Споделена история от Други

Какво мислите за средно дебелите хора?
Не казвам много дебелите мъже, а ми закръглени дотолкова че да се забелязва. Висок съм 170 и тежа 90 кг. въпросът е какво мислите за такива мъже. Бихте ли имали някакви отношения от противоположният пол с такова момче или ще го отрежете само заради телосложението.

Коментари

1.   За мен тези неща нямат никакво значение. Хора които не биха излизали с теб по тази причина не те заслужават.

2.   Допадало ми е и дебело, и грозно момче само заради някои отношения, които е проявявал спрямо мен (визирам някакъв вид загриженост от човек, който не очаквам, но не съм получавала от човек, от когото я очаквам и който изглежда в пъти по-прилично от 'дебеличкия'.
Но нали знаеш, хора всякакви. Ще получиш различни отговори, отговори които ще ти допаднат и такива, които не биха ти допаднали.
За всеки влак си има пътници. Ниското самочувствие отблъсква хората около теб. Имай си го в граници. Ще видиш, че помага.

3.   Човек който пренебрегва домът (тялото) на душата, сърцето и разумът си... Не бих допуснала за връзка. Той и други важни неща няма да уважава.
А човек който и пита дали че бъде прието това което той не уважава...
Не си чак дебел, но определено ти самият не се чувстваш добре в тялото си. Тогава? ! Какво търсиш? Оправдание да продължаваш да не се чувстваш добре в тялото си, но и нищо да не правиш за да промениш това?
Въпросът ти е: не изглеждам добре, не се и чувствам добре в тялото си, но ще бъда ли приет така? Не, няма! Дори и да се случи, ще е за кратко, докато избие това недоволство към теб самият, но проектирано върху жената с която ще си.
Схващаше ли? Или се заемай да си направиш "домът" красив, уютен и удобен за теб или се приеми и се обичай!

4.   Щях да напиша същото, което и номер 1. Няма как да има връзка между човек, за когото външния вид е определящ, и такъв, за когото не е. Просто няма как да са един за друг.

5.   Подкрепям 3
Твоето състояние е класически пример за т.н в психологията "когнитивен дисонанс". Понеже си с леко наднормено тегло, това не ти харесва и се създава вътрешно напрежение в теб, има три пътя, по които умът ти може може да тръгне, за да намали това вътрешно напрежение.
Първият начин, разбира се, е да се мотивираш и да отсабнеш с 20 килограма, да започнеш да се храниш правилно, да спортуваш и т.н :)
Вторият начин е да се самоубедиш, че всъщност положението не е толкова зле и всъщност си си един "истински здрав натурален български мъж", а не някаква хърба.
Третият начин, по който ти очевидно си тръгнал, е да търсиш одобрението на хората, за да се почувстваш по-добре. Ако тук всички вкупом ти кажем "Абе я не се притеснявай, 90 кила не са толкова много, важното е ти да се харесваш....и т.н и т.н", ти ще се пучувстваш по-добре и ще го приемеш като зелена светлина да продължаваш да живееш както сега и да не се променяш.
Аз лично бих те посъветвал да не слушаш какво ти казват хората в някакъв анонимен форум, а да се хванеш в ръце като истински мъж и да започнеш да работиш върху своя проблем. Вторият вариант също е приемлив, ако имаш достатъчно самочувствие да го постигнеш. При нас мъжете, самочувствието е всичко - може и 200 кила да си, но ако си вярваш, всичко ще е точно, хората също ще те харесат "такъв какъвто си" ;)
Пожелавам ти успех!

Тайлър Дърдън

6.   90 кг на 170 см не е закръглен, а доста дебел. Щом питаш и сам се определяш така, едва ли са 90 кг мускули. Вместо да се чудиш дали някоя ще те хареса така, вземи да потренираш, за да се харесаш сам. Тогава със сигурност ще имаш женско внимание

7.   Авторе, не слушай, какво ти бръщолевят жените тука, особено като тази номер 6.

Жените могат да са вулгарни, цинични, злобни, меркантилни, нехаещи за супер много важни неща в живота, да се забиват с отрепки като наркомани, пияници, мутри, цигани и всякаква друга измет, да им пристават и да им раждат деца! Да се продават, себе си и половите си органи за кинти, които ги дават за фризьор и да си купят последния модел айфон! И, о, чудо! Познай кой им дава парите?
- Миришещият мазен, дебел, потен тулуп, който е съдрал сумати човешки кожи и тая долна к.... отива, кляка му на чатала и се изкарва надницата....

И на тебе ще ти говорят такива, как нямало да бъдеш приет!!!

За 170 см., 90 кг. не са толкова много! Пълен си, но напълно нормален, за разлика от този философа по-горе.......

9.   Бас хващам, че те влече към някоя 160 / 45кг нали? Ако е 60 кг ще я броиш за неприемливо дебела.