Споделена история от Други

Да стимулираме МОДЕРАТОРИТЕ
Здравейте!
В темата "Какво ти харесва и какво не в Spodeli.net? " намерих много положителни и благодарствени коментари. Фактът, че сме потребители на сайта е красноречив - Доволни сме от него!

Разбира се, както всяка система и тук има минимални пропуски, за които ние само се оплакваме. Наред с хвалбите, прочетох и безброй коментари, колко мудна е работата на модераторите. Тези хора, не получават никакво възнаграждение за усилията, които полагат. Представете си, колко коментари и теми изчитат на ден - натоварват се психически, даряват ни времето си и дори селектират за нас, възпитани и адекватни теми и мнения.

Посещавам Сподели от доста време и забелязвам подобрения в сайта, промени, които се дължат на труда на хората, които се грижат за него.
Въпросът ми е, как бихте посрещнали идеята, при желание от наша и тяхна страна, НИЕ - посетителите да можем подпомагаме функционирането на сайта? Склонни ли сте да отделите някаква сума от месечния си бюджет и каква би била тя?

С уважение
Не-модератор

Коментари

1.   Е нали има реклами, от тях не се ли печели ???!!!!

2.   Аз не бих отделила никаква сума от бюджета си по простата причина, че съм отделила такава за интернет и смятам, че е достатъчно. Все пак, ако си забелязала в сайта има реклами, от които се печели. Не са първите, нито последните модератори, които работят за "чест и слава", едва ли някой им е опрял пистолет в главата, аз самата бих вършила също такава работа, понеже работя на компютър така или иначе. Ако имат нужда от доброволци, бих помогнала, но не и с парични средства. Сайтът като цяло ми харесва, имам няколко забележки за нередности, които съм забелязала, че си позволяват, но ще си ги запазя за себе си, така са преценили, така са постъпили.

3.   Ами не, не бих отделяла от месечния си бюджет. Щом сайта е започнат, явно трябва да се имат средствата за поддържането му.

5.   Брей брей ьД// Че то има ли повече от един модератор. Защото ми се струва, че е само ЕДИНН!... А и едва ли някой друг си задава тези въпроси. Това им е работата, бе. Ако аз бях на НЕГОВО място, щях да се радвам...

6.   Не- нали си плащам интернет, и нека не се заблуждаваме, че модераторат работи безплатно.

модераторът - работим изцяло на доброволни начала, страницата не е комерсиална.

7.   НЕ!