живееш, там е най-добре за теб", но всеки път си мисля за различни места и всеки път ми казват различно, дори и една и съща врачка да е. Значи повечето нищо не познават, а само най-много да могат да четат мисли.