Споделена история от Други

Харесвате ли по-закръглени жени.
Здравейте,това едва ли е първата такава тема,но все пак ще я пусна.Въпроса ми е най-вече към мъжете.Харесвате ли по закръглени жени/момичета с малко повече месце от тук от там.Разбира се не говоря за разплути дебелани а просто да са малко над нормата с 3-4кг примерно.Ще дам пример за себе си. Аз съм 160-1 и тежа 52-53кг..попринцип нормата е около 50.Понякога като ям в по-малко количество ставам даже 51 ноо не са ми постоянни тези килограми.Въртя се около 52-53.Сигурно така няма как да прецените,трябва да се види фигурата разбира се..Та ще дам малко по-реална представа за себе си.В лице смея да кажа че съм хубава .Нямам никакъв корем имам по-тънка талия и доста по широкичък ханш..Изобщо не си го харесвам.Таа до тук добре..Краката и дупето ми обаче са доста по обемни.Имам сравнително голямо кръгло дупе с кръгли крака.Не бих казала, че са дебели просто ми изглеждат по едрички от колкото трябва.Не тренирам,не е мойто просто,но пък нямам целулит ,а стрии имам съвсем малко на едното бедро те даже не се забелязват толкова.Миналата година по това време бях 49кг не знам как допуснах да напълнея,но...Е все пак няма голяма разлика.Винаги съм имала по-големи бедра и дупе освен като много малка,е тогава бях клющава наистина.Не искам да се отклонявам от темата.Мъжее бъдете искрени

Коментари

1.   Обичам закръглени жени с големи дупета да ги пляскам. Малки сладки слончета

2.   Описа идеала ми за жена :)

3.   По принцип, всеки мъж е различен, едни харесват, други не. Според мен е важно ти самата дали се харесваш, двама щ кажат да, други двама не и ти пак ще си в чуденка. Щом пишеш тук значи малко или много не ти харесва това и за да се успокоиш искаш мнение от други хора. Лично за мен, ако не се харесваш можеш да промениш това. Говорим за 3-4 кг не за 30-40. Като цяло мисля, че теглото ти е нормално. - Ж - 23

4.   Ама че безсмислена тема... Гените и хормоните не прощават на никого. И аз съм около 52кг и 164 висока, баща ми е 80кг, също около 164, но... с по-слаби крака.
Това е заради слаба съединителна тъкан и лошо кръвоснабдена мастна тъкан, резултат от комбинацията гени и висок естроген в пубертета.

5.   Супер си! Ти си даже много апетитна.:))
Точно тези са най-харесвани с 4-5 кг отгоре!
( мнението е от един висок и перфектен мъж)

6.   Оле, боже. Та ти си си перфектно, дори и малко повече килограми да беше. Лично аз предпочитам да е малко по-пълно някое момиче от колкото да и броя ребрата!

7.   Да. За височина си перфектна, поне за мен, тъй като аз не съм много висок. Не пречи и някое килце отгоре, бих казал, че дори е сладко, стига да се поддържаш. Жената трябва да има месо по себе си, както ние казваме "да има какво да щипнеш". Между теб и кльощав модел, повярвай ми, ще избера теб. Не се притеснявай и бъди себе си, има много мъже със същия вкус като моя. :)

8.   Харесвам само ако са максимум 5 кг отгоре, но кожата е супер стегната, мускулите са стегнати, стегната задника, няма корем и тресящи сланини. Като цяло въобще не харесвам дебели и по мои наблюдения бразилската комбинация е много рядко явление тук.

10.   Аз съм 173 - 50-51 кг и мъжете ми казват, че изглеждам перфектно. Може би са ти малко в повече килограмите за този ръст, но със сигурност има мъже, които харесват закръглени жени. Важното е ти да се харесваш и да се чувстваш добре така :)

11.   1. Започни да се храниш здравословно и да спортуваш. Ако не знаеш как, свържи се с добър нутриционист и ще ти изготви режим с любимите ти храни, който напълно ще обслужва целите ти по отслабване и стягане. Спокойно можеш да правиш по 10-минутни тренировки вкъщи всеки ден, така че не е необходимо да имаш достъп до зала или скъпи уреди.

2. Постигни желаната фигура и я поддържай с внимание и грижи. Идеална "диета" няма, защото всяка диета има краен срок. След него бавно, но сигурно килограмите се връщат обратно, щом си позволяваме днес баничка, утре тортичка, чашка кола, пък и празници идват. Изгради си такъв железен режим, в който да ядеш по малко от всичко вредно, а по повече - от полезните неща, препоръчани ти от специалист.

3. Ако направиш това, гарантирам ти, че няма да има нужда да питаш непознати мъже за одобрение, без дори да са те виждали.

Темата ти в момента звучи повече от отчаяно, не допускай да стигаш до такова състояние поради мързел или неглижиране на онова, което наистина желаеш.

Ако искаш да имаш страхотно тяло, направи си го.

Тогава ще имаш добро самочувствие и ще се харесваш повече от достатъчно. Ще те харесват и околните.

13.   Харесвам закръглените жени.

14.   И какво значение има какво ще кажат мъжете? Ако над 50 процента кажат "Не, трябва да си слаба, със слаби, дълги крака" и ти ще отидеш да си ги отрежеш ли? Или ще си отрежеш ханша, за да се харесаш на някой? Одобрението нито на мъжете, нито на жените няма значение. Научи се да си харесваш тялото такова каквото е. Не ти е дадено за да търсиш оценката на околните, а за да вървиш, работиш, ядеш и т.н.

15.   Сланините не са месце.

16.   И-де-ал-на си!

17.   Лично аэ харесвам такива момичета като теб , може и още няколко кг отгоре. Предпочитам пълничките пред слабите. :)
М23

18.   Обичам момичета които спортуват и се движат много. Самия аз обожавам движението, много съм подвижен, ходя по планини редовно. Обичам изкачвания, катерения, бягане, фитнес и плуване. Понякога играя тенис или футбол с приятели, но по-рядко. Такъв ми е начина на живот, че с момиче което е по-пълно и не се движи много или пък не спортува, просто няма да ми е комфортно. Затова и ме привличат стегнати и динамични дами, задължително обичащи да се катерят в планината :)
Затова надали ще ми грабнеш окото, НО има много мъже, както се вижда от коментарите, които ще бъдат впечатлени и ще те харесват. Въпреки това ти препоръчвам да спортуваш и да се храниш здравословно. Един ден ще ти се отблагодари тялото за тези грижи, не мисли за това дали някой ще те хареса, гледай основно здравето. Успех :)

19.   Според мене проблема не е в тялото ти, а как се чувстваш. Едни 3-4кг не се забелязват. Важно е как се чувстваш как разговаряш - на мъжете им е по-интерестно да "лолуват" да им е интерестно да са с върпосната. А това дали е 3-4кг над "перфектната норма" хич не им пука. Всичко е в главата, факт са и момичета с доста повече от 3-4кг и момчетата тичат по тях само защото имат самочувстие и са нахакани. Така че, горе главата и как се вика знай какво заслужаваш - критериите зависят от тебе. Не бързай и ще намериш това което търсиш. Важно е качеството не бройката.
Ж 25г

20.   Изобщо не си закръглена, а си си добре. Дори да качиш още няколко килограма, пак няма да си закръглена. И да, на някои жени им отива да са закръглени.

22.   Ти да не се опитваш да съблазниш тука всички мъже.
Идеална си. Никой не харесва слаби момичета. Не знам каква е тая мода на момичета...но никое момче/мъж, който познавам не би казал, че харесва слаби момичета. Трябва да има какво да хванеш, какво да огледаш, да му се порадваш.

Идеална си.
:)
М 25

23.   Щом задаваш такъв въпрос значи имаш комплекс от това, че си закръглена. В България закръглените жени не се приемат добре от обществото и това е ясно. Аз също не харесвам неподдържани жени и такива, които не се грижат за себе си. Винаги можеш да се храниш здравословно и да спортуваш и да промениш фигурата си. Въпрос на желание е.