Споделена история от Други

Когато Франция се оплаква от мигрантите...
Здравейте. Излезнаха едни кадри от Париж където полицаи прибираха катуните на нелегалните мигранти, а пред тях седят някви Уеви джендъри и ги защитават. Преди някъде месец няма и толкова целият свят беше принуден да се занимава с проблемите на Франция, че някакви терористи отново им надупчиха задниците. След краткия анонс искам да споделя моето мнение по въпроса с Франция, бежанците и защо периодично се налага целия свят да се занимава с реването на разлигавения френски народ. Франция се оплаква от терористичните атентати. Тя е една от най-пострадалите държави в Европа от тероризма. През 2015-та терористите нещо се бяха ядосали, нацепиха каските на франсетата няколко пъти и последва френски вой до небето по всички световни медии. Преди месец подобно нещо отново се случи и защо? Защото френският вестник Шърли Ебдо публикува карикатури на пророка Мохамед, където показва лицето му. В исляма това е строго забранено. И разбира се последваха атентати и Франция веднага “УАААААА!!!” Само дето през 2015-та франсетата ядоха бой заради абсолютно същото нещо. Шърли Ебдо публикуваше карикатури с лицето на Мохамед. Веднъж изядоха шамарите заради тва, после не си взеха поука и продължиха да го правят. Някои хора просто не се учат. Добре, щом ги провокират какво очакват? И защо трябва да занимават целия свят с лабилната си психика? Само да кажа, че ми е известно за учителят, който показа карикатурите от 2015-та и беше брутално заклан на улицата. Сега ще поговоря и за това. Показа ги, заклаха го заради това, после Фрамция продължи да прави на пук, оубликувайки още от същите картинки. После като си го получиха нададоха един рев, че няма накъде. Във Франция има много мюсюлмани. Официалните данни определено не са верни. То и в България официалните данни за циганското население са много намалени. Но Франция видимо намаля повече. Там е пълно с мюсюлмани, те са милиони и броят им нараства бързо. Не само защото се множат все едно с делене, а и защото непрекъснато прииждат нови. Защо е така? Защото Франция сама си ги вкара. Никой не ги е бил през ръцете да ги взимат. Те сами са се съгласили да ги приютят. А дали са бежанци? Не съм чувал в Алжир да има война. Повечето от тях просто се пишат бежанци. Те не бягат от война. Това са просто едни навлеци. Едни безполезни утайки и шушумиги, които не стават за нищо. Документи нямат, но телефоните са им продължение на ръката. Абе товар са откъдето и да ги погледнеш. И французите тия си ги вкараха в държавата. Франция ги прие без да е карана да го направи. Можеха да ги сложат на корабче или на самолет и да ги изпратят обратно в Алжир, Сирия, Доктор Конго, Бонго Бонго или откъдето са дошли. Но не. Франция ги прие. И щом ги приема тях значи трябва да приеме и техните нрави, манталитет, начин на мислене, виждания, схващания, норми и обичаи. А дали те ще приемат френските такива не е ясно. Най-вероятно няма, но казвам отново, Франция сама се е съгласила да ги прибере, никой не ги е бил през ръцете да ги взимат. Щом са ги взели ще се съобразяват с техните гореизброени неща. Франция отказа да се съобразява с тях. Тя на пук правеше обидни карикатури за тях без да си дава сметка, че те са фанатици и няма да допуснат такова нещо, дори и да са в чужда държава! И резултатът беше налице. През 2015-та имаше атентати с жертви заради карикатурите на устата медия Шърли Ебдо. Франция отказа да си вземе поука и наскоро, вече забравила за жертвите от 2015-та и откровено на шега продължи с глупостите и последваха нови атентати с нови жертви. И после Макрон почна да се жалва на целия свят и да играе ролята на голяма жертва. Защо трябва да се занимаваме с техните проблеми, които те очевидно нарочно създават? Сигурно им е забавно. А ние тука нямаме ли си наши проблеми, та трябва един ревльо да занимава нас и целия свят с проблемите на Франция и нейния лигав народ? Внимание ли се опитва да привлича? Да не би да го прави, за да може от привлеченото внимание да привлече и туристи за справяне с проблемите от пандемията? Да бе, точно ше отида там, да ме наръга някой с нож, само заради лукса да видя Айфеловата кула, която ми е до болка позната. Или пък да гледам Мона Лиза, която даже не е френска? А защо Франция толкова много се оплаква от атентати? Защо няма атентати в България, в Полша, в Гърция, в Унгария, в Румъния или на някое такова място? В България имаше един атентат преди време, но той беше насочен към туристи евреи. Иначе атаките бяха и са само във Франция, Германия, Великобритания, държавите около тях, няколко пъти в Русия и веднъж в Испания. Защо? Защото тези държави участват във войните, които унишожават държавите, от които тези бежанци идват! Франция е нещо като Америка в Европа. Тя участваше в унищожаването на Либия и Сирия. Тя има голяма вина за войните там. Тя помагаше с каквото може за унищожаването на тези държави и техните народи. Един терорист в Париж беше казал, че го прави, за да отмъсти за сирийския народ. Затова беше и атаката в Париж в края на 2015-та година, когато убиха към 150 души. Франция вероятно е съдействала и за създаването на Ислямска държава заедно със Съединените щати и Израел. Нищо чудно. Тогава защо се оплаква от атентатите? Защо занимава целия свят с нейните проблеми, които сама си докарва на главата? Франция реве, че някакъв примитивен индивид размахвал нож. В същото време френски безпилотници нанасят удари по Мали, уж по терористи. Тия терористи те ги създават. Франция се прави на голям демократ, на голям защитник на човешките права, даже са си сложили съда за човешки права в Страсбург. И в същото време Франция създава войни, създава терористи, въоръжава ги, провокира ги, сигурно и оръжията си тества в Африка и после като си получат заслуженото играят ролята на жертва и занимават целия свят с техните проблеми, като че ли само те имат проблеми и те са най-важните. А каква е историята на Франция? Те са поробители. Те са едни от първоте, които са имали колония в Америка, играли са си на Чингис хан там и са убивали са индианци там. После джуджето предизвиква война в цяла Европа. След тва завладяват половината Африка, продават роби, търгуват с хора и екзотични видове и само в Алжир се смята, че са убили над 5 милиона души. И това през 20-ти век. Разбили са етническите граници на Европа. Дори и след пораженията след Втората световна война са продължавали с поразиите. И Сърбия са бомбардирали. Вижте само що за държава е Франция. Тя прави лоши неща на другите и после като ѝ се върне надава рев до небето най-нагло си проси съчувствие. Решили уж да се оправят, да ама не. Медиите показват само как Макрон мрънка и Айфеловата кула. Не показват Франция какви ги върши в Африка и в Сирия. Но иначе Франция съвсем спокойно може да бъде наградена с титла “Държавата борец за човешки права”. Преди време президендът на Иран бил във Франция и някаква жена се съблякла гола, нарисувала си иранското знаме и се престорила на обесена, защото видите ли Иран не спазвал правата на жените и французите се заеха и с това. Резил отвсякъде. И как в крайна сметка решиха да се “изчистят” от лошата карма? По същия начин както и немците. Вкарват си някви навлеци от целия свят, дето никой не ги кара да ги взимат. Какво очакваха от тия? Евтина работна ръка ли? Тва евтиното ше им излезе прескъпо. А и те няма да им работят, ше построят гета и ше го ударят на социализъм. А и да работят едва ли ще бъдат евтната работна ръка, на която Франция се е надявала. В техните държави и 100 евра може да им стигат, но във Фрацния нещата са различни. И какво стана? Натъпкаха се с негри и араби, които те сами си вкараха, ама нито пришълците нито французите искат да се съгласят с вибданияга на другия. И какво се случва? Франция ги провокира, те я бият и после реве на целия свят. На Франция тва няма да ѝ се размине. Можеха поне да попитат България, Гърция, Сърбия или Армения какво се случва когато мюсюлманите се задържат на едно място и се размножат. Можеха да попитат и съседната им Испания. Испанците и португалците все пак имат 800 години опит с мюсюлманите. Те се правеха на интересни и сега се оплакват. Франция е събрала много лоша карма, която няма да се оправи с някаква измислена борба за човешки права, която очевидно не работи. Сега вече няма накъде да бяхат. Мюсюлманите няма да ги оставят. Ше ги бият без право на обжалване. Ше им вземат политката, държавата, земята, имуществото и всичко. Ядрените им ракети няма да ги сласят. Добре ще е да ги нарежат, че да не ги вземат и тях, щото тогава става лошо. Няма само тях да ги сполети тази съдба, но при тях май ще е по-тежко, защото онези са фанатици, а французите не могат да си държат големите усти затворени. Както с карикстурите на Шърли Ебдо. Хем ги знаят, че са радикални фанатици, хем ги провокират. Няма да им се размине. Ние на Балканите заедно с исланците и португалците вече сме си навъртяли стажа с тях. Те обаче не са. Можеше поне нас да питат. Жалко за способните хора във Франция и цяла Западна и Цемтрална Европа. А ние? Ние сме си все така зле. Тях ако ше ги превземат мюсюлманите нас циганите ше ни превземат. Но това не е задължително. Тях винаги можем да ги изселим. Да видим евроатлантиците как ше се отърват от техните пришълци. Не вярвам да успеят, не ме и интересува. Тази тема беше просто за да изкажа моето мнение за бежанците специално във Франция и най-вече да кажа, че вече ми писна години да ме занимават само с проблемите на Франция с тях. Омръзна ми все едно и също да слушам. И ние си имаме проблеми, но не занимаваме никого с тях. То е всно, че те сами са си виновни за ситуацията с тях, а занимават целия свят с невъзможността си да боравят с тях. Това беше моето мнение.

Коментари

1.   Въпросните бежанци като искат да живеят в Европа ще живеят по правилата в Европа. Като не им харесва нашият начин на живот, да си ходят и живеят в мюсулманска държава. Има богати мюсулмански държави като Дубай,Кувейт, но те там не искат. Друго си е да ги хранят в Европа, да им осигуряват жилища, помощи, да не работят и да си налагат техните порядки.
Ако идат европейци да живеят в техните страни, дали ще им позволят да си правят каквото искат и да се налагат?
Целта им е да ни завладеят. Ако продължават да идват във Франция и да раждат по 5-6 деца, след 30 години ще са мнозинство и ще ги избият на французите. Дано стане чудо и тези хора да се разкарат, но едва ли.

3.   Виж сега, арабите са дошли във Франция, а не е обратното. Ти като отидеш на гости се съобразяваш с реда на домакините. Така, че тия "навлеци" или ще се съобразяват или скоро, ще си се качат на корабите и самолетите и обратно за Алжир или там откъдето са дошли. Като става дума за Алжир, положението е малко по-специфично, защото Алжир им е бивша колония и още от 60-те години те се чувстват длъжни да ги приемат, като един вид компенсация за колониалното минало.
Не съм съвсем сигурна, но май тези атентати не са извършени от алжирци, така че е въпрос на време на французите да им писне. Просто цялата политика с тая идея за толерантност е сбъркана и определено не се харесва на обикновените хора. Така, че не подценявай французите. Така, както в момента използват хумора и свободата на словото, така утре може и сила да приложат спрямо навлеците, ако не спрат със золумите.
И ако не си ходил във Франция, съветвам те да го направиш. Определено има много повече за гледане отколкото си мислиш.

4.   Не знам защо си мислиш че имаш право да се изказваш за политиката на дадена държава, като не си достатъчно осведомен за всичко случило се?
Казваш Шарли Ебдо издало карикатура за Мохамед и карикатура за Ердоган, но те бяха в отговор на едни политически изказвания и действия, това, защо го пропускаш?
За мен също е нормално Франция да е една от най засегнатите от тероризъм държави в Европа, защото днес те си плащат за колониализма, който бяха наложили над държавите от Магреб. Отделно и бежанците, които са пристигнали в Франция от държавите с война, отделните бежанци си спомнят, че във войните там участват основно френскоговорящи войници "миротворци". Гърми се навън авганистанците излизат от домовете си и чуват френска реч от хората държащи автомати.
Ние българите също платихме поне две жертви тираджии, които бяха убити в Ирак през 2004г, защото тогава България изпрати български войници там на мисии. Убиха невинните наши тираджии.

5.   Не, че не си прав, но още като прочетох за “дупчене на задници”, “нацепяне на каските” и се отказах да чета този чаршаф. Имаш изказване тип Люлински бек. Иначе казваш Централна Европа, до колкото знам в Чехия, Словакия, Умгария няма толкова мюсулмани, или визираш само Германия и Австрия? За тях наистина жалко, най-вече за Шведите, те никога не са колонизирали нито Азия, нито Африка специално. Но на Асан не му пука за това, това е свещена война. Хубаво, че бившите соц страни поне не търпят такива неща, а Португалия не е предпочитана от тях (те гледат да живеят на помощи). В някои бивши соц страни ги бият ако не слушат и не се задържат там, а и няма помощи. Никой от пресата не зададе резонния въпрос “Защо всички бежанци са млади и здрави момчета и мъже, къде са жените и старците?”. Няма и да го зададат.

6.   Каква карма бе, ние каква карма имахме като Резньо каза бум на летището в Бургас? Че и своите си убиват (като в Истанбул). Швеция пък кога е поробвала Африка, че не знам?! Не е карма, просто много от бившите колонии знаят Френски, затова Франция е типична дестинация. А Германия сама ги покани от глупост или по поръчка на САЩ. САЩ са виновни за всичко от 2015 насам, с тяхната Арабска пролет. Те трябва да прибират мигранти, но ни ги стовариха! Кармата в случая е на САЩ и ше се израдвам да им се върне и да спрат да са световна сила, предпочитам Бразилия (щото Китай и Русия са почти като САЩ нахални).

За тях не е отмъщение, това е свещена война срещу всички неверници според тях. А те пък уж много вярващи, а колят, бесят, изнасилват, пушат наргилета. Ама иначе са мнооооого морални. Да не говорим колко леки жени са арабките и онлайн как ми се самопредлагат по сайтовете. Само те и филипинките веднага пишат първи. Ама дават само отзад или се шият отпред и са уж девици.

Иранците като цяло и много турци са свестни, както и в Малайзия и индонезииците. Но арабите, разни руски мюсулмани и негрите, които са мюсулмани са си потенциални терористи. Жалко за Турция, че един луд като нашия нерез ББ ги връща назад.

7.   №5 "най-вече за Шведите, те никога не са колонизирали нито Азия, нито Африка"
Макар и по различно време, Швеция разполага със свои колонии в Африка, Азия и Америка.
Списък на бившите шведски колонии в Африка са:
Шведско златно крайбрежие (1650–1663; загубено от Дания и холандците), включително Кейп Коуст (1649–1663), състоящо се от следните селища:
Форт Аполония, сега Бейджин: 1655–1657.
Форт Кристиансборг / Форт Фредериксборг, сега столица, сега Осу: 1652–1658
Форт Батенщайн, сега Бутри: 1649–1656.
Форт Витсен, сега Такоради: 1653–1658.
Каролусборг: април 1650 г. - януари / февруари 1658 г., 10 декември 1660 г. - 22 април 1663 г.
Бивши шведски колонии в Америка:
Нова Швеция (1638-1655; загубена от холандците)
Сен Бартлеми (1784-1878; продаден във Франция)
Гваделупа (1813-1814; завръща се във Франция)
Бивши шведски колонии в Азия са: Parangipettai в Индия (1733; губи от Франция и Великобритания)

№6 резньо не му е била цел българско летище.

8.   Егати защитаваща талибаните и призоваваща към малодушие статия!

9.   "Ние българите също платихме поне две жертви тираджии, които бяха убити в Ирак през 2004г, защото тогава България изпрати български войници там на мисии. Убиха невинните наши тираджии. "

Сигурен съм, че са ги спрели, помолили са ги да си покажат паспорта, решили са зе не са достойни и са ги гръмнали...
Или просот са ги грнали и са взели каргото, защото товага всеки знеше, че тираджиите пътуваха с оръжие.

10.   "Или пък да гледам Мона Лиза, която даже не е френска?"

Олеле! Колко просташко!

11.   7 айде сега за по 2 до десетина години. То в такъв случай САЩ трябва да ги сринат с земята, но вече почти век колят и бесят като световна сила. За Русия и Турция да не говорим какво са правили с Полша, България, Армения, Балканите... а кога ще плащат турчолята? А негрите сами са продавали враждуващи племена. Няма невинен народ без карма! И ние даже не сме невинни. А индийците не са ли клали и китайци и японци? ! В такъв случай означава ли да продължават атентатите? ! Освен това Мамун от Мароко или Сирия не разбира от карми и отмъщения, това са промити мозъци на джихад. Знаят само да гърмят и изнасилват.

12.   Наистина не си осведомен, както каза един по-горе. Не били идвали от война, ма напълнили Франция. Виж тия държави кога са получили независимост, много истински французи по това време са раждани там. Това е все едно да питаш защо тия от Комънуелта идват във Великобритания. Няма връзка. Магреби не наводнявали България и Португалия, не правили атентати. Ми че как, в Португалия по същата причина е пълно с такива от Бразилия, Мозамбик, Ангола, Сао Томе, но основна религия при тях не е ислям. Какви атентати очакваш? Говориш глупости, без да схващаш, че един от семейство да е дошъл, след това е лесно - идват всички. За какви нелегални става въпрос, един легален е достатъчен, оттам нататък всички са легални. Във Франция няма само магреби, има сенегалци, котдивоарци и т.н.
Защо Франция трябва да погазва европейските ценности? Каква поука да си взима? Ти имаш ли връзка с главния? Проблемът е, че тия хора не се интегрират и същевременно са много. Ако бяха малко и интегрирани, да кажем малък процент неинтегрирани, нямаше да има проблем. Повечето от тях нямат умствения капацитет да се интегрират, а и не искат. Има достатъчно мюсюлмански страни, в които могат да живеят богато. Вземи една Саудитска Арабия. Могат да отидат там, царе. Въпросът е, че в тия държави до ден днешен режат крайници, в някои още извършват лапидации, за най-малкото нещо отиваш в затвора. Бледарът идва в Европа, защото иска да е мюсюлманин, но същевременно да ползва свободата на Европа, това което в мюсюлманска държава няма да получи. Нелогично, искат да се държат като европейци, но пък да си следват Корана. Нали се сещаш, че тия неща взаимно се изключват. Оттам се поражда конфликтът. Гей клубовете във Франция са пълни с такива, пият, разврат, всичко противно на Корана. Дори тия нормалните, искат да си излизат в парка, семейно, я с жената, я с децата, искат да водят нашия начин на живот. Само в Англия има десетки хиляди мъже мюсюлмани дошли от някде, които живеят в полигамия. Тия които не живеят в полигамия съм сигурна, че нямат средствата, а искат. Това е нелегално, нали така. За тях няма европейски закони, има Коран. Та, това са основните проблеми, не се интегрират, искат да живеят по европейски, без да спазват нашите закони, а Корана. И после питаш защо има атентати? И ние трябвало да си вземем поука?
Европа бавно започва да се осъзнава, в Швеция знам, че има програми, които им предлагат пари, за да се върнат там откъдето са дошли, не за друго, а защото не могат да се интегрират. Те ти казват ние сме шведи. Прочети за китайските мюсюлмани и как ги третират там последните няколко години.
По манталитет са като циганите от гетото, масово. Често посещавам Франция, имам наблюдения. Живея в друга държава и се сблъсквам често с тях. Работех с един, който не спираше да повтаря, че съм жена и като такава ме уважавал, и не за да ми улеснява работата или защото като такава заслужавам подобаващо внимание, а за да си знам мястото. Един ден му казах, аз съм ти колега, наравно с тебе съм. Не спря да заеква. Ако аз бях тази, повтаряйки всекидневно ти си мюсюлманин, нищо че си такъв аз те уважавам, сигурно щеше да ме съди за дискриминация. Монетата има две страни, но прости, необразовани хора, фанатични, няма как да го разберат. Тия хора идват от друга вселена.

13.   Франция да се оправя. Ние в България не сме финансирали терористична ислямистка паплач, ние имаме проблем с крадливите комуняги. Франция и САЩ си продават оръжия на умопобърканите в ИДИЛ, какво точно очакват, смисъл терористите прогонват нормалните мюсюлмани от собствената им държава и после същите тия радикалисти се инфилтрират заедно с бежанците в Европа. Това не значи, че бежанците са терористи. Това значи, че високо моралните САЩ и Западна Европа един ден ще се задавят в тази бъркотия, която сами си създадоха в Близкия изток и Северна Африка.

14.   Авторе, разбирам че искаш да си изразиш мнението, но все пак трябваше да малко да помислиш и за тези които ще го четат.
Какъв е този ферман който си написал? Това излиза над 3 А4 страници. Ако и всяка тема и коментар беше с тази дължина къде ще да му излезе края?

15.   Да видим дали те разбрах... значи щом Франция ги е приела там, трябва да се съобразява с тях за всичко? Ако ние с теб се представим за пътуващ цирк и ни пуснат да си направим шатрата някъде в дадена държава, можем ли после да започнем да си присвояваме околните имоти? А ако решим, че стереотипът за клоун е обиден за нас? След това ще кажем, че разните катерачи на сгради /онези фукльовци, които се разхождат по въже между сгради или се снимат на ръба на такива/ са обида за акробатите и настояваме да им се забрани да практикуват? После може да заявим, че не признаваме местната религия и си имаме своя: циркиянство. Ще настояваме тази религия да се налага навсякъде и който ни обиди на религиозна тематика, ще си го отнася. За капак ще вземем да се изцепим, че всички животни, които се ползват в циркови номера, не трябва да са достъпни за плебса, а да бъдат само за цирка. Но понеже ти вече си ни приел в страната си, ще изпълняваш, че даже ще искаш и още.

Усещаш ли как звучи?

Хората ти го казаха - когато отиваш на гости на някого /в случая в чужда държава, не в родната ти/, той командва. Иначе си свободен да минеш през входната врата и да видиш външната ѝ част отново. Ама било забранено това или онова за мюсюлманите! Ние НЕ СМЕ мюсюлмани и НЯМА да станем, затова те да си го забраняват за себе си, а нас тези забрани не ни ловят! Достатъчно ясен ли бях? Никой не може да ти налага нищо в този живот и накрая именно тези "изтормозени" от лошата Франция хора ще загубят. Защото тяхната кауза е в разрез със здравия разум, логиката и с всичко, имащо някакъв смисъл.

Но пък обещавам да не ги закачаме, ако се върнат у дома! Там да бесят, да убиват и дори да ядат онези, които се осмелят да покажат лицето на Мохамед! Все ми е едно какво ще правят там, както би трябвало да е все едно и за разните там демократизатори, които забъркаха тази каша! Тяхна държава, техни правила! Но тук все още е християнска Европа - ако не им отърва, знаят откъде са минали по пътя дотук! И хич не ми го играй ударен с мокър парцал! Приели ги били... То и теб са те приели да пишеш в тоя сайт, ама няма да те направят админ и да имаш право да гасиш сайта при желание! Толкова с приемането и произтичащите от това задължение само за едната страна!

16.   Тук кармата или бившия колониализъм нямат никаква роля. Проблемът е много дълбоко цивилизационен.
С развитието на всяка една цивилизация идва моментът да достигне някакъв пик, след който неминуемо следва упадък и завладяване от по-дивите, но по-приспособими племена. Така се разчиства терена за нещо ново. Това е естественият подбор в действие. Природата никога не се е интересувала кой е по-умен или дали някой спазва гражданските права...нея я интересува кой е по-приспособим за оцеляване и кой се размножава по-успешно.
Всички сме свидетели, че западната цивилизация достигна до невиждани висоти в своето развитие. Заедно с многото положителни неща, които това носи на гражданите, идват и проблемите, които са все същите от хилядолетия насам. Основният проблем на запада в момента е, че всяко следващо поколение все повече затъва в охолство, става все по-разглезено, все по-малобройно и все по-неспсобно да се защитава от нашественици. И рано или късно, нашествениците идват. В нашият случай те не идват с многохилядни армии по границите...те идват под формата на многобройни религиозно индоктринирани и капсулирани хора, които живеят в западните градове, размножават се експоненциално, подхранвани от безумно щедрите социални системи. Тези системи, които са в основата на просперитета на Запада, и които позволяват цял живот да получаваш пари, без да си внесъл и едно евро в тях, само защото имаш 10 деца или защото си подкупил лекаря да ти издаде фалшив документ за инвалидност...ще са в основата и на неговата гибел. Това същото се случва в момента и в България...тук коментара е излишен, всички го виждаме.
Живеем във времената на началото на упадъка на западната англо-саксонска цивилизация. Дали падането ще продължи 100 или 200 години, няма значение. Може дори да стане за няколко години, предвид оръжията с които света разполага, на безумната парична политика, която се провежда от 1971 година насам, както и на нашествията от Африка. Колкото и да ни се струва невероятно, бъдещето принадлежи именно на африканците и жълтата раса.

17.   "бъдещето принадлежи именно на африканците и жълтата раса. "
Жълта раса няма, идиот ...

18.   Ако имаше карма САЩ и Германия нямаше да ги има. Германия за това което направи с Полша (Варшава е била срината до основи). И противно на западната пропаганда и много християни поляци убиват нацистите. САЩ за индианците, Виетнам, войната в залива, арабската пролет, атомните бомби и един куп неща. Ами Монголия (колко народ са изклали из Европа)? А Турция (Батак, Перущица, Армения и “само” 100 години господство в Унгария). За Израел да не говорим как искат репарации не от Германия, а от Полша щото лагерите били на нейната (окупирана) територия. И как мразят Европа и ни обират парите. За тях що няма карма?

19.   Абе истината си е че мангала си е мангал-навсякъде ще живее по мангалски, все ще иска да се налага, все ще иска да цоца от местната социална система ако местните поддадат.
А французите защо ги приеха тия "бежанци"? От какво бягат? Да не би всичките да бягат от политичестко насилие и да им е застрашен живота? Болшинството са икономически имигранти, защо франсетата не ги върнаха? Те и без това си имат такива милиони местни мангали, малко ли са им? Сума ти зулуми направиха и народ изтрепаха.
Що бежанците не ходят при арабите или в Щатите? Щото ония изобщо не ги пускат. Еми тогава франсетата да не се чудят защо им режат главите като си правят шеги на религиозна основа

20.   Номер 18, Германия съвсем скоро( пък и в момента) няма да я има във вида, в който точно нацистите са искали- чистата арийска раса. В момента е пълно с араби и негри и всякаква паплач от целия свят, и продължава да се пълни. Коментарът ти е доста повърхностен и си личи, че изобщо не си компетентен за настоящето, а и за миналото- че Германия само на Полша ли е навредила по време на войната? ! На Германия й се връща чрез маймуните, които продължават да отиват там. Издразних се на коментара ти.

21.   " И противно на западната пропаганда и много християни поляци убиват нацистите. "

Противно на коя пропаганда? Попитай поляците! Всеки втори има истории за това, как дядо му трепал нацисти, я по време на войната, я след нея.