Споделена история от Други

Какъв ви е проблема ?
Здравейте на всички в този прекрасен сайт. Извинявам се, ако има правописни грешки. Темата, която реших с вас да споделя е провокирана от три теми. И подозирам, че са писани от един и същи човек с цел да пропагандира сайта. Едната тема беше от някакъв си програмист, който видиш ли не му харесвал дизайна на сподели сайта. Другата подобна тема беше, че сайта правел нещастни хората повече, което за мен това не е вярно. Ами извинявайте, но тези които се оплаквате от сайта, какъв ви е наистина проблема? Като ви харесва фейсбук ( фейсбоклук ) повече, ами влзайте си в него бе. Защо трябва да плюеш жлъч по сайта и да правиш пропаганда? Аз като анонимен потребител реших да защитя сайта, защото смятам, че е полезен. Смятам, че споделито е много по – добър сайт и социална мрежа от фейсбоклук…пардон фейсбук. Във споделито всеки е анонимен. Сайта е опростен не иска сложни регистрации. На мен така ми хресва като е по - опростен. Не е толко тежък като сайт няма да забива няма да крашва. Всеки може да сподели, ако нещо го мъчи в този сайт и да получи съвет от непознат без да се притеснява, че ще разберат неговата/нейната самоличност. На хората им олеква. Всеки има нужда да сподели нещо и понякога не е лесно да споделяш някакъв проблем с близки хора дори. Какво ми хвалите толкова тоя тъп фейсбук. Изобщо не ми харесва... На компютър е бавен забива. Постоянно трябва да гледам някакви кифли как си чешат егото. Сайт клюкарник е за всеки ще разбереш почти всичко. В групите хората са отвратителни токсични същества. Не е вярно, че споделито прави по – нещасти хората. Когато споделиш някакъв проблем по някакъв начин ти олеква. Не го дъриш в себеси. Според мен фейсбук прави хората много по - нещастни. Има много примери на хора в депресии заради фейсбук. Защото те гледат снимки на по – богати хора с по – добър живот и така се депресират. Като, чели всеки си сравнява живота с другите. Реално там не получаваш приятелства просто някакъв списък с хора, които ще знаят всичко за теб. Не виждам нищо полезно в този сайт освен, ако не си някаква клюкарка или някой, където има нужда от одобрение. Във фейсбук неможеш да споделиш някакъв личен проблем. Защото има вероятност да си добавил някои злобни хорица в приятели, които ще злоратсват на твоето нещастие и дори може да ти се подиграват. Във фейсбук няма да получиш съвет за житейски проблем. Никой него интересува за твоите проблеми. Този сайт не е за да си помагат хората. Фейсбук е за перчене. За хората жадни за внимание. Хората там са лишени от креативност. Едни и същи постове се повтарят от различни хора. Едни и същи муцуни и пози от едни кифли. Перчене, перчене и пак перчене. Една и съща тъпотия всеки ден виждам, когато влезна във фейсбук. Може би има една полезна страна в това, че можеш да разбереш кой те мрази и не те харесва във фейсбук. Ако твои роднини или приятели не ти лайкват снимките и постове и не ти честитят рожденните дни. Може да разбереш, ако твой най – добър приятел всъщност ти е фалшив приятел и качва снимки на места с други приятели без теб. Защото той реално изобщо не те харесва и не иска да те кани в компанията си. Тези неща можеш да ги разбереш от фейсбук, което донякъде е полесно. По едно време бях решил да влезна в сподели сайта и неможех и ми стана някак тъжно, защото мислех, че са го спряли окончателно заради критиците, но се радвам, че не са го спряли. Предпочитам да спрат тъпия фейсбук.

Коментари

1.   Аз съм автора на темата, в която питах дали сайта ви прави щастливи. Другите, които си изброил, не са мои. На въпроса ти. Аз и в темата си споменах, че влизам тук, понеже имам някаква зависимост към този сайт, а не защото ме прави щастлив.