Споделена история от Други

Годишнина на родителите ми
Здравейте! Искам да ви помоля за съвет. Родителите ми скоро ще имат годишнина от сватбата (20год. ). Чудя се какво мога да им взема.. направо нищо не ми идва на акъла...
Моля ви помагайте!!!
Мерси предварително! :)))))))

Коментари

1.   Подари им един уийкенд в СПА хотел. Нашите родители рядко се сещат за себе си, винаги в грижа за нас, винаги отделят пари за ремонти и какво ли не, само не за лично удоволствие.
Не знам, къде живеете, но ако сте от София например... аз препоръчвам СПА ХОТЕЛ „Медите“ в Сандански, имат и специални оферти за уийкенда. Не знам какви са ти възможностите. (струва 177 лв. на човек)
може да им подариш само СПА процедури някъде в града си.
Ако не са по СПА-то, може и една вечеря в шик-ресторант.

2.   Купи има ваучер за двойна стая в хотел и 2-3 опаковки от презервативи

3.   За какво са им презервативи след 20 години брак и само с 1 дете явно знаят как да се предпазват

4.   Или им направи резервация в ресторант и те да плащат

5.   Номер 2 ти дава хубав съвет.

6.   От авторката:ами идеята на №1 ми харесва, но съм само на 17 и нямам толкова големи доходи.. колкото до №2:WTF? ! ..
Мерси за коментарите.. продължавайте в същия дух! :)

7.   Авторке, пиши до колко парички да е подаракът? Има и такива без пари, които сама можеш да си измайсториш. Аз например никога не съм успявала, защото съм схваната в ръцете, но пък ти можеш и да имаш талант.
По принцип родителите не се радват на подаръци от децата си, ако знаят, че са се лишили от нещо. Те и не очакват.
Какво ще кажеш за нещо като две сърца от сребро или злато, на които да е написана датата на сватбата им?
Друго - ами малко пари струва един букет за майка ти, някаква дреболия за баща ти. Много майки биха се зарадвали на помощ в домакинството - например ти да чистиш една седмица. Можеш и да им сготвиш специална вечеря. Нещо такова...

8.   Ако наистина нямаш възможност за скъп подарък, можеш да им вземеш магически чаши. Не са скъпи, максимум 20 лв едната. Даваш тяхна обща снимка, отпечатват я върху чашите и когато налееш течност в нея от черна, постепенно снимката се появява- ефектно е. В интернет има много информация за тях и фирмите, които ги правят. Също така предлагат и много други варианти с твоя снимка. Разгледай, може пък и да ти дойде някоя идея.
Успех! И пиши какво си решила :)

9.   От авторката:Мерси многооо за съветите. Много ме улеснихте. №7 хареса ми идеята ти за ръчния подарък, хубава идея не се бях сетила. Колкото до помощта вкъщи.. правя го.. с майка ми сме се разбрали през ден готвя аз ;д (не че се хваля) :))
№8-това за чашите е добра идея мисля да се интересувам повече!
Благодаря ви отново!

10.   Радваме се, не забравяй цветя за майка ти!
Мъжете иначе са трудни за подарък, просто са по подаряването.
Имам още една идея - в днешно време, когато снимките са дигитални, някак си се изгуби традицията на семейните албуми. Какво ще кажеш да им измайсториш един семеен албум със снимки от сватбата, раждането ти, изобщо семейния им живот, да изкараш на хартия разни забравени снимки.... Може и дигитален да им го направиш, но те ще се зарадват и на хартиен. Под снимките задължително гледай да напишеш годината или някаква фраза, стихотворение, нещо хумористично може би?
Идеята за чашите намирам също за сладка...

11.   И аз имам подобен проблем и се нуждая от помощ! Майка ми се раздели с баща ми когато бях на 6 години. Сега съм на 13. Мама вече от 8 години си има приятел и са много щастливи заедно. След около седмица им е сватбата, а аз нямам никаква идея какво да им подаря. То няма да е точно сватба, а само подписване. Ако имате някакви идей ще се радвам да ги споделите с мен. Наистина нищо не ми хрумва. Благодаря предварително!