Споделена история от Други

Мъжко име с буквата И
Здравейте, според вас кое е най-хубавото име (с буквата И) за момченце?
Кое измежду Иван, Ивайло, Ивелин и Илиян предпочитате? От чисто любопитство питам.

Коментари

1.   Игнатий.

Братан.

3.   Всички са хубави, но на мен най- много ми допадат Ивайло и Илиян, ако че с второто име имахе един не особено разбран даскал, за когото винаги се сещам, като чуя името. Илия също не е лошо име.

Black Sabbath

5.   Илия и Иван са чудесни имена съответно с хубави именни дни.

Иванов ден 7 януари, а Илинден съответно 20 юли или 2 чавгуст

За мъж са хубави сериозните имена, според мен

6.   Ивелин и Илиян са по-добри, защото са една идея по-редки. Друго има е И е Илия. Но според мен Ивелин е най-хубаво(:

7.   Когато избираш име, трябва да помислиш и за галеното име. Например на Илиян ще бъде Илиянчо, което изобщо не ми харесва, а на Ивайло ще е Иво, което звучи много добре.

8.   Аз лично много харесвам Ивайло, ако имам син така бих го кръстила. Брат ми се казва Илиан, кофтито на това име е, че няма кратко.

9.   Аз лично харесвам Инокентий, но за съжаление съпругата ми не го одобри.

Иначе сега е модерно името Илън на Elon Musk - "най-богатията" човек в момента.

Поздрави

10.   Илиян.

11.   Ивайло

12.   Ивайло

13.   ИВАЙЛО

14.   Илиян!

15.   1. Ивайло
2. Ивелин
3. Илиян
4. Иван
Иван е на последно място само, защото е много често срещано. Иначе като звучене щеше да е на второ. А Ивайло ми е любимо.

16.   Иван, защото е срещано и в други държави; лесно се произнася на други езици.

Игнатий е руска форма (рядка) на българското, руско и румънско име Игнат. На английски е Иги (Iggy), a на испански Начо (Nacho).

17.   Иван, Илия, Игнат(ий), Илиян.

18.   От посочените смятам, че Ивайло е най-хубавото име.

19.   Ивайло и Ивелин

20.   Игнат. Искрен.

21.   Илиян. Иван е хубаво, ама всеки втори се казва Иван вече, банално е. Ивайло - не е лошо, но Илиян е по-хубав.

25.   Йоан. Толкова е красиво името. И не толкова често срещано, като Иван, Йордан и т. н.

26.   Определено Ивайло е най - добре от всички.

27.   От изброените - Ивелин
Лично аз бих избрал Йоан.
Прекрасно име. Освен това има сила в името.

28.   Ивайло, а може и само Иво.

30.   Иван, Ивайло, Илия.

31.   Интернет Петров

33.   Номер 16, всъщност на испански е Игнасио! Начо е галеното обръщение към Игнасиовците.