Споделена история от Други

Има Господ ето какво ми се случи
Хора може да не вярвате, но има Бог, затова реших да споделя това с вас... Бях много малка и много обичах една от свойте възпитателки, по-късно тя се премести в друг град, минаха години, а на мен ми беше много мъчно, дойде ден в който се организира екскурзия до града в който е и аз с една така надежда като всяко дете започнах да се моля, ако има Бог да я срещна, това и това да се случи и т. н стигнахме там и това се случи съвсем случайно в големият град в левчето се срещнахме, разменихме си телефоните, но дойде ден в който и загубих номера, а тя нямаше фейсбук и започнах пак да се моля и като проверих във фейсбук имената и точно преди минути си беше направила, от тогава повярвах, че има някаква сила, каквато и да е и до днешен ден с ръка на сърце казвам, че има Бог, винаги се моля, но както добро има и зло, дявола винаги ще ни изкушава, на мен ми се случиха няколко изкушения и то на скоро, дойде едно момче и му казах, хайде да те заведем на църква той не пожела, намери си оправдания, след това донесе алкохол, това въобще не повлия на приятелите ми добре никой не искаше да дойде с мен, аз отидох до църквата запалих една свещичка и като се върнах всички бяха в много лошо състояние, никога не съм се забърквала в секти и т. н и съм против тях, вярвам си вътрешно и ходя на цъква като всички нормални християни, но знайте, че има някаква сила, на мен винаги ми е помагала..

Коментари

1.   Радвам се за теб, но на мен никога не ми отговаря.

2.   На 100% ти вярвам, случвали са ми се подобни неща, разбира се не точно същите. Да помисля за някой и след това да го срещна и т.н.

3.   Н 1 нас ни е изоставил белобрадия дядка трябва да сменим религията.

4.   3, на кой Бог да се моля вече и аз не знам.

5.   Според мен развиваш психически отклонения...
Не че няма такива сили, но начина по който се вторачваш в нещата и по който съдиш хората хич не е добър.
А дявол няма - това е нашата глупост и невежество. Няма и "изкушения" - има преживявания, всяко от което, неприятно или не, ти дава някакъв опит... Дори и в секта да се забъркаш, то ще е за да научиш нещо, а именно, че това е глупост.
Дано Водачите ти ти дадат възможност да се докоснеш до истинското познание, и да не си пропилееш живота напразно...

6.   Тук ще ти кажат колко си глупава че можеш да вярваш..

7.   Разбира се, че има Господ. Дори и най-елементарно да се замисли човек, как е изграден целият този материален свят, в който живеем. Всички физични и химични закони. Навсякъде има строга логика. Подобно нещо не може да се зароди от нищото или да еволюира от само себе си. Това са абсолютни глупости! Има и дявол. Той е паднал ангел, който поискал да бъде равен на Бог и отказал да се поклони на най-доброто творение на Бога - ние хората. Затова и дяволът толкова ни мрази и ни изкушава, с което ни отдалечава от Бога.

8.   До номер 5.
Моите молби също не се чуват грам от този Господ...явно ме мрази. Молитви години и накрая - нищо. Относно въпросните Водачи и висши Азове - същото. Медитации - безрезултатни. Техники на автоматично писане с цел контакт с тях - отново безрезултатни. Както и още дузина методи. Сега авторката и други вярващи ще ме осъдят, но моят опит досега е доста разочароващ и будещ агресия ...явно на Господ му харесва да гледа сеир... опознавайки себе си ;)
Номер 5 , бих се радвала да споделиш как осъществи контакт.
Предварително благодаря!

12.   Има Господ. Ето виж този наш сънародник в Ютюб.

https://m.youtube.com/watch?v=wH6WMPBN7GQ&t=1541s