Споделена история от Други

Ужасяващ сън
Здравейте в момента е 4:30. Осъзнах че съм спала точно 40 минути от които съня ми беше като филм. Много бавен исках да се събудя. Не ми се седеше в него и не можех. Събудих се в сълзи. Страх ме е дори да отида до кухнята. На 25 години съм и не съм вярвала че ще имам страх от такова нещо. Попринцип не сънувам сънища, но от скоро си имам приятел и когато не спи в нас не мога да спя. Винаги сънувам нещо ужасно, но този път съм изумена от преживяното. Така сънувах че приятелка ме моли да отида да и помогна за организирането в тях на празник до тук добре. Но момичето не ми беше позната от реалния живот, но в съня бяхме доста близки. Мястото където живееше тя беше мрачно. Стана ми студено и майка и ми даде жилетка от която не знаех къде се намирам след това. Започнаха да ме лазят буболечки и мушици. Ставаше ми лошо. Усещах как искам да припадна и осъзнавайки че през по - голямата част от съня съм била в безсъзнание явно заради нещата които ми се случиха в последствие. Мислех че съм луда. Получавах изкривявания и не можех да контролирам действията си по никакъв начин. След като вече разбрах че жилетката е пълна с буболечки я съблякох и на земята изпаднаха две охромни буболечки в реален размет не гигант по - голям от мен зелени изкрящо които краката им изглеждаха като листа. Една се опитваше да се качи на крака ми като усетих болка. Помолих да ме върнат в къщи вече когато бях малко по на себе си и видях че всички гости са се събрали, но никой не ме чуваше като им говорех че искам помощ. Бащата на уж моята приятелка взе ключовете и каза айде аз няма да участвам в това ме качи в колата и ме остави на една бензиностанция от която аз тръгнах пеша за летище защото се оказа че съм в друга страна. Етапа със самолета и полета мина отвратително усещах огромна болка в главата и зъбите толкова реална, че като се събудих ме болеше наистина главата. Прибрах се в къщи където братовчедка ми, баща ми и майка ми бяха там. Погледнаха ме видяха, че нещо не е наред. Исках да им кажа че съм луда защото така го чувствах. Баща ми се обърна и ми каза че съм много красива а докато му говорех половината уста ми беше парализирана от болката в зъбите. Майка ми се беше нервирала и звънна на въпросната госпожа и и каза да дойде защото иска обяснение за случилото се. Искам да споменея, че в съня ми се чувствах малка тинейджърка. Смисъл не на 25 а такава която сама не може да се защити и има нужда от мама и тати. Братовчедка ми искаше да ме заведът на лекар. След като майка ми приключи разговора видях че и при тях беше пълно с гости. Отидох до огледалото в коридора и забелязах че от устата ми стърчат беши клечки като тези за ушите но без памука захванати за малки метални квадратчета на всеки зъб. Махнах всичките слагайки ги в купа с кръв а кръвта се стичаше по шкафа. С клечките ми паднаха и 3 зъба. След малко въпросната госпожа звънна да я чакаме на балкона като там ни чакаше нейна приятелка която като ни видя каза че не може да повярва на казаното от нас и си тръгна прескачайки балкона. Женицата пристигна кацайки като вещица. Черна коса облечена в розово боди и проститутски обувки. Обясняваше на родителите ми че само е искала да помогне да си отидя докато спя и се събудих в рев.

Коментари

1.   Това шега ли е?

2.   Ох, много се смях... Това наистина ли е бъзика? Не вярвам да си на 25, най- много на 15 да си. Аз постоянно сънувам такива неща. Че и по- гадни. Мисля, имат значение. Като по- малка сънувах буболечки нонстоп. Нос поред мен ти се ебаваш.
Тва майтап ли е? И аз като номер 1.