Споделена история от Други

МОЛЯ ВИ ИМАМ НУЖДА ОТ ОГРОМНА ПОМОЩ
Имам огромен проблем, молбата ми към Вас е, някой ако знае към, кого трябва да се обърна, открихме, че са хакнали телефонът на приятеля ми, на родителите му и абсолютно всички устроиства в къщата им като таблети лаптопи телевизори. Имат достъп до абсолютно всичко, изцяло контролират всичко тяхно въпрос на време е да се случи нещо много лошо. Открих че техния имейл е вкаран в моя телефон и още по-лошото е че им показва че всичко това го правя Аз!!! И повярвайте изобщо нестава с малоумните фабрични настройки, абсолютно това не помага. КЪМ КОГО ДА СЕ ОБЪРНА МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ!!!

Коментари

1.   гдбоп отдел киберсигурност

2.   Авторке, това означава, че най-вероятно и ти си хакната. Незабавно се обърни към органите на реда. Моля те, дръж ни в течение какво е станало. Имаш ли представа кой може да го е направил и защо го е направил? И защо са направили така, че ТИ да изглеждаш виновна? Имаш ли подозрения?

3.   ГДБОП

5.   Номер 1 Благодаря
Номер 2
Нямам прецтава, защо го правят и каква е целта им това е много голяма сила ,хора ,които искат да постигнат нещо ужасно ,окупирали са всичко абсолютно подслушване ,следене с камера с телефоните таблетите и всички устройства си работят всеедно са техни ,теглят разни странни пакети регистрират се в странни сайтове правят невъзможни неща .. незнаем дори дали нашата полиция би се заела с това .. много е страшно и пиша тук с последна надежда и страх ... хора сме дано някой помогне които недай си боже се е сблъсквал с такова нещо или някой, който е наясно с тези неща

6.   Просто спрете интернета и хакввнето свършва защото те нема как да контролират устройствата без интернета да е пуснат. Да вируса пак ше е там ама те нема да получат никакви данни защото немат връзка с тях.

7.   Веднага отиди в полицията и го кажи там.

8.   До номер 6 - Проблема е ужасно голям свързват се дори и без интернет
А родната ни полиция не знае какво да прави..