Споделена история от Други

Търся филм
Както се разбира от заглавието, търся един филм. Бях го гледал по Евроком преди педнатесетина години. Става въпрос за момче в тинейджърска възраст, проблемно и постоянно имащо си работа с поправителните институции. Момчето започна да пие, пуши, взима наркотици, прави обири и т. н. Най-запомнящата се част от филма, която помня и до ден днешен е тази в която момчето с друг негов приятел влизат в къщата на възрастна двойка, като пребиват дядото до смърт, а бабата я заляха с някакъв твърд алкохол, който предполагам е бил уиски и я запалиха. Наистина доста тежък, но същевременно реален филм, които ни кара да се замислим. Ще очаквам вашите отговори макар, че за съжаление силно ме съмнява въобще някой от тук четящите да го е гледал, а дори и да има такъв, той ще знае за него колкото и аз. Все пак може би някой може да ми помогне :)

Коментари

1.   Едва ли тук ще намериш филма, по-скоро питай в някой филмогравски форум , или ако поне знаеш коя година е виж всички филми които са излели тогава . Ако пък толкова ти е важно да го намериш пиши до Тв Евроком да ти дадът програмата от въпросния ден и година, ако въобще я пазят или ти отговорят .

2.   От автора - благодаря ти за отговора :) Не ми е важен чак толкова филмът, просто видях, че и други хора така се допитват и реших да пробвам и аз. Ако все пак го намеря ще пиша, понеже може по описанието да се е сторил интересен на някой :)