Споделена история от Други

За кого ще гласувате на следващите избори 2021?
Въпроса е кратък. За кого ще гласувате на следващите избори?

Коментари

51-96 от 96

55.   Въпреки че живея в чужбина, посолството не е далеч и ще отида. Още не съм решил твърдо- Да България или Слави.
Време е за промяна не защото Бойко не е направил нищо за България, а защото с полицейски методи ликвидира всеки опит за зараждане и съществуване на конкуренция! Който тръгне нагоре и го мятат данъчни, инспекции и хората се отказват да воюват със системата, защото имат семейства за изхранване!

56.   Честното ми мнение е, че политиката навсякъде по света, в това число и в България, много се опорочи в последните години. Да, знам, че тя по начало е мръсна работа, но напоследък съвсем излезе от релсите. Необразовани хора, некадърни хора, хора, които изобщо нямат усет да бъдат държавници (много са далеч от това всъщност). Опозицията - същата работа, тя дори не си прави труда да е коректив; те просто плюят, дори да се направи нещо хубаво. Само ламтят за постове и служби, никой не мисли действително за държавата и накъде отива тя. Дори някой да има чисти помисли, като се домогне до властта се превръща в коренно различен човек.
И все пак трябва да се гласува, така са ни програмирали, нали? 'Щото после, видиш ли, си нямал право да се оплакваш. Аз така или иначе не се оплаквам, просто констатирам. За мен управляващите не са нещо, което да определя живота ми, но знам, че ще дойде момент, и това ще стане. Като вляза във възраст за пенсия може би, ако доживея. Но не виждам за кого да гласувам, наистина! Както викаше един ром в Господарите "Исках, ама нямах желание", разбирайте "Исках, ама нямаше за кого".
Със здраве! :)

57.   Ще гласувам за Демократична България. Не им вярвам на 100%, но това е единствената алтернатива в момента. Славчо и Възраждане няма смисъл изобщо да се коментират. Първият е шут на мутрите още от 90-те и винаги е бил кукла на конци. Вторите са банда Андрешковци, единствената цел, на които е да докопат по-голяма субсидия, с която да си построят по-големи палати и да живеят на гърба на народа.

58.   Номер 38 ме разсмя, благодаря.

59.   При толкова много нови партии, пак масово гласове за ГЕРБ и БСП, няма да се оправим....

60.   За ГЕРБ. Това е европейската партия. Другите -БСП, ДБ, Слави,ДПС са производни на комунягите и са платени от Русия. А Русия, както призна руския ген. Решетников в интервю иска да извади България от ЕС и НАТО и да ни върне към Москва и Евразия.

61.   На 18 съм. За кого да гласувам ли? Ами никога не съм симпатизирал на Слави Трифонов. Нямам причина да го подкрепям. Мая Манолова е лява и е феминистка, най-лошата възможна комбинация. Възраждане са слабоумни. Нямат си и понятие от управление. А онзи Костадинов каза, че мюсюлманите са варвари. Началството на Да България е твърде про западно. Едва ли не турски поток бил грях. Чудят се само как да се подмажат на новата администрация.

Партии има много, но колко от тях имат управленски кадри и структури? От тези които имат, няма такава на която да симпатизирам. Да, няма да гласувам. Плюс това ГЕРБ ще спечелят изборите, то е ясно. Но въпреки това съм 100% сигурен, че ще има служебен кабинет на Радев.

62.   Няма да гласувам за този, който докарах на власт 2009-та, а сега всички телевизии го хвалят, най-вече Европа, Канал 3 и Нова.

Канал 3 е смятан за контролиран от Делян Пеевски; управлява се от Ива Стоянова, бивш кадър на Ирена Кръстева и Делян Пеевски в телевизия БиБиТи.
Управлението на Нова телевизия се споделя от Вяра Анкова, приближена до Делян Пеевски и Силва Зурлева, приближена до Бойко Борисов.
Телевизия Европа се управлява от Георги Харизанов, тенис-партньор на Бойко Борисов, медийно “острие” на ГЕРБ, близък приятел с министъра на екологията Нено Димов.
Изпълнителният директор на Дарик радио Радосвет Радев е председател на Българската стопанска камара, партньор на правителството в Тристранната комисия.
От ГЕРБ купиха и Илиана Беновска.

65.   100 кила

67.   31, вотовете не подкрепям никой както и тези за партиите, които не стигнат бариерата от 4% се разпределят пропорционално на партиите, които влизат в парламента. Което ще означава, че ако гласувал с "не подкрепям никой" реално даваш гласа си най-много на ГЕРБ и БСП. Останалите вземат някакви нищожни проценти от него и по тоя начин разликата между двете най-големи партии и другите става все по-голяма.

68.   Ако до изборите не се появи някаква нова алтернатива ще гласувам с "не подкрепям никого". В момента на хоризонта само стари муцуни пребоядисани в най различни цветове. Либерали, реформатори, демократи, републиканци, евроатлантици... а като им погледнеш родословието все роднини на хора от червената номенклатура. Нито им вярвам, нито искам да ги подкрепям.
Преди симпатизирах на Демократична България, но на протестите не се дистанцираха от червените и с това ме загубиха.

69.   Евала на тия дето ви мързи да идете до урната да гласувате с оправданието няма за кой. Ти като не гласуваш, удвояваш гласа на някой прост циганин купен за 20 лв. От такива утрепки като вас, не можем свестните да тежим.Гласува се за по малкото зло, което има шанс да влезне с депутати . За да се преразпределя вота и да има взаимен контрол. Вие сте по големи мърши от купените цигани. Ходете да пиете кафе на Витошка и бъдете над нещата. Ботев и Левски за това се бореха.

70.   69, добре, за кого точно да гласувам? И като не удвоим циганските гласове, ще дойде месията ли?

71.   До 69, айде кажи кое е по малкото зло от ГЕРБ и БСП, едните в момента съсипват България, другите в миналото, или кажи коя от тяхните фракции, да е по малкото зло!!!!!

72.   №67, допускам, че има логика да се смята, че ако гласуваш с -не подкрепям никоя партия, е вид вот, и е възможно да се отчете и разпредели пропорционално на всички които минават 4%, но ако гласуваш с- невалидна бюлетина, няма как да ти ползват гласа, защото той няма да участва в изборите, но се води, че си гласувал и така вдигаш прага на 4%. Това е достатъчно, за да се обезсмили купуването на гласове, защото ще им струва скъпо, но този с чекмеджето пак ще може да си го позволи, защото ни съдра кожата и сега ще дерибейства, затова го раздава мутренски. Смятам, че ако направим отрицателен вот с -НЕВАЛИДНА бюлетина, това ще е вид протест, по важен от площадният, и тогава мутрите ще се замислят. Едно е да протестират 1000 човека на площада, друго е, на избори 3-4 милиона да ти кажат махайте се!? Това е първата ни стъпса, първо Не с добро, после 3-4 милиона на площади и улици, но вече с тоягите, както в Капитолия. Щом в САЩ ножа е опрял до кокала, какво остава за нас бедняците, да ни вземат и кокалите ли? Ако нямате за кого да гласувате, пускайте НЕВАЛИДНА(скъсана, или задраскана) бюлетина, засега не гласувайте с машини, с тях ще ни изпързалят по лесно.

73.   До 61

Много интересни мнения. Ама краят е ...
" Плюс това ГЕРБ ще спечелят изборите, то е ясно. Но въпреки това съм 100% сигурен, че ще има служебен кабинет на Радев. "

Значи ГЕРБ "спечелва", обаче имам служебен кабинет? Как така?

74.   "И все пак трябва да се гласува, така са ни програмирали, нали? 'Щото после, видиш ли, си нямал право да се оплакваш. Аз така или иначе не се оплаквам, просто констатирам. "

То и да гласуваш е същото. Досег ане съм чул един, дето са му казали "гласувах за тебе, ама не ставаш и трябва да си ходиш", а ония да сведа глава, да кажи "миии, сори" и да си тръгне.

77.   За БСП, анти са ми, но всички други десни, които сега уж са против ГЕРБ и ББ ще се прегърнат с него и ще направят коалиция - не ги слушайте какво говорят Възраждане и ДБГ. Те и Атака, Воля и Патриотите плюха Герб, но им пристанаха, за да намажат от управлението. Та, БСП наистина е най-малкото зло, за разните малки партийки само в големите градове и София гласуват, а повечето пак там си поддържат ГЕРБ, защото са на хранилка (държавни служители, служители на фирми, приближени до ГЕРБ), а това не е достатъчно. Бойко се е снимал с Вълка от София, кюлчетата, евтините апартаменти на Цецо и Цецка в Изток и т.н., твърде много черни точки станаха. За протокола, 2009-та гласувах за ГЕРБ.

78.   Нямам представа точно за кого, но определено няма да гласувам никога повече за ГЕРБ... и въобще, за никоя от 3-те водещи партии няма да вотя, освен ако няма балотаж-тогава най-вероятно може и да гласувам за БСП, макар че и на тях не може да се вярва де, ама тоз пожарникар стана вече несменяем бе, почти 12 години, където такова чудо по света в последните години! ... Ясно е, че целта не е да сменим досегашните пак с ония старите, които преди време са били на власт под друга форма, но-каква е алтернативата? ! Или да се гласува за някоя нова, малка партия, извънпарламентарна, или не знам и аз! ... Но е важно избирателната активност да се вдигне, това е! Много е важно да излезнат да гласуват, и то млади хора, щото те дъртите под строй си гласуват за ГЕРБ и БСП, те просто вече си отиват! ... Но е много важно младите да излязат да гласуват(да видим как ше ги организират сега изборите де, ама), инак няма да стане-нужна е висока избирателна активност, каквато за съжаление отдавна няма, но пък негласуването за мен не е вариант! ... И все пак, не съм сигурен кой точно ше подкрепя сега на изборите, то нека се постави окончателна дата за тях от президента, пък... има време. Въпроса е да се отиде до урната, пак ше го повторя това! ... Защото после сами се сърдим защо пак са едни и същи...

79.   2009 гласувах за ГЕРБ, а сега ще пусна за БСП с голяма радост. За 10 години ми писна от калинки. Първият мандат що-годе им беше добър - построиха и качествени неща - метрото от СУ до ИЕЦ и в Лозенец, ремонта на бул. Черни Връх, Арена Армеец, кръговото на ТВ кула, което не е мръднало (от София съм). Но от втория насам строят некачествено, много крадат и за няколко месеца или година му трябва ремонт. И какви калинки набутаха на добри постове - Мария Габриел, Ева Майдел - ужасни хора.

80.   До 79, междо другото си прав ,и аз няма да гласувам за ГЕРБ но е редно да се отбележи че под тяхното управление метрото стана бетон, ттова е най доброто нещо което са постигнали, кое си е си е, но от тук на там само разруха, включително последната отсечка до Хаджи Димитър!!

81.   ще гласувам за Демократична България, защото, ако помните те бяха хората, които за пръв и единствен път посочиха Доган и далаверите му с действия. След акцията в Росенец, сарая на Доган, зпаочнаха и акция срещу ТЕЦ Варна, чрез който Доган точи огромни пари от бюджета на България, а Бойко му ги дава, за да си мълчи.

82.   Над 120 хиляди македонци с български паспорти, ще дойдат да гласуват против настоящата власт , защото не им позволява да присвоят българската история. Заевски заяви, че ще изчакат изборите, за да види какво ще стане. Всички са регистрирани за да гласуват за БСП тук в БГ и голяма антиправителствена пропаганда за да напишат многовековна история на тяхната млада държава.

83.   До 82

Смяташ, че ГЕРБ, СДС, която има позорно и престъпно за България минало и новоизлюпената партия Д.Е.Н с никому неизвестент турчин са единствените, които ще спасят България и българската история от фалшификация на някакви музерни самозабравили се северномакедоски боклуци? И че ГЕРБ и съюзниците му ( СДС и Д.Е.Н) са правилният избор за управлението на България?!

Северномакедоските безродници при управлението на ГЕРБ обиждаха българите, обидждаха и Екатерина Захариева, и сега обиждат несправедливо Родината ни, понеже са боклуци, цял свят знае, че изкуствената им млада държавичка представлява мизерна балканска клоака, добре че бяха гърците, които да им сменят името на тъпата им кочина.

84.   До 82

Северномакедоските безродници боклуци обиждаха българите и заради Красимир Каракачанов и партията му ВМРО, която са по име има нещо общо с историческото ВМРО.

ПП " Възраждане" има млад председател - Костадин Костадинов, който е и историк и доктор по етнография, автор на български учебници по Българска история. Предполагам, че ако партия Възраждане е в Българския парламент, то Костадин Костадинов ще реши и този въпрос с кражбата и присвояването на Българската история и ще даде респективни действия срещу северномакедоските безродници от Вардарска България.

85.   До 83. Достойно е да не влизаш в тона на ......не искам да ги обиждам. Разбирам те , че може с много обидни думи на наречеш всяка партия и настоящите управници. Обаче ,когато в прав текст ти казват , че нямат търпение да се махнат тези , за да дойдат еди- кои си , за да им мине желаната от тях подмяна на историята , и когато те имат подкрепата на Русия , и когато наша партия гледа в същата посока , какво да направят българите ?

86.   И до всички! И когато от там ще дойдат 120 000 хиляди да гласуват за БСП, как българите ще се чувстват след няколко години? Та ние няма да разберем, къде какво са подписали БСП? Нямаме нужда от обидни квалификации. Имаме нужда от разум и достойнство.

87.   80 хаха метрото потече.... буквално.

89.   До 85 от 83

Прочети внимателно мненията ми с номера 83 и 84, прочети това, че ГЕРБ няма самостоятелно да се появи на изборите, тъй като се съюзи със СДС и никому неизвестна партия ДЕН. Следователно ГЕРБ иска да управлява България със СДС и партия, която има ръководител турчин или турски гражданин. Според теб такъв съюз трябва на България? ! Ако е да, прекалил ли си с нещо?

Прочети внимателно и 84, а после пиши глупости. Ти пък си бъди учтив и вежлив към северномакедонците, нищо че тези мизерници обиждат българите и България. По отношение на " Възраждане", пак си се излъгал, напразно се опитваш да припишеш на тази българска партия русофилство или русофобство. Костадин Костадинов е най - младият на възраст от всички бг политици взети заедно.

И още нещо, цял народ видя простотията на Бялата Златка или "пръстта", т. е Волен Сидеров, който е на 64 години, по телевизията му тоя взе да обижда другите кандидати за парламента. Лидера на Атака Бялата Златка, която преди да влезе в парламента години също говореше за България и Русия, а като влезе нищо не направи.

Но партия Възраждане не е като партията на Волен Сидеров и няма нищо общо с нея.

Мислите и гласувайте за млади хора, които имат почтено минало и нямат нищо общо с всякакви номенклатурати. Проверете кандидатите за парламента, вижте тяхната възраст и семейство положение, кой с колко е допринесъл за България, включително и в демографско отношение.

Повечето кандидати са все СЪЩИТЕ СТАРИ, ЗАСТАРЯВАЩИ муцуни, слугуващи за своя изгода - едните на североизток, другите на запад. Мислете добре, и ако милеете за България, поне дайте възможност за ПП Възраждане с техния лидер Костадин Костадинов да бъдат мнозинството в Българския парламент!

90.   До 89. Ти да не си този, за когото ни караш да гласуваме, А??? Казваш за млади? Изрази се по ясно, кажи - гласувайте за тези млади хора, които бързо се ориентират, как да забогатеят, докато лъжат и манипулират, бързо взимат субсидии и бързо строят. Е НЕ, благодаря!

92.   До 90

Ти се изрази, кои са тия, които според теб крадат и взимат субсидия? ПП Възраждане ли имаш в предвид, глупако? И какво са откраднали, какво са взели, с какво са се облагодетелствали за сметка на българския народ и държавния бюджет? А? Или дрънкаш само необосновани клевети по адрес на тази партия, която за разлика от другите, милее за България. Не те и карам да гласуваш, още повече пък за ПП Възраждане, техните виждания, политика и планове за България не е за пилешкият ти мозък.

93.   100% ГЕРБ

94.   Сега ще ви дам друга гледна точка. Гласувайте ФРАГМЕНТИРАНО, като отдавате по-голямо предпочитание на партиите, които са против задължителното ваксиниране и съответно избягвате ГЕРБ и ДБ точно по същата причина. Питате защо? Колкото по-дълго няма ясно изразен властови център, толкова по-дълго няма да има политическа воля за налагане на недемократични, немедицински и антихуманни репресии спрямо гражданите. Погледнете какво става на запад - не можеш да работиш, не можеш да пазаруваш, да влезеш в кафене или пък музей, ако не си ваксиниран. До тук добре, но каква е логиката да те ваксинират с експериментална субстанция, която в най-добрия случай те предпазва единствено от смърт /но не е много сигурно/, дори да си преболедувал и да имаш според различни изследвания от 13 до 27 пъти по-добър имунитет, който след ваксинация пак доказано вече се компрометира?! Отделно постоянното изкривяване на статистиките и огромният натиск - медиен и всякакъв - към ваксинация... ЗАЩО? Въпрос за трилиони долари... Затова единственото спасение е продължителното политическо безвремие в България, така ще спечелим време, през което се надявам, че ще лъснат истинските интереси зад всичко това, които повярвайте ми не са в подкрепа на здравето и добруването на обикновените хора... Бъдете здрави и гласувайте... умната!

95.   Тая тема тука стана вечна. Вечните избори. Сега, като обявят Кирил Петков и Асен Василев каква партия ще правят, е възможно да гласувам за тях. Иначе досега гласувах за Демократична България, понеже досега поне не съм видял по-добър избор от тях. Честно казано се възхищавам на Кирил Петков, както и много други хора. Наистина не съм виждал такъв човек в политиката. Просто изглежда честен и почтен човек. Интересно ми е какво ще направят и е много възможно да гласувам за тях.

96.   До N 95.Сега ако можеш и нас да ни убедиш , че човек подава декларация с невярно съдържание , и няколко пъти казва , че не е чужд гражданин , ама не е точно така и ако можеш и ...как ти изглежда честен човек ??? По какво ти разбра , че е честен човек ? Ако си разбрал по тава , че е живял в Канада при прекрасни условия е живяло семейството му , децата му , но той -понеже иска да направи живота в БГ много хубав за теб , е докарал децата му в БГ в името на твоя живот ...... нали разбираш , че НЕ Е ВЯРНО ! Той там е милионер , ама на , тук ще работи малко пари , защото НИ обича ........ъъъъъ , таковата - огромна лъжа и манипулация на заблудените българи.

97.   До 92.Ти май си председателя на тази партия , дето уж милее , ама даже не влезе в парламента , щото никой не вярва на тези лъжи и манипулации .

До 95. Ако можеш и в тази тема да ни убедиш , как ползна , че е честен този човек ? Ако е защото е оставил уредения си начин на живот , отказал се е от тамошните доходи , ама ей за народа наш , ще получава малко пари ,ама ......иска да ни оправи и ти го харесваш ? Още колко ли юпита , трябва да дойдат за да се осъзнае тоз отруден народ ?

п.п. А имотните крале на правителството , и дума да не отваряме .

98.   96, Имам някаква мания принципно, когато харесам дадена личност, да разбирам всичко за нея. Изгледах и прочетох всичко за него. Дори се запознах с бащата на Кирил и поговорих с него, изключително земен и страхотен човек, тренира Айкидо. Това, че го обвиниха с канадското гражданство, като цяло беше пълна тъпотия. Нямаше за какво друго да се хванат и се хванаха за някаква просто грешка в закона. Човека е направил всичко от себе си за да се откаже от него, за да се върне в България. При положение, че в Канада е можел много повече да се развие и да придобие още повече средства. Наистина са малко хората с такъв потенциал и възможности, които са решили да се върнат в България. Още по-малко са хората от такъв тип, които имат желание да се занимават с политика. Аз лично го виждам като един доста смел и амбициозен човек. Виждам го като един естествен лидер на времето. Като един своеобразен връх на българската мечта за промяна. Просто усещам енергията му, виждам я в очите му. Сравнявам енергията му с другите и няма нищо общо! Той просто се отличава е и е в пълен контраст с досегашното стадо от всеядни животни. Гледам него, гледам славито и на челото на славито пише само едно: Лъжа. Честно казано не знам дали сме дорасли за такива политици. Защото битката срещу него ще е голяма, ще се налеят много пари в медиите за война срещу него и ако по-голямата част от народа не го подкрепи, просто ще изгубим една от последните ни надежди за промяна.

99.   Ще гласувам, но не за мая, тошко или за фигуранта. Тези трите категории не бива да присъстват повече в политическата картинка.

100.   Ще гласувам за Възраждане, защото само те са противници на задължителната ваксинация, която вчера наложиха в Италия за всички работещи.

101.   До 98.). "При положение, че в Канада е можел много повече да се развие и да придобие още повече средства ''
Ей тия хора са най опасни . Този човек си е направил сметка , къде ще придобие повече средства и правилно си е избрал на къде да се насочи . Язък ти на целия патос в поста ти . Та баща му , та той , та накрая избрал нас да оправи .
Не ти се получи . Не ти повярвах .

102.   Всички гласуващи за Кирил Петков сте и вие едни идиоти. Тоя човек е канадски поданик и като такъв, негов президент е кралица Елизабет. И той не е направил всичко възможно, за да се откаже от него. Напротив, за да измами закона просто е подал документи за отказване. За да вземе човек второ гражданство се постъпва именно така. Отказваш се на хартия, одобряват те за второто гражданство и оттегляш отказа си.
Кирил Петков е въздух под налягане. Върнал се бил. Това само показва колко е глупав.

103.   Ако искате промяна - гласувайте за Възраждане! Враговете на народа да ходят да подкрепят БСП/ДБ/ИТН/ИБГНИ

Видяхме ги в два парламента вече, подиграха се с народа, и все още явно очакваме нещо от тях! Ама българите са глупаци! Г Л У П А Ц И

104.   Трият коментари за Възраждане! И вие сте част от мафията сподели.нет! Очевидно сте поддръжници на американската колона ДБ! Б О К Л У Ц И

Мод: моля?

106.   Кой говори за “Врагове на народа” ? Съзнавате ли какъв е този израз? Това е думата, оправдала геноцида над интелигенцивта от съветската окупация на България през 1944та - над 40 000 души, избити без съд, докато българската армия е воювала срещу фашистите заедно със СССР. Онези, които можеха да направят България сега страна, силна и богата поне три-пъти колкото Белгия, които говореха езици, които бяха жертви на завистта на неуките. Как смеете да употребявате този израз, в подкрепа на някаква партийка с мними национални ценности, финансирана от Путин с цел да ни съсипе страната? Как смеете да се изплювате върху костите на най-достойните Българи, които трижди възродиха страната ни след Освобождението, само за да ги изколят и да им оставят крайниците да бъдат глозгани от кучетата, както описват масовите гробове, толкова пълни, че не е могло да бъдат заринати... Комунистите, тези изверзи, и да ми говорите за врагове на народа?

107.   101, Голяма загуба е, че не съм те впечатлил с коментара си :D:D не знам как ще живея след това. Ти какво си мислиш бе трол, че като пишеш някакви тъпи коментари по форумите ще спреш Кирил Петков ли? Хората са трупали, трупали, знания, опит, действали са и са напредвали, докато ти си писал по форумите. Щом толкова много партии и медии са против тях и те успяват да си вдигат рейтинга в такава обстановка, това означава, че тези хора имат потенциала да направят промяна. Кирил Петков каза: "Не се страхувам да бъда подслужван, защото всичко, което казвам е истина." Истината не се страхува от въпроси и това му личи в погледа и в цялото поведение, във всичко, което прави. Аз поне не съм виждал такава енергия в български политик. И само тоя факт им гарантира успех. Досегашните управляващи толкова много са лъгали хората, че сега, когато някой казва истината, тя просто изпъква и влиза в пълен контраст. Хората го виждат, виждат, че има по-добра алтернатива от тиквата и от оня с торбите под очите и голата глава

109.   Каква съветска окупация и финансиране на Путин бълнувате! Вие сте враг на България гласуващ за кандски гражданин! Лицемерие!!! Вървете гласувайте за поданика на кралица Елизабет докато твърдите, че възраждане изпълнява чужди интереси! Да, чужди за Великобритания - империята на злото! Чужди и за България, защото сега тя е колония на Запада! Но вие сте с промит мозък. И да ви кажа неуки ми човеко, преди съветското освобождание, българите до 1944 година са живели в МИЗЕРИЯ. Поговорете със свой роднина живял тогава, за да разберете. И ако не беше съветското освобождение, вашият идол Христо Иванов нямаше никога да се роди, защото майка му се връща СЛЕД 44-та година от Москва като съветски гражданин без грам да знае български! А това с Путин дори няма да си правя труда да го оборвам! Вие си направете труда да дадете доказателства, че е финансирана от него! Лъжци нагли! Друго си е Америка за България! Аахаха.

51-96 от 96