Споделена история от Други

грозната
Искам да умра. Нямам никаква стойност, живота ми е ужасен, не искам да съществувам вече. Не искам сутрин да отварям очи, не искам никой да ме вижда, не искам нищо да правя. Искам просто да умра.

Единственото, което ме спира, е детето ми, а не събирам смелост да убия и нея. Ако ѝ позволя да порастне, ще стане като мен - нищожна и никому ненужна.

Ето, вече 10 години сме с него, а никога не дойде моето време. н Имах надежда, че нещо ще се промени, че има бъдеще за мечтите ми, но с това дете вече няма такова. Нямам надежди, мечти, копнежи. Всичко умря в родилното с подигравките на хирурга. Никой не заслужава да ме вижда, такава грозна и ужасна. Разбирам защо нямам приятели, защо за 10 години не пожела да се ожени за мен. Разбирам го, кой би ме пожелал, никой. Мразя живота си. Мразя всичко, вече сълзи не ми останаха. Искам да умра. Единственото нещо, което не искам да правя е да оставям детето ми полусирак, затова навярно ще трябва да я убия с мен. Навярно това е начина. Ако чуете по новините, за майка, починала с бебето си в катастрофа, където тя е шофьора, да знаете, аз съм била.

Не искам помощ, не искам коментари, вече нищо няма смисъл.

Коментари

1.   Живота има смисъл, недей да отнемаш твоя и на детето си!

2.   Недей да го правиш, живота е прекрасен!

3.   Не отнемай живот, нито своя, нито на детето. Ти си голяма късметлийка, имаш си детенце, знаеш ли аз колко желая, но не мога. Обичайте се. Какво значение има мнението на другите хора. Обичайте се двечките и спри да се ядосваш за глупости, та ти имаш най-голямото богатство на света, а мрънкаш, че не си хубава. Стегни се, отиди на психолог. Натрапчивите ти мисли приличат на депресивно състояние. Лекувай се, не се убивай.

4.   Ами събери пари и отиди на пластичен хирург. Сега могат да променят всичко по теб. Имаш решение. И то е лесно и достижимо. Отиди и на психолог,защото явно имаш нужда. И обичай себе си и се уважавай. Всички ние имаме само себе си в този свят.

5.   Надявам се, че това е написано в силно емоционален момент и че нямаш сериозно намерение да го изпълниш..
Всички имаме тежки моменти в живота. Моменти на отчаяние и безнадежност.
Но това са именно моменти. Те отминават и рано или късно идва по-добро време.
Пред теб и бебето ти има цял един живот, в който освен лоши, ще има и много хубави моменти. Дай шанс на живота и шанс на детето си за живот. Довела си я на света, дължиш и го.
Грижи се за нея и нека нейното щастие е смисъл на живота ти. Така ще намериш сили и щастие и ти самата.
П.П. Нищожество е този, който мачка, а не този, който е мачкан. ;)

6.   Няма грозни жени,има слепи мъже!!!!!Не е важно дали си хубава, а какво сърце и душа носиш!!!!!Много жени са красиви външно,но вътрешно са пълни вещици.Стегни се,отиди на пластичен хирург и той ще направи каквото трябва.Об разовай се ,работи,сутрин се поглеждай в огледалото и си казвай ,че всичко е наред и че си хубава.Гледай си детето и не си мисли лоши неща.Успех!!!!

7.   Не се поддавай на твоите мисли-това са самовнушения. Как изобщо му се връзваш на тоя нещастник-хирург? Никой не е грозен, всички сме такива, каквито сме създадени и трябва да обичаме себе си.Напротив,такмо това че имаш дете трябва да ти дава сила и смисъл да живееш. Знаеш ли колко други хора се чувстват самотни и ненужни, ама си живеят някакси.Щом сме на тоя свят значи има някакъв смисъл.

8.   Значи за да не е сирак детето (да му е зле) искаш да го убиеш (да му е най-зле)? Не знам грозна ли си, но нещо ти липсва в главата и разбиранията.

9.   Факт е , че не на всички трябва да е позволено да раждат деца. Минимум критерии-свидетелство за психична годност и стабилност, минимум средно образование, доказани доходи , че можеш да се грижиш за дете и да не е под 27г. Трябва солени глоби. и кастрация за тези, които не спазват правилото. По-добре го дай на някой, който може да се грижи за него, вместо да живее с майка-психопат и нестабилна като теб. Ти вече си му нанесла непоправими и трайни увреждания на психиката.

10.   Как си знаех, че мъж ще е замесен, още само като прочета заглавието. Явно е пълен идиот, стига си го търпяла 10 години, явно няма да поумнее и стане човек. Та ти имаш дете, най-големият дар, който може да получи човек! Без значение е някакъв си, дето даже брак не ти е предложил.
Отиди на психолог.

11.   Ти не си добре. Щом искаш самоубий се. Ама не убивай детето си. Това се нарича убийство. Та на 10 е. Ще му се намери място къде да живее.