Споделена история от Други

Первезни хора.Отвъд първичната любов.
Момчета, момичета даже, пускат постоянно перверзни шеги.
Нормално е, вид хумур е, но постоянно всичко да се обръща на такъв вид закачки, го чувствам неудобно, даже досадно.
Не че не съм чувал деца на по втори клас да обиждат с неприлични думи, които просто са чули, но това е различно.
Също много ме тормози това че повечето младежи, на моите и под моите години, че и доста, доста над моите седемнадесет години свързват това да си зрял човек със секса.
Едва ли не направил ли си своя първи път - вече си зрял.
Да, човек се променя след това, преживяване е, но защо това отива в егото.
За мен е значима любовта, предоността и преживяванията. И да, секса, но да се говори само за това...
Та това е любов по материалното. Защо толкова хора поставят на първо място тялото и чак после характера, ако въобще гледат характера.
Чувал съм момчета да говорят само за това, как ще правят секс.
Не да споделят дали харесват дадено момиче, защо я харесват, от къде се познават.
Принципно нямам хора, мислещи по този начин в моите среди и компании. Или поне не са толкова показни.

Въпрос на мислене и среда, в която си израстнал е да виждаш любовта по различен начин. Да я чувстваш различно.
Защото един ден, ще се чувствам добре да бъда стар, щастлив от живота си човек, който е споделил живота си с една жена.
Наистина стар. И тогава аз ще знам че времето прекарано с даден човек е ценно. Защото в старите, ръждиви тела ще тлеят души.
Може би и аз съм в грешка.
Нормално е да гледаш хората и по телата им. Но това означава че си свикнал да наблюдаваш празни тела. Красива обвивка...
.. не обвиваща нищо. И научаваш че средата ти почита големината на гърдите. И ставаш част от нея, губейки способността да цениш човека зад тялото.
Това е мое мнение.
Просто съм попадал на такива хора и съм се чувствал тъжен, че ги виждам някак празни.
И се чудя, дали всички хора са така...
Дали, харесват или изпитват симпатии към някой, мислейки си само как ще правят секс с него.
Не че и аз не съм се чувствал така, просто сякаш има нещо отвъд чувството да искаш да спиш с някой.
Но както казах сигурно и аз мога да греша.

Коментари

3.   Когато някой те привлича, искаш секс с него. Може би гледаш към много млади мъже, на които хормона бушува... Какви шеги ти пускат, на мен никой не ми прави сексуални шеги...
Явно има някакво привличане, защото аз не бих казала нещо сексуално на мъж дето не го желая...

4.   "Хумур". Мъко моя, земеделска...

5.   Защо се чудиш млади момко, не си ли гледал шоуто на чалгаря-Славуца, всичките му предавания са с такава тематика, така глупаците си избиват комплексите. И животът им го показва, виждаш, че комплексираният им шеф е толкова обсебен от простотиите си, че никоя жена не иска да си погуби живота с него. Повече от 20 години, само с подобни простотии облъчваха младите с просташкото си шоу, младите попиваха тази простотия и ето това е резултата, ти го виждаш в реалността, секса стана най важното нещо в живота, затова и обществото деградира и се опростачи. Каквото посееш, после това жънеш. Не това, че младите използват тъпи жаргони е жалкото, а това, че същите чалгари от шоуто, днес се надяват на тези зомбирани вече млади хора да гласуват за тях на изборите, и ако влязат в политиката, ще опростачат цялата държава, това вече е жалко!