Споделена история от Други

Проблем с messenger
От скоро имам проблем с messenger на компютъра. Когато си пиша с някой не ми излиза, че дадения човек пише (тези точици който излизат, когато човек пише). Също така когато звъня ми излиза нещо се обърка (също така ако ми звънят и им вдигна). Този проблем го имам от няколко седмици и е доста дразнещо. Пробвала съм да рестартирам компютъра ама пак същото излиза като звъня. Това ми се случва само от компютъра. Моля ви кажете какво да направя и от какво може да е. Благодаря ви предварително.

Коментари

1.   Не знам дали е същото, но щом казваш, че е от няколко месеца, това е вариант: в последно време месинджър-ът в браузър стана много бавен, тегав, махнали са основни функции (търсенето в чатовете, това с точките, няма тъмнейл на линкове от други страници и т.н.). Изобщо правят го много неприятен за ползване, защото си пуснаха десктоп ап, където уж са налични всички тези функции. Идеята е да си го свалиш като отделна програма на компютъра, за да те дебнат още по-добре и да ти показват персонализирани реклами. Прави си изводи, доста хора са пропищели, ама няма. Свалих си десктоп ап-а, но не иска да ми зареди... адски дразнещи лайненца са тия.

2.   Пробвай с друг браузър.