Споделена история от Други

Помните ли стари теми
Има ли тема в сайта, която поради една или друга причина да помните? Например коя е първата тема, която изплува в съзнанието ви, ако някой ви спомене за сподели.нет, дори да е много стара? С нещо да ви е впечатлила, ядосала, провокирала или по някакъв начин да ви кара да се сещате за нея? Защо? И давайте линкове, за да се намират по-лесно, тъй като търсачката не винаги работи добре.

Коментари

1.   Да, имаше една тема Гълтате ли?
Имаше коментари, които наистина ме изненадаха и ми подобриха вярата.

2.   Една тема на една жена, която вижда снаха си с някакъв мъж в мола. И как мъжа й бивш военен ходил да сплашва любовника, сякаш снаха й не е отишла доброволно. И как явно няма да каже на сина си, да си вземе сам решението какво да прави с жена си
И беше щастлива как снаха й станала още по-добра към сина й.
Тема отражение на манталитета ни. Мама знае какво е най-добро4за сина й, да си запази семейството заради децата и мъж а й да покаже авторитет пред доброволно избрания мъж.

3.   Темата - “Споделете най-мръсните си фантазии”. Чел съм, чел съм и не мога да повярвам какво чета. Женското мръсно подсъзнание е необятно.

РаДо

4.   Защо снасяте деца - жалко, че изтриха темата. И аз си задавам същите въпроси.
Продължението на темата обаче не е изтрито (все още).

5.   Не. Гледам да си освободя съзнанието, все пак проблемите на хората са доста натоварващи, а и всеки си има лични такива.

6.   В сайта влизам почти всеки ден от самото му създаване. Общо взето от 365 дни в годината, аз го посещавам поне 300 от тях минимум, по няколко пъти на ден. Нищо не помня. Помня само по-скорошни теми. И да, някои ме дразнят, но всеки има право на мнение. Искрено ми става тъжно като чета лоши думи за това че само едва ли не глупави хора се женят и имат деца, но... в такъв свят живеем. Всеки има мнение.

7.   До 6.
Стана ми любопитно - защо посещаваш толкова години сайта и толкова често?

9.   Имаше една много стара тема в която едно момиче сподели че прави секс с брат си. Питаше дали да продължи. Помня че имаше един коментар който беше номер 3 и казваще че е ок да спи с брат си ако ползват предпазни мерки... Ненормална му работа, но какво да се прави.

Също помня една тема на едно момиче което беше на 13/14 и споделяше колко е възбудена и как иска да прави секс. Сподели и как си е държала куклите и как си е представяла да прави секс с момчето което харесва. И един коментар беше от сорта "Тя още с кукли си играе, за секс хукнала да мисли." и ми стана просто смешно.

Спомням си много теми и на хора кото са зле в общуването(като мен) и са по-големи от мен(17 ) и това е.

Също мисля че наскоро момче ли, момиче ли беше(мисля че момиче) писа за това колко прецакан и е живота. Писа за това че майка и я е родила в тийнейджърските си години и приятелят и я е зарязал. Майка и е живяла с родителите си но са нямали стаи. И също майка и си е намерила приятел, ама този нейн приятел просто е тормозил(или не помня какво беше) авторката. Също е изневерил на майка и но тя пак се е върнала при него. И мисля че се чудеше как да изтърпи всичко това. Също и че няма собствена стая. Коментарите бяха от сорта "Намери си работа и спестявай. Като навършиш 18 си взимай багажа и бягай." Абе не знам дали е измислица, но няма да асимилирам че е, защото е грубо.

Също и като номер 3. Направо някои отговори са потресаващо отвратителни, ама за това ако направя тема ще получа хейт.

10.   Убиеца на теми е "Да споделим най-мръсните си фантазии",по-долу ще ти дам линк,гледам,че вече страниците са май към 32.

http://spodeli.net/1/story-18890-3350.html

11.   10, това е най-противната ми тема. Само извратени утайки са се събрали там. От автора

12.   Да, "Някоя друга мастурбира ли така?"
после я изтриха!

13.   Към 11. Глупости. Хората може да имаме ценности, но както и да го въртиме всичко се връща към секс, любов, интимност.

Някои момичета там с такива умения разказват, че на няколко пъти са ме надървяли и прокапвам само от четене. Никога не съм чел толкова възбуждащи истории!!

14.   Между секс и извращение има разлика.

16.   Помня някои, да. Обикновено са такива, които съм коментирала и/или където се разразява спор между коментиращи, но не е задължително.

На прима виста сега се сещам за една тема, която беше озаглавена "Да кажа ли на жена му?". Една жена беше видяла чужд мъж да изневерява и се чудеше дали да каже на съпругата му. В крайна сметка (и в течение на коментарите) стана ясно, че ѝ е казала.

Ето линк, ако на някой му е интересно: http://spodeli.net/4/story-29366.html

17.   13, както и да го въртите вие извратените, болни порно маниаци, не всичко във света се върти около вашия извратен секс, свирки, мирки, анален, тройки, четворки, петорки, шесторки и т. н. извратении, там само педерасти и болни мозъци ходят да пишат, така че въобще недей да ни я рекламираш тая гнусна тема. Хората си имаме ценности, ама не тези "ценности", описани по горе, а любов, обич, всеотдайност, подкрепа, морал, възпитание, духовни ценности.. ама вие няма как да знаете за тях, щото сте умствено закърнели и затъпели от извратеното порно, което гледате денонощно и тотално ви е промилоако искаш да знаеш, тия "момичета", на които си чел историите не са никакви момичета, а са 100% дърти педеруги и педофили, представящи се за момичета, за да привлекат младата аудитория.