Споделена история от Други

Какво мислите за ясновидката на Берлускони Теодора Стефанова?
Или може би трябва да кажа шарлатанката Теодора Стефанова. Прочетох, че в началото на годината е казвала, че още юни или юли ще има лекарство за Ковид. Къде се покри тази жена сега, защо медиите й пскат бръщолевенията, а сега не й търсят отговорност за глупостите, сама ли си плаща да се пише за нея?! Освен това казваше, че в България само няколко човеща ще боледуват, е да, ама не. Таже жена е някаква откачалка, която е чистила кенефите на Берлускони. Същата казваше, че Цецка Цачева ще стане президент, както и че Хилари ще бие Тръмп през 2016-та. Тя изобщо някога познавала ли е нещо? Какво мислите за нея?

Коментари

1.   Измамница, като 99% от така наречените ясновидци. Едва ли е била ясновидка на Берлускони, по-скоро някаква друга...

Имахме една съседка, която гледаше на кафе и карти, и познаваше доста неща, а не взимаше и лев...Предрече много неща за семейството, които се сбъднаха, включително че вуйчо ми ще живее в чужбина, ще се ожени след 40-те и ще има близнаци. Невероятно, но факт. Целият град се допитваше до нея, идваха и отблизо хора...но почина преди 8г.

2.   Мисля, че не си виждал тази жена на живо, а само си чел статийки, за които тя може въобще да не знае. Глупаво е да си създаваш мнение за хората по статиите, които написали журналистите за тях. Нима не знаеш, че повечето статии са пълна измислица и хората с които уж е направено интервюто въобще не знаят, че са давали интервю?
Против гадателството съм въобще, и не смятам че тази жена е голяма гадателка, но натрупах много повече разочарование от фалшиви статии.
Фалшивите статии се правят по поръчка, кога ще го разберете? Поръчват на даден журналист, да напише статия с някъква надежда за оцеляване след вируса, че населението е взело много да се страхува от вируса и ето ти статия с уж интервюирана гадателка, която уж била казала, че еди си кога ще има лекарство и че българите няма да боледуват от точно тази болест избират си за гадател някоя с която читателите няма как да се свържат и хоп Стефанова е удобна за целта.