Споделена история от Други

Alexi Laiho почина...
Беше един от любимите ми музиканти, израстнах с Children of Bodom, от 15 годишна непрекъснато ги слушах и тази група ме е държала в най-лошите ми моменти. Вчера разбрах, че Алекси - вокалиста, е починал, вярвайте ми...просто се разплаках. За 15 години никога не успях да ги видя на живо, или нямах средствата или все нещо друго се случваше. Особено след като групата се разпадна и той направи нова, бях решила че след Ковид ще пътувам до Финландия да ги видя, тъй като там имаха най-много концерти....очаквах да са наоколо поне още 10 години, но това никога няма да се случи...знам, че за много от вас сигурно е смешно това, но аз наистина изпитвам тъга, че почина и досега не ми е било толкова гадно за музикант.
Дано почива в мир...

Коментари

1.   И аз бях шокирана, когато разбрах. Много е гадно, че не си могла да видиш Алекси на живо. И аз плаках, когато разбрах, че Джил Дженъс от Хънтрес се е самоубила, също и за Леми Килмистър. Никой не е вечен....

Black Sabbath

2.   Ами съболезнования!
Пробвай с Poets Of The Fall - също финландци. Не са толкова металджии, но имат страхотни парчета!

Пред Alexi - поклон!

3.   И аз бях шокирана, отраснах с тази група, макар че вече не ги слушам от доста време. Странно от какво е починал, знам, че беше с доста разклатено здраве последните години... дано не е от ежедневните запои, които си организираха. Макар че беше спрял да пие, пораженията си остават тежки. Голяма загуба за музикалната сцена, а и само на 41.
Изобщо се замислям как тепърва ще измират голяма част от любимите ми музиканти и съвсем ми става криво.

4.   Това е живота. Продължаваме напред.
Донт шед а тиър, уан дей итс гона би йор търн.

5.   Ами започни да слушаш нещо друго, че с този метъл жените не приличате на жени, а на някакви мъже, гадна, агресивна музика, не знам какво 'хубаво' си намирала в нея.

6.   Радвам се, че имах удоволствието да ги видя у нас през 2019.

7.   5, и кое ни е мъжкото? Ти какво харесваш? - магистралки ли? Това ли ти и идеалът за женственост? Обзалагам се и че ти не си някакъв мъжкар, че да предявяваш претенции за женственост. По- вероятно да си някое чалга или поп фенче с бръснато трибуквие или избушено фенче на Криско с крака като епруветки. Много знаеш как изглеждаме.