Споделена история от Други

Бихте ли взели проститутка или бивша такава за жена?
Здравейте, мъж на 37г. съм. Миналата година пътят ми се пресече с жена, която е бивша проститутка с три деца от различни бащи.Имаше някакво взаимно превличане, не бях имал семейство до тогава и много копнеех за това.Но сякаш нещо от вътре ме спираше да не се занимавам с тази жена повече.Това което ме спираше, освен, че е бивша проститутка, тя сякаш си е родена к&рва.С удоволствие говореше за тая работа, при положение , че едната и дъщеря е на 15г. и беше в другата стая.Уж ме харесваше, а с такъв кошутски поглед гледаше моя приятел, с който и бяхме няколко пъти на гости, че не ми се мисли, ако бяхме семейство, какво щеше да се случва, ако се събирахме постоянно заедно.Освен, което е животът и е минал по бардаците.Апсолютно затъпяла и ограничена, ценична вулгарна, а в същото време се правеше на вода ненапита.Постоянно ми се въртеше въпроса в главата ,,Какъв пример би била за детето ми, ако имаме общо такова?,, Та най-голямата и дъщеря, която беше на 16г. тогава беше к&рве.На 15г. беше вече забременяла и родила..Крушата не пада явно по-далече от дървото.Изкусна манипулаторка.Още от началото тропна по масата, че не иска повече деца, а аз, ако имам сериозни намерения към нея съм трябвало да се примира с факта да нямам собствени деца, при положение, че здравословно нямам никакви проблеми и мога да имам мои деца.След като и заявих, че нямам намерение да си губя времето с жена, която не желае да ми роди дете, изведнъж реши, че можела и да ми роди, ако съм се бил доказал като баща.Аве к&рвенски мурафети висш пилотаж.Дори и за домакиня не става, при положения , че е безработна не може да смогне с домакинството.Доста червени лампи започнаха да ми светят и си прекъснах контакта.Наскоро живота ме срещна с друга, която в момента я работа тази работа, но въобще не я познавам.Чисто външно много ме превлича, но не искам да си губя времето с изгубена кауза.Освен, което според мен на проститутките от толкова много секс им е изхабен мозъка и те чисто сексуално много трудно могат да бъдат задоволени.А , ако една жена не бъде задоволена сексуално ,на 95% или следват поредици от изневери или раздяла.Това, което знам за нея е , че обича парите.Аз не съм бедняк, но не съм и заможен.Работя в строителството и изкарвам прелично.За мен щастието не е в парите, а в хората.Пари сами нужни толкова , колкото да имам един преличен стандарт на живот.Жилището ми не е голямо, но всичко вътре е чисто ново и е с възможно най-големите удобства за 21 век. Колата ми е 15 годишна, но изглежда прелично, чиста е винаги и си ме кара където пожелая.Всичко съм постигнал сам, със много труд, по честен и морален начин, с което се гордея.Нямам големи мечти в материялен план.Единствено искам за в бъдеще къща с малко стопанство в малко китно българско село.Най-голямата ми мечта е да намеря жена, с която да споделяме и добро и лошо и заедно да изживеем живота си.

Коментари

1.   Идиот ли си или отчаян?

2.   Абе всичко явно ти е "прелично" ама нали тя затъпяла...
Иначе много морален, ама все с проститутки се забъркваш...
Че пък и навъртяли бая години в професията, с деца оффф
"Горкият ти" жив да те оплаче човек. Ами...мъж над 25 без опит с жените и пристрастен към проститутки, ето го резултата.

3.   Тя е била с много мъже което я прави неподходяща. Не е законно. Намери си друга, свястна. Не е по Бога това

5.   Пич, ти реално не питаш нищо конкретно, само споделяш къв си и с кви си общувал до сега. Честно казано и по двете точки не впечатляваш особено. Курви и средностатистически строител. Без да те обиждам, аз симпатизирам на хората на труда.

Това обаче което сериозно бие на очи е, че буквичките "и" и "е" ги бъркаш и то системно. Ако съм някоя нормална жена и си пиша с тебе, първо това би ми направило впечатление. Виждам, че ти е ясна конпцепцията за "червените лампички", сещаш се за кво ти говоря :)

6.   Номер 1ви е отговорил правилно на въпроса!

7.   Хем говориш против тях, хем се занимаваш с тях. И как пък животът все с проститутки среща?! Не е животът! Ти сам им се натрисаш, а после ги плюеш, което също не е особено морално. Неграмотно написаната ти история не предизвика емпатия у мен!
Ж32

8.   Бате приятелски съвет ! Бягай от тая с 200 та км . И помни старата Българска поговорка - по добре сам ,отколкото зле придружен . Поздрави

9.   Такава жена никога няма да се съгласи и да бъде щаствлива с начина на живот, който ти и предлагаш. Намери си някое момиче от село.

10.   На проститутките не само мозъка им е изхабен от много сек, а и гордостта им между краката им е изхабена. Проститутка за нищо не става брато, още повече пък и вече много дърта.

11.   Свършиха свестните жени в България,та си се хванал с проститутка?Има и стойностни жени,търси и ще намериш.

12.   Явно жестоко ти липсва самоуважение!
Жените ли свършиха, че на парцали налиташ?

13.   Бивша к**ва няма.

14.   Бате ти сериозно ли ни питаш и се чудиш?
Абе направо се чудя на някои мъже колко може да са изпаднали. Сам доживот ще съм, но до такъв курволяк няма да припаря

15.   Ние две три приятелки се чудим какво става и защо сме само, предвид, че сме свестни, а то ето защо. Мъжете си падат по к*рви. Не е интересно, ако е читава.

16.   Една такава жена е изхабена физически-половата й система е изхабена и със сигурност не може или трудно би родила още деца. Кой знае колко аборта и болести там е имала. Не се занимавай с такива жени, ако искаш семейство и деца.

17.   До 1 - в случая и двете, а на всичкото отгоре и неграмотен.

18.   Тази история истинска ли е? С какъв акъл дори и се замисляш за сериозна връзка с проститутка?! Като се хванеш с такава, после ще има да ревеш тук, че всички жени са к*рви и че си бил предаден и наранен. Нямам думи колко са глупави някои мъже. И двете жени, които си описал, са ходещи червени флагове. С първата, ако бяхте във връзка, щеше да е минала твоят приятел или поне да се пробва, както и да ти изневерява за кеф. На всичкото отгоре трябва да се занимаваш с дъщерите й к*рви от трима различни бащи. Какво означава, че не смогва с домакинската работа? След нея и дъщерите й ще има да гониш лешояди! Има жени с по две- три деца, които ходят на работа, готвят, чистят, перат, а тази не работи и "не смогва", защото я мързи. Дъщерите и сигурно не са по- различни.
Втората може и да не те направи рогоносец, но със сигурност ще те зареже, ако изгубиш финансова стабилност или се появи мъж с повече пари от теб. Сами се завирате в тръните и после ревете, че ви боли.
П.П. може и да има бивши проститутки, които да са верни и свестни, но те са някакви големи изключения!!!

Black Sabbath

19.   Обвиняваш хората, че са прости и ограничени с този плачевен правопис? Ти се шегуваш...

20.   лелеле момче бягай от такива и изобщо как си могъл да я вкараш в дома си?Аз съм на 28г и като по малък бях довлякъл една и ме беше обрала накрая като разбра че неискам да съм с нея и повече дори нея видях а всички златни подаръци от бала беше взела и пари спестени като една част която беше намерила не са били много като сума просто си заделях по 70лв месечно и близо 700лв беше взела пак казвам не са много.Ако ти е за секса наеми си хотел някъв евтин и там си ги води но не и в дома и изобщо не се занимавай с такива хора защото те се купуват/продават и някой ден като ти дойдат 6човека на вратата и ти кажат че тая жена е била купена и кво прави при тебе и да треа да плащаш ще си вкараш големи проблеми тогава .Изобщо не се занимавай а бягай от такива и си намери някой напълно нормално и образовано момиче с което можеш да водиш някакъв спокоен живот.

21.   Само на такива попадаш, защото такива те кефят и търсиш.
Никой нормален мъж не би си взел , ама ти щом си си го мислил-смятай.

22.   Номер 1, не е нито идиот ,нито отчаян ,а просто фантазьор. Историята е измислена

23.   Авторе, глупакът се учи от собствените си грешки, а умният човек - от грешките на другите. В контекста на тази максима ще ти разкажа опита на мой приятел. Днес той е напълно различен човек, доцент е в университета, автор на много исторически книги. Но през 90-е години и аз, и той бяхме млади, работехме заедно и се забавлявахме на макс. Та, въпросният ми другар имаше необяснима слабост към стрийптизьорки, проститутки, компаньонки и прочее. Просто в България дотогава такива неща нямаше. По време на соца стрийптиз не показваха даже по филмите, та мъжете първоначално бяха като деца в сладкарница.
Първият път, в който Ваньо се забърка с девойка на повикване, беше точно с една такава танцьорка "с консумация", както му се казваше навремето. Момето беше хубавко и много младо. Моят приятел се юрна да спасява тази заблудена овчица. Взе я да живее при него, хранеше я, обличаше я, запозна я с приятелите си, но най-голямата му гордост беше, че я записа да следва икономика. Семейството на палавата девойка само дето не му целуваше ръцете, понеже тя беше избягала от къщи но 17 години да се кълчоти из софийските барове. С една дума - идилия. Точно след една година студентката, на която абсолютно нищо не й липсваше, напусна и университета, и Ваньо, и се цани да танцува гола на пилон в бара на "Шератон", естествено "с консумация".
Вместо да си извади поука, шашавият ми приятел взе че се ОЖЕНИ за някоя си Теодора с професионално име на магистралата Ани. Първо я взе на работа в нашата фирма да върши там някакви смешни неща, после я прибра да живее при него, а накрая й направи и две деца и се ожениха. В интерес на истината тази връзка продължи може би 8 години. Виках си: ето, никой не знае какво му е било на това момиче, че да тръге по такъв път, гледай сега как си гледа семейството и децата. Да обаче на 9-а година Ани все пак надделя над Теодора и тя започна да изчезва по цели нощи от дома. Връщаше се сутринта пияна и със синки по врата. Ваньо се чудеше как да отговаря на въпросите на децата - и двете момиченца. Лъжеше ги, че мама е ходила до магазина да купи пресен хляб за закуска. Накрая благоверната окончателно го заряза с двете малки деца и се впусна в такъв безразборен разврат и пиянство, че не след дълго умря. И сега моят приятел - вече не в първа младост, е самотен баща и честно казано, не знам как се оправя.

24.   Чета, чета и си мисля... представям си и ти какъв си, че си отразил такова леке?

25.   Предположих, че си тираджия по това как “съдбата” те среща с такива жени по няколко пъти и по неграмотността. Интересно как мен за цял живот не ме е срещнала с нито една... явно “така било писано”. Е, и строител е достатъчно. Явно си слабоумен и си търсиш сам проблемите. Винаги съм се чудила кой се хваща с такива жени и ти ми отговори. Няма смисъл да те съветвам да се насочиш към нормална жена. Явно си с изкривена психика от проституки и си пасвате идеално. По-добре не наказвай друга жена и се събери с някоя такава. Поне на тях битовият алкохолизъм, неграмостността, скандалите, побоя и ниската хигиена не са им чужди.

26.   Вие, Г- не сте и неграмотен на всичкото отгоре, а думите с които определяте бившата проститутка говорят още по - зле за Вас самия. Какво правите с такава жена, тогава??? Която, сам наричате к*рва, дъщеря ѝ- също.
Разделяйте си и си търсете друг тип жена.
Много сте ми интересни тая е к*рва, оная е пачавра, обаче точно с такива тичате да си лягате, че и семейство да създавате.

27.   Никога не казвай никога, както са казали хората, но не бих взел "бивша" проститутка.
Факта, че едвали не се гордее с миналото си и свободно, без срам говори за него, показва, че тази жена никакви поуки не си е извадила.
Много жени са проституирали по принуда- бити, изнудвани, принудени от безпаричие и тн. но сякаш тази жена го е правила съвсем доброволно.
Ако наистина има 3 деца от трима различни мъже, пак трябва да си правиш някакви изводи, че тази жена просто е доста несериозна (да не употребявам друга дума).
Свършиха ли нормалните жени, че си намерил тази "бивша" проститутка.
Махай се докато е време, преди тотално да ти е изпила мозъка.
По-добре сам, отколкото с такава жена.

28.   С бивши, настоящи и бъдещи проститутки не се забърквам. Каквото щете си говорете, но за моите партньорки си има ограничение: да не са били с повече мъже, отколкото аз мога да преброя на пръстите на ръцете си /точно 10, ако някой е забравил колко пръста има/. Ако една проститутка покрие този критерий, вероятно няма да е била сред търсените и успешните жрици на любовта.

29.   Автора- Гледам, че акцента на коментарите е повече върху правописа ми, от колкото същноста на темата. Явно повечето коментари са от жени, макър, че основния акцент на темата беше насочен основно към мъжете. Но свят свободен и всеки има право на мнение. Искам да допълня като фактология към темата, че нито съм имал нещо общо с тази жена нито имам. Аз не слагам етикети на никой и не съдя никой. Всеки има кирливо ризи, на едните са по-кирливи, на другите по-малко. Исках просто да е опозная, прецених, че не е за мен и всеки по-пътя си. Може на сила да е накарана да работи, никой не е застрахован, че на него утре това няма да му дойде на главата. В интерес на истината така ми беше представена и нейната история от начало. От друга страна колко жени се хващат с наркодилъри и мутри и мафиоти с бели якички. Защото обичат парите и нямат морален компас от къде са изкарани. Пък за правописа му, хич не ги е еня. До като не ядат тоягата и той спре да си харчи парите по нея, тогава уж разбрала с какво се занимава и уж се, , осъзнала, , На запад пък това е една от най-баналната история. Пълно е със случеи, в които нормални семейни мъже се влюбват в проститутка. Масово семейни мъже ходят по проститутки. Тя му завърта главата, защото никога не е нацупена, след толкова мъже в живота и, е натрупала сериозен опит и знае какво искат и харесват мъжете. Друг е въпроса, че цялата работа има и морална страна. Ако човекът е общественик или на водеща позиция, може сериозно да изгуби авторитета си, ако я вземе за жена или има официялно връзка с нея. Освен, което, повечето от тях обичат секса, и ако не си някой супер полов атлет, тя рано или късно, ще кръшне с някой, който я е&е хубаво. Дори и да не си общественик, голяма част от родата ти и приятелите могат да се откажат от теб, само поради факта, че си взел за жена проститутка. Самите коментари по темата го доказаха сами по-себе си. И те са от непознати.