Споделена история от Други

Ако парите не бяха проблем, каква кола бихте си купили
Каква кола бихте си купили при неограничен бюджет?

Коментари

1.   Бих си взел някоя спортна с много коне, задно задвижване и ръчни скорости. Кеф на макс. :)

2.   Някой класически автомобил от края на 60те, началото на 70те. След това започна модата на квадратните коли, а в наши дни са модерни пластмасови и разплути автомобили. Красотата в дизайна отиде подяволите.

3.   Тесла

4.   Колата на мечтите ми не се продава, а и да беше за продан, никой нямаше да ми позволи да я карам на шосе:

LMP1 Toyota TS050 Hybrid

5.   Mercedes CLA 200

6.   Само електрическа

7.   Ситроен кактус. Не знам защо тази кола ми харесва супер много.

8.   При неограничен бюджет бих си купил мечтана кола с всички екстри, които реша отделно да се сложат, тъй като не е от най - новите, марката й е Мерцедес, но аз искам да си я направя по определен начин и затова избирам нея допълнително добяване на всички други неща, които искам.

9.   Mercedes SLS - 1960г.

10.   Бих си взел Ford Mustang от 1967 година и chevrolet c10 от 1965 година и други коли надали биха ми трябвали.

11.   1. BMW M8 GC
2. Porsche Panamera Turbo S
3. Lamborghini Aventador SVJ

12.   Ферари с цвят червен!

13.   Нещо за 10 бона, щото нямам гараж и пари да оправям драскотините от паркинга хахаха

14.   Toyota CHR и работя по въпроса.

15.   Opel astra combi

16.   Няма да е само една - харесвам толкова много - някоя класическа японска, BMW 3-ка E21 (с двигател на Е30), Мерцедес GLK, първата Опел Омега в спортна версия (стара класика).

17.   Lexus LS

18.   Някакво яко електро- или хибрид. Тесла или Шевролет Волт или от сорта.

19.   И аз съм за Tesla. Подръжката е минимална. Само имаш едни вентилатори и филтри, дето трябва да се чистят през година-две. Дори и да не ги почистиш, колата няма да спре. Другото са гумите.
Вече някои единици от 2013-а са с по 350 000 км пробег, повечето са на 90% от оргиналния си капаците.
Има дори и таква, дето е навъртяла милион километра. рекордьор някакъв.

Аз от една кола искам, да ми служи, а не аз да служа на нея.

20.   Нисан Кашкай тюркоазено синя автоматик от магазина.

21.   G63 2021 година 1000коня от gad motors чукнете в тубата
Втората е ролс ройс кулинан топ изпълнение, 2те по към 400к евра тамън.
Джиповете са за мъже колите за пу,,,ки
Няма ферари ламборджинита гтр, м5 е63 и т.н
Имам голф 4 1.6 101 следващото ще бъде джип по евтин разбира се от горе посоченото.
Може брабус или мансори в фейса има групи в тубата пълно

22.   BMW M8 Competition, all blacked out.

23.   Луксозна.И то не за гъзарията ами за собствено удоволствие.

24.   При неограничен бюджет ще си купя 2-3 коли. Едната ще е Ролс Ройс. Може Астон Марин. Третата ще я измисля като му дойде времето, а какво пречи и за 4-та.

25.   Fiat Multipla

26.   Мерцедес, спортна, с две места, сива, широка и по-висока задница, по-ниска предница. Салон естествена кожа. Всъщност сегашната е такава, но не е от последните години.

27.   С личен шофьор.

28.   Колкото повече пари имам, толкова по-евтина кола карам.

29.   Rolls royce,Ferrari,Bentley

30.   Ще си взема E-Golf и ще въртя гуму у Перник!
Ще ми викат Пачво Пеелектрочанина.

31.   Oldsmobile golden rocket или Rolls-Royce Silver Cloud II или Le sabre 1951

Чорбаджията на курникът

32.   Смятам да си взема само 4 сухопътни превозни средства-
Астон Мартин, Ламбо Авентадор, Форд Мустанг, SLRV Commander 8x8- за 8 годишната експедиция.
Всичко съм предвидил включително и настоящата криза ,само че беше под друго име.
Още няколко годинки ми остават, а на вас много поздрави, много мултипли, докери, брандирани баничарки и много много хумор.

33.   Mercedes-Benz W124.

35.   Бих си карал тая, която и в момента, само да ѝ пооправя някои работи. Иначе, и други бих карал, наемам, щом парите нямат значение, правя си кефа и връщам.

36.   Ford Mustang Shelby GT500 1967

37.   Ако имах неограничен бюджет бих си купил мерцедес цлс 2012-второ поколение,мерцедес ц63с амг 2018,бмв м8 2018 и форд мустстанг от филма "да изчезнеш за 60 секунди" това са колите който бих искал да имам

38.   1. Lexus RX450H
2. Lexus LS500H

39.   Пичовем, само да ви кажа, че тея старите коли са хубави, ама само да ги гледаш. Не ги карайте, че да не си развалите хубваото впечетление.

40.   Бих си взел някое американско изпълнение.

42.   Зависи къде съм. В България активно трябва да се избягват луксозни немски марки, крадат се и чупят от гамени. Където и да съм, бих заложил на Ford. Вероятно Ford Explorer.

43.   Нуждите ми много зависят от възрастта, семейното положение и много други фактори.

44.   Rolls Royce Wraith - ама ще ми трябват и гараж застраховки камери/ охрана

45.   Някой нов Lexus или Infiniti. Много ме кефят японските коли, също бих си взел Toyota Land Cruiser или Avensis седан. От американските коли ме кефят Chrysler, Dodge и Jeep.

46.   Мерцът ако е супер дълга база и грамаден вози превъзходно. Потвърждавам возията в този клип.

https://www.youtube.com/watch?v=nLwML2PagbY

Чорбаджията на курникът