Споделена история от Други

Легендата Гробаря, има ли тук негови Фенове?
Най голямата легенда за мен, Респект! WWE е вид спорт и забавление и съм на пълно наясно че е шоу и боевете са нагласени, споменавам това, понеже като спомена моя любим герой, и всеки казва че не се бият на истина. Да де, ама и филма не е реален, и там са актьори нали?!! :)
И все пак, спорта си е спорт, но въпреки това, Гробаря е една единствена и запомняща легенда, наистина, това е моя идол. Миналата година се оттегли и трудно превъзмогвам пенсионирането му, единствения ми любим актьор - спортист който ме мотивираше и надъхваше. Няма да забравя преди повече от 20 години, бях малко дете и му се радвах, като ме беше страх и виках баща ми да е покрай мене когато гледах Гробаря по телевизията, а близките години аз самия съм семеен с две деца и малките ми дечица също много го харесват и му се наслаждаваха през последните години, и ето на, миналата година, през 2020 той се оттегли официално! Единствения човек с единствената си роля, това което е постигнал е много и това което е направил е неповторимо. Може да ви се стори тъпо, въпреки че е шоу, на мен наистина ми харесваше, той си е моя идол и любимец и нямам друг, и някак си ми е гадно и тъжно. Няма да забравя преди време как с нетърпение го гледах, и само хората които гледат кеч и харесват и познават Гробаря биха ме разбрали истински! Има ли тук и други които знаят за него и им тежи за неговото пенсиониране? Просто исках да споделя тъгата за моя идол любимец и да знаете че това наистина е човек за пример, има силна психика, и се оттегли единствен, без тъга и сълзи пред публиката, а си тръгна с вдигната глава, и скри мъката си. Наистина много силен, Респект!

Коментари

1.   Ако си опрял Гробаря от циркаджийско шоу за нискоинтелигентни да те мотивира...

2.   Минало е колега. Мен не кефи Крис Джерико

Абе беше си интересно, Скалата, Ледения Стив, Кърт Енгъл, Острието, Трите Хикса, Братята Харди, Братята Дъдли

Никой от малките не знае за кеча.

Да ти направя кефа : Беше си яко Кейн и Гробаря като правиха двойно задушаващо тръшване. Беше яко как излиза с мотора.

3.   Ех, как се върнах в детството. Чаках с нетърпение четвъртък и петък вечер за да гледам Първична сила и Разбиване

4.   №2 А последните му години, ролята му като мъртвец не те ли кефи, или си спрял да гледаш, в ютъб има много клипове. За мен Гробаря си е идинствен!

5.   От теб научавам, че се е оттеглил. От както в тъпата ни държава спряха кечът по телевизията заради глупости, не съм имал възможността да ги гледам, защото не знам къде ги излъчват. Наистина невероятно шоу. Само ценители знаят за какво говоря. Това е едновременно вълнуващо и забавно с невероятни изпълнения за които се иска невероятен професионализъм. А между другото Гробаря видях, че са го сложили като боец в играта Мортал Комбат.

6.   Авторе, разчувства ме.
Спомням си това време, сякаш беше вчера. Тогава бях малко хлапе и се изхитрих да имитирам Скалата как си криви веждата. Трите хикса пък беше любимецът на най-палавия ми съученик. Кефех се на шоуто като цяло. Не се вълнувах, когато разбрах, че е постановка, а не истинска битка. То колкото и да е постановка, Кейн да вдигне някого за врата и да го халоса в пода си е доста брутално.

А Гробаря си остана най-якият от всички, чак до сега.

7.   Така е, гробаря си е легенда! Помня как уж умираше, и после възкръстваше от разни ковчези, хаха, много добър образ. Но всичко с времето си, човека остаря и не може да продължава, това е сложна работа, макар че не всичко е истинско, стават инциденти.

8.   Всичките ми детски снимки са провалени от това, че си извъртах очите като The Undertaker :D м24

9.   И аз много го харесвам. Други любимци ми бяха Шон Майкълс, Скалата и Батиста. Като малка всеки път чаках с нетърпение да започне кечмания.