Споделена история от Други

Прякорите на Бойко Борисов
Тиква, тулуп, тъпото, Боко, еднокнижник, Бай Х*й, шопар и пр. са все нарицателни за него. Помните ли когато още беше слаб и му викаха Батман? Ходеше със шлифери и една шапка. Много малко помнят повечето хора у нас.

А помните ли как всеки път казва нещо, а после друго и т.н. до безкрай. Върти се като пумпал. Но и това забравя глупавия народ, нали сега има ФБ дето се дракат за глупости.

За снимките от спалнята му в нормална държава да е подал оставка. Но най-нагло си остана на власт. Кадрите му повечето са прости боклуци и калинки като Ева Майдел, Мария Габриел, тъпата кърджалийска п... и министрите му (поне в първия му кабинет имаше и умни). Гадното е, че и Корнелка и много в БСП са тъпи селски парчета като него. А относно нови прякори, на него най му отива “нерез” или “балкански нерез”. Той е олицетворение точно на Бай Ганьо, на тъмен балкански субект, див бек. И от както се освини е точно като нерез.

Коментари

1.   Всичко каквото си казал за идиота Бойко свинята съм съгласен. Той заслужава да бъде обесен пред народното събрание в неделя на обяд така че всички хора да го видят как виси на бесилото. Но за мнението ти, че и Корнелия Нинова от БСП е тъпо селско парче не съм съгласен. Тя е интелигентна и знае какво говори. Ако тя стане министър председател, България ще се промени много бързо към по-добро. Не мога да разбера защо хората, включително и ти, това не го разбирате. Според теб кой заслужава да бъде министър председател и коя партия ти би желал да управлява държавата. След като пишеш такава тема трябва и да кажеш мнението си. Искам да го чуя.

2.   Пумпалчо или Пумпалко би му отивало защото си сменя мнението и се върти на различни градуси постоянно. Но най-звучно си е нерез и обобщаващо на визия, залитания по коври, алкохол и ояждане с пари и буквално.

Автора

3.   За мен, Бойко си е Бай Тошо 2.
Общо взето, след 44та ни командват само селяни с 3-то отделение и с една прочетена книга.

4.   Държи се като пумпал защото това му е поръчано от господарите му- неясни и противоречащи се изказвания, държи населението в неведение, по- ръчичките пък да си харесат която си искат версия и да се държат за нея и така.
Спокойно, минава му вече времето... свърши си гадната поръчка той, надявал се е че, после ще го оставят накъде да си се пенсионира на собствен слънчев остров и кеф. Да, ама ницки! Новата световна администрация вече доказа че, не оставят робите си свободни...никой ен харесва продажниците, най- малко пък които веднъж са ги купили.

5.   Автора , и ти ли влюбен в Бойко. Разбирам те , знаеш , че любовта ти не може да е споделена с него и... озлобяваш.Имам колежка като теб , с Бойко ляга с Бойко става.

6.   Проблемът е, че няма кой да го замести. Корнелия първо си е комунистка, но през 90 тте години на миналия век приватизира и продаде Техноимпекс -външнотърговско дружество струващо милиони долари. Така че я е и милионерка, а говори набедните пенсионери , които имат 200 лв пенсия. Синът й е завършил висше образование в САЩ и в момента работи в банката на Голдман Сакс в Ню Йорк. Някъде из медиите пишеше колко му е заплатата. Тоест и тя се извърта като пумпал. Другият вариант е Доган, и заради когото страната ни е в това състояние, защото той е във властта вече 20 годени -скрито или явно.

7.   Курвата на Балканите...

8.   Предпочитам Слави (сериозно)!

Автора

9.   Номер 5, и аз съм влюбен в него. Ама за да просъществува любовта ни, трябва да излезе от политиката. Не искам да ме снимат по цял ден. А и тъкмо ще зарадваме ЕС, защото там само за Истанбулската конвенция и ЛГБТ мислят. Голяма мъка им е, че има държави, които си държат на традициите и ценностите, получени от дедите им. Все пак идеята на ЕС е да подменя ценностите на хората със свои и това инатене им пречи на плана. Докъде бях стигнал? А, да! Бойко, къде си, любими?!

10.   Той не е тъмен. Съвсем нормален цвят на кожата за нашите географски ширини е. По принцип става тъмен когато се скрие за известно време и после като са върне е станал черен, като циганин, понякога прилича дори на негър. По принцип удря по една почивка с народни пари докато отсъства и после като са върне е станал, като препечено кюфте. Можете да видите как латото преди да се скрие е бял, като сирене и после са връща една изгоряла тиква.

11.   Забравяте Рапона.

12.   До 6
Има кой да го замести. Всеки друг е по-умен от него.

13.   Бойко курвата

14.   А като се вози у Жипката му викали Говорещия врат….
Срам и позор за държавата….

15.   Номер 7 съм бих добавил още няколко имена
Ставрев, Сариев, Ралчев, Йотов ... ;)

Ако усещатате накъде бия.

16.   N12 Дай конкретни имена. Всеки не може.

17.   След изборите очаквам и той да се скрие я в Дубай,я някъде другаде. Много хора му имат зъб и ако не е на власт край с него.

18.   16 ами Вигенин примерно. Дори Слави е по-добър, поне няма да е ББ и неговите кръгове от фирми. Цветанка Ризова ако беше се кандидатирала щеше да е по-добър премиер от нереза.

19.   Вие действително ли не виждате, че човекът Борисов е тежко болен? Та това е очевидно! Премиерът страда от сериозно психическо разстройство и не е нужно да си лекар, за да го забележиш. Той все повече губи връзка с реалността, действията му са хаотични, има изкривена представа за себе си, има фалшиви спомени, явни нарцистични наклонности, параноя го тресе, завалията, и още куп други личностни изкривявания. Нас ни управлава луд човек! Т. е. луд човек взема решения от наше име! Не разбирам защо семейството му не му помогне. Сестра му все пак е медицински работник, тя не вижда ли брат си в какво състояние е? !

20.   Тази тема се изчерпА. 99% от написаното е лъжа.

21.   Повече от прякорите на Боцелан помня прословутата фраза "всички обичат Бойко". Що така се извърнахте сега и го занамразихте? Ми той все още може в съзнанието ви да се асоциира с респектираща мутра-нещото заради което гласуваха страшно много българи за него. Още знамето на партията му е знамето на ЕС-причина да гласуват друга част от българите за него. Още си е подмазвач-причина да гласуват друга част от българите за него. Още телевизорът на който го дават побеждава хладилникът-причина да гласуват друга част от българите за него. К,во стана бе българи? Що така се извъртяхте за него на 180 градуса изведнъж? Заради маските и Локдаунът ли? Ма вие за всички неща за които е виновен Боцелан, за нито едно от тях не го обвинявате, нито ги виждате, а го обвинявате точно за това за което е невинен-Локдаунът. Локдаунът и хаосът в момента е заради вас българи. АЗ ЛИ ДА СИ НОСЯ МАСКАТА С ИЗВАДЕН НАВЪН НОС КАТО ПОВЕЧЕТО БЪЛГАРИ?!?

22.   До 21. Е, ако напишеш и за кой да гласуват българите, само, че без приватизатори и българопредатели и подстрекатели, и с точни имена, а не - ами всеки друг, цена няма да имаш.

23.   Номер 21, ти знаеш ли какво означава ГЕРБ? Ето ще ти го разшифровам: Г-граждани, Е-европейско, Р-развитие, Б-българия, или направо Граждани за Европейско Развитие на България. Ти видя ли България да се развива по европейски откогато Бойко управлява. САЩ го видяха какъв голям простак е и му казаха да създаде тази партия и хората с тяхната наивност повярваха, че България ще се развива по европейски, да ама НЕ. Той ако милееше малко за България нямаше да докара държавата до това жалко състояние. Той не мисли за доброто на държавата, а мисли за собственото си добро и за доброто на тайфата около него. Тези хора са предатели на държавата и заслужават всички да бъдат в затвора. Виж как са нещата в Унгария. Виктор Орбан се грижи за цялата държава така както човек се грижи за цялото си семейство. Това се казва държавен ръководител. А Бойко простака е един криминалист и трябва да бъде осъден на затвор до края на живота му. Дано хората се осъзнаят и на следващите избори го изхвърлят от управлението.

24.   21 до 22-ри

Това, че на политическият хоризонт в България все няма качествени лица не е въпрос на лош късмет, а е защото в цялата държава като цяло няма. Затова и който и да дойде нов в политиката, все същото ще е. От там е и взаимовръзката, че народът си заслужава управниците. Иначе като по чудо има един що годе сносен, обаче първо е малко вероятно да бъде избран, защото българите не умеят да преценяват правилно хората и съответно да гласуват за правилните и второ, ако беди избран ще влезе в противоречие с много българи на които никак няма да им се хареса това(повредата е в тях). Става въпрос за Billy the Puppet известен и като Цецо. Българи, ако искате да се оправите, забравете за вижданията си и гласувайте за тоя който най-много плюете. Това кого плюят най-много българите като цяло е най-правилният ориентир за кого трябва да гласуват, както и в обратният ред, който най-много харесват, точно той е за който не трябва да гласуват. Боцелан е просто един от многото. Заради същият принцип има и толкова много българи с извадени от маските носове в препълнената със СМЪРТОНОСЕН вирус затворена среда каквато са хипермаркетите, както и толкова много антимаскъри сред тях. За което и държавата в момента гори като купа сено. Българите ако правят точно противоположното на вижданията си, всичко ще е наред.

Чорбаджията на курникът

25.   N 23_ я разкажи за тежкото положение на българите ,че като се сравнява живота с купонната система и режима на тока , долар-3 500 лева , се чуди човек ,ти кога си роден.

26.   25 ами най-бедни сме в ЕС

28.   до 26,
Провери какви са пенсиите в Северна Македония и ги сравни.

:)

29.   Ми, що не идеш в Северна Македония да живееш? А, колко им струва един хляб? Знам им пенсиите там. Всяка неделя изкупуват аптеката ми. И съседния магазин за платове. Те, нали там могат да си купят и лекарства и платове, та тук идват.

30.   300 са им пенсиите ама евро, не лева , на македонците.
Минималната.
Извадете си главите от задника.

31.   3 с тази разлика, че построеното от Бай Тошо не се е налагало да м правят ремонт година или по-малко след пускане. Да, имаме много хубави станции на метрото, но строят некачествено.
Къща в Краков при по-висока заплата там - 100 000 евро, в София за толкова може нов апартамент, но в Левски-Г.

32.   Само гласуване за БСП може да смъкне ГЕРБ от власт. Всеки друг може да се съюзи с ГЕРБ, включително и Слави.

33.   32, те БСП пък да ги цункаш. А и забрави, че едно време имаше общо правителство на БСП и ГЕРБ.

34.   Ето 32 агитира за определени и го публикуват, а аз само да кажа дума за Billy the Puppet(Цецо), че той е човекът и веднага ми трият коментара. Какво БСП какви 5 лева? Пак ли искаш еврофондове около нулата и изолация? За жалост Ганьо е тъп като амеба и се очертава Слави да му пее пред знамето на България-шъ тъ прая да умиргаш. Няма как да гласувам за чалгар, когато имам избор на всепризнат от ЕС и САЩ политик, обучен като агент на ФБР и зад който стоят страшно влиятелни и важни хора и милиардери от САЩ. Мислете бе хора.

Чорбаджията на курникът

Мод: не е, защото агитираш, а защото езикът ти не е за одобряване, както е видно и от този коментар.

35.   Помня само Бат Бойко, в черна пелерина. Ако помните комиксите Дъга, там бяха направили един скеч за него. И да, ходеше като Батман.

36.   Благоевград си избраха кмет от БСП. Нямат еврофондове , няма друго финансиране. Кмета взима КРЕДИТИ !!!. Заби града за години напред. Дано спечели по малкото зло. Иначе , не е нужно да си много умен , за да измисляш обидни прякори. Особено, когато ти самия си .......как са напиша, ........

37.   В този форум има модератор, който е безнадеждно влюбен в ББ. И понеже знае, че любовта му ще си остане не споделена, толкова е полудял срещу въпросната личност, че не публикува мнения в негова подкрепа.

Мод: мразя абсолютно всички български политици, ама на вас ви е по-лесно да си мислите така, вместо да се замислите, че не ви публикувам, защото езикът ви е като в селската кръчма.

38.   36, е като има ЕС финансиране та София цъвна и върза - половината пари отиват в шкафчето.

39.   Е те селата всички са с кметове от бсп, то затова и изчезват.
Мислят си старите, че бсп ще върне комунизъма и ще ходят пак на море без паре и на планина без паре - сигурно държавата ще конфискува хотелите и ще ги даде на тях да стават пенсионерски клубове.
А подлуделите за манги доктори ,вече ще се чупят от учене за да ги лекуват безплатно и да ги разпращат по вече несъществуеащите почивни станции и санаториуми.

40.   Въпреки че съм гласувал за ГЕРБ, винаги съм намирал по-лесно и по-хубава работа когато на власт са били БСП (при тройната и Орешарски). Герб ми носят лош късмет, дано да не успеят никога повече да сформират правителство. Амин.

41.   Боко наистина е тиквичка.