Споделена история от Други

Депресия и мастурбиране
Публикувайте го!
Здравейте, от доста време ме мъчи това, че един път мастурбирах и без да искам записах клип на телефона, изтрих го разбира се, но ми е много тъпо и съвестно. Момиче съм и съм в депресия от това, мисля се за някакво нищожество. Никога не съм имала гадже. Не съм го правила с цел а просто, ме възбужда. Вие правили ли сте такива неща?
Чувствам се много зле :( :( :(

Коментари

1.   за какво? Естествени неща са това.Това е подготовка за времето, в което ще имаш приятел. От телефон, ако не искаш друг да го вижда изтривай.

2.   От авторката ! Мисля,че дори страдам от Обсесивно-компулсивното разстройство, постоянно ми се случва да правя неща,които не искам,но вътрешен глас ми казва да го направя иначе ще се случи нещо лошо. Осъзнавам го,че не трябва,но го правя от страх и постоянно броя и пипам предмети :(

3.   Няма от какво да ти е тъпо. Не се съсипвай за нещо, което правим всички. Аз съм си снимал оная работа сигурно 100 пъти и съм я пращал 3 пъти по толкова, това са нормални работи. ;)

4.   Ако не си наясно и в мир със сексуалните си пориви, ще се луташ между двете лоши крайности - потискане и разврат. Сексуалността ти е човешка и нормална, който ти внушава, че има причина да те е срам от нея е лицемер. Всички имаме фетиши, фантазии и какво ли не.

Аз по-скоро бих се притеснявал да направя такова нещо именно с телефона, защото има разни хора с достъп до информацията от камерите и микрофоните им. Може да прочетеш защо Едуард Сноудън е потърсил политическо убежище исвън Щатите. На фотоапарат или видео камера не би трябвало да има проблем, защото няма връзка с интернет.

6.   А телефона дали е свързан с облачна услуга и качва ли такива неща автоматично там? Мммм? Защото ако качва, все тая, че си го изтрила от телефона...

7.   Недей да се чувстваш зле, всички сме правили разни странни неща. Аз нямах смартфон да се снимам, но обличах една дантелена нощница на майка ми, токчетата й, червило и се гледах в огледалото, докато се пипам. И аз умирах от срам, че искам да правя такива неща. Един ден моята приятелка, с която живеехме на един етаж ме хвана. Дойде да ме извика да излезем и направо отвори вратата, а огледалото ни беше точно отсреща. Малее потънах не в земята, ами... А, моята приятелка каза само "еее, пък майка ми няма токчета". Оказа се, че и тя прави някакви тайни неща и се поуспокох.
Нищо ненормално няма, само внимавай с тези записи. Не всички са добронамерени като моята приятелка.

8.   Чувстваш се така щото си постъпила грешно. Не го прави повече. Мастурбация нито при жени нито при мъже е нормална.
Нещата са измислени да си имаш брачен партньор, а не да се предаваш на разврат. Запитай се, хареса ли се като се видя отстрани? Не нали?

9.   От автора: Какво става с коментарите? Спешно ми е моля одобри ги.!!!!

10.   Само мен ли ме дразни леко заповедничекия тон? Понякога наистина съчувствам на модераторите :)

Ето например номер 8 си е типичен пациент, тип сектант :) Само да те светна, че жените се въжбуждат да гледат как някой друг маструбира, па било то и жена. Повечето са бисексуални, макар и да не го осъзнават.

Много се радваме, че си открила какво ти пулсира в гащичките, и знаеш как да боравиш с телефона, ама нали си даваш сметка, че за тези неща никой не пише 6тици. Виж, ако се научиш на неща като умереност, учтивост, може и на някой да му пука за тебе....