Споделена история от Други

Защо всички нападате Black Sabath?
Знам, че темата за Black Sabath е стара... И не в никакъв случай не целя да наивам масло в огъня, за да бъде оплюта или нещо подобно. Ще помоля модераторите да бъдат коректни и деликатни с коментарите, защото ще обсъдим оплюването по член на нашата общност, така да се изразя.. Нито веднъж не съм видяла от нейна страна некоректно отношение, наскоро дори имаше оплюване по модовете, тя се включи и ги защити, винаги е давала коректни съвети и ме е е подкрепяла (за което страшно ти благодаря!), никога не ме е плюла. Не е злобна, просто е момиче в трудна възраст! А вие сте възрастни мъже и да я плюете е просто смешно. Не, не съм нея, просто чак сега видях темата, и ми се иска да призная - да, Black Sabath, ти си страхотна, чудесна си, и аз много те харесвам! Не се поддавай на негативни коментари, не обръщай винмание на хейта! Горе главата!

Коментари

1.   Просто едно време страдаше от тежки комплекси, понеже са я обиждали като малка и си го изкарваше на потребителите тук. Мислеше си, че всички са като онези, които са я обиждали. И така търсеше под вола теле и се заяждаше с и без повод с всеки, вкл. и с такива, които и даваха добронамерени съвети и се опитваха да и обяснят и аз в това чисто. Но гледам, че напоследък е поузряла и се е вразумила, дори направи тема да се извини, дори на мен се извини лично, а не като да ме е изкарвала от релси и да съм и отвръщал преди. Преди я мразех, сега и съчувствам и вярвам, че си взела поуки и осъзнала грешките си. Само че има хора, които са по-злопаметни, все пак всички сме различни, и до ден днешен още им държи влага и я асоциират с комплексарщина. Или пък прпсто не вярват, че е оправила. И затова е цялата работа. Но и тя гледам, че вече почти не пише или поне не се подписва. А и когато пише, изглежда доста по-блага от преди.

3.   Скоро не е имало нападки спрямо мен. Но мина много време и през последните години осъзнах доста неща. Аз съм малко крив характер и съм с голямо его, но се опитвам да се боря с това и да се променя.
В онези години, особено в диапазона 12- 17- годишна възраст бях на съвсем друг акъл и смятах, че всеки иска да ме нарани по някакъв начин.
Много благодаря за милите думи, както и на номер 1! Поздрави!

Black Sabbath

4.   Щото постоянните драскачи тук са безделници, мамини синчета и принцески, с много свободно време и компетентни по всякакви въпроси... просто защото дразнят.

6.   Защото е сатанист

8.   Защо преувеличаваш нещата, всички я били плюели. На мен винаги ми е била приятна и съм я хвалил в мои коментари. Тя никога не те е плюла, но ти нея си плюла. Защо и ти не се примириш като нея, а продължаваш да плюеш по мъжете, ах?

10.   Специално аз си я харесвам, защото вече е осъзнала вредата от феминизма и по доста деликатен начин го отразява в коментарите си. Плюят я феминистките тук и не се усещат колко са жалки с наивните си мечти за власт над мъжете, която никога няма да имат, защото са много по-слаби, като пол.
Black Sabbath, поздрави от Чичо-Херкулес!

11.   Зелена Металика, не знам кой те е опипал на младини, но подкрепям решението ти. Винаги се нуждаем от някое друго емо, което да е серийна жертва.