Споделена история от Други

Най-красивата жена на света според вас
Имало ли е известна жена, която да ви е впечатлила толкова много, че да си помислите, че е най-красивата на света и да не сте виждали по-впечатляваща от нея? Ако да, коя е? За мен такава жена е Салма Хайек на младини.

Коментари

51-84 от 84

54.   Люси Хейл актрисата. И. Тепавичарова (прилича на Люси Хейл).

55.   Харесвам естествено красиви естрогенови жени - Жени Калканджиева (най-яката жена за мен, не само като външност, но и като характер), Ернестина Шинова... Като чуя "най-красивата жена" винаги се сещам за Моника Белучи. Тя си е богиня. И най-важното - естествена!
Ж25

56.   До номер 21 и 40

Твоето мнение е невероятно! Цепи мрака! Браво!

Но все пак искам да кажа нещо по темата.

Авторке, красиви жени е имало в миналото, жените днес както говори номер 40, са плашила и гнусна пародия на жена. Тези примери, които даваш са по - точно плашила и травестити, а не жени. Салма Хайек? Същинско плашило и травестит! Нека да не се лъжем - съвременните жени са грозни!

В Древността, в Ранното Средновековие са имали наистина много красиви жени. Красиви, облагородени жени е имало в Древен Египет, Древна Гърция, Близкия Изток, Свети Земи, Древен Рим, Византия. В Древна Индия също е имало красиви жени, предимно в богатите кръгове и родове.

А ако говорим за красиви жени на 20 век например, то те са предимно в царските династии - например съпругата на цар Николай Втори - царица Александра Феодоровна също е била известна с красотата си и с изтънчеността, тази жена е притежавала и други женски, женствени качества и добродетели.

Но нека да премина към твоя въпрос.

В Християнството Най - Красивата, Най - Хубавата и Почитана Жена на света и за всички времена е Еврейка - Пресвета Богородица и Дева Мария, защото Тя е единствената Жена, Която се е удостоила да бъде Майка на Сина Божий. И защото Пречистата Божия Майка е и от благороден царски произход и съчетавала в себе Си всички добродетели. Никоя жена не може даде сравнява с Пречистата Божия Майка.

Църквата почита и Светиите, почита жените светици, неизброимо много Християнски светици, красиви както с външност, така и с добродетелна вяра в Христос. Но както споменах, тези красиви жени са от миналото на това човечество.

И българската жена беше красива, а сега поради чужда мода се погрози. Българката би трябвало да бъде естествена, а не даде влияе от чуждата извратена мода. Колко стари български исторически филми възпяват българката - от българката царица до българката трудолюбива жена, работеща на полето и събираща житната реколта.....
Тъжно е, че една част от днешните българки се превърнаха в простовати чалгарки и тежко нагримирани кифли, а други в еманципирани, злобни мъжемразки, пак грозна пародия и повторение на грозния еврофеминизъм на българска земя.

57.   Принцесата от Sonne на Rammstein. Не само заради лицето, но и заради ръста, пред който мъжленцата са като джуджета пред нея. Това е жената мечта за мен. Но уви не съм срещал такава никъде по света. Именно за това е най-красивата жена на света, защото няма друга като нея. Особено ми харесва как бие който не спазва дистанция от метър и половина от нея. Освен когато се дрогира със златния кокаин и отърве дистанцията. За което и се озова в кофчега, а не заради спринцовката. Ама добре, че оживя, че шеше да ми разбие сърцето. Тъй като никъде не съм срещал такава, избягах от контакт с известна и красива жена, защото предпочитам пред нея само да гледам тая, макар и без контакт. То би било вид изневяра иначе.

Чорбаджията на курникът

58.   Дженифър Конъли е номер едно за мен. Бях хлапе на 10-11, когато у нас излязоха филмите Лабиринт и Възможности за кариера, и тя беше идеалът ми за красота, който в общи линии запазих и до сега.

60.   Номер 57, видях я тази принцеса, обаче вместо да видя жена, която да ми хареса, видях една жена, която ме плаши. Изпитвам страх от такива огромни жени, в лицето тази беше средна работа. Най- добре жената да е около 165, максимум 175, в по- високите, особено и ако са едри, са като мъже.

61.   Гал Гадот

63.   Със сигурност някъде там има някоя неземно красива жена, за която никой освен роднините и приятелите й не е чувал.
Ако трябва да говорим за известни жени - Меган Фокс много ми харесваше преди пластичните операции.
И разбира се, българската гордост - Нина Добрев.

64.   Красотата е субективно възприятие, прочетох ви коментарите, ама да ви имам и вкуса....

Младата Ума Търман, Чарлийз Терон, Марго Роби е чаровница,Натали Портман, Скарлетката е страшно парче... и още много други, ама тези са строини, красиви мацки с чар и излъчване.

65.   21, 40, 51, са прави, да ,няма красиви жени.
Всички са еднакво грозни и отвратителни.
С все им комплекси за размножаване и за манипулации.
Жалко, толкова много хора 50%, колко лесно биват програмирани да следват плана и да са грозни.
Ама то е защото са и прости.

66.   (10) Разбира Се
(9) Че Не
(8) Може Да
(7) Се Направи
(6) Универсална Класация
(5) По Красота
(4) Защото Красотата
(3) Съдържа Огромна
(2) Доза Субективизъм
(1) Erica Henrickson

67.   Новинарката от Нова тв Даниела Тренчева.

Бих се прежалил и бих я взел и на дърти години.

Чингис Хан

69.   До 60
Е над 175 см висока жена влиза в противоречие с половият деморфизъм и на мъжа му светва лампичка, че нещата не са наред. Аз също не харесвам толкова високи жени, които обаче като височина са в човешките граници. Супер жената е друга категория-от 3 метра нагоре. Тоест великан, който няма нищо общо с човешките размери, но уви, не съм срещал никъде по света. Мисля, че изживяването с дупе с размерите на кола е нещо което никоя обикновена жена не може да даде на мъж, ако ще да е световен супер модел. Това е десетократно по-силно изживяване от обикновена жена. След като видях тая, стандартните женички са ми тотално безинтересни, че даже и отблъскващи на фонът и. Едни такива ситни като кукумявки, които не могат да ми дадат нищо съществено като усещане. Въобще не вървят пред нея, независимо кои са.

Чорбаджията на курникът

70.   Има феноменални азиатки, особено корейки. Bae Suzy, Jung Yoon (Jeyong Yun)

71.   Темата е малко стара, но да си изкажа и аз мнението..
За мен Анелия (поп-фолк певицата) е най-красива. Особено с изрусените коси. Знам, че в клиповете е с грим и(може би) Фотошоп, но резултатът, според мен, е зашеметяващ, и по красота надминава всички останали жени;и певици и актриси, които също се гримират и минават през фотошопа. Не съм виждал по-красиво женско лице.

72.   Я стига сте се надлъгвали, няма грозни жени, има пияни мъже!

"„За жените”, Артур Шопенхауер

„Само мъжкият интелект, замъглен от сексуален нагон, може да нарече недоразвития, тесноплещест, едрогъз и късокрак пол – нежен: защото точно с този нагон е свързана цялата представа за красота. Вместо нежен, този пол трябва да се нарича неестетичен... "

Колко прав е бил човека!

73.   Лив Тайлър, Мила Йовович, Патриша Веласкес (игра в "Мумията"), Бар Рафаели.

74.   Авторе, първата жена е грозновата и отблъскваща, третата най-обикновеба с рядка и изтощена коса. Салма Хайек само е секси и с хубава коса, но има и достс по-добри в Холивуд. Ако е латино - Пенелопе Круз е по-красива.

76.   72 - То пък Шопенхауер е бил топ красавец! :))))))))))

77.   Салма Хайек, Моника Белучи и София Лорен

79.   Безсмислена тема, за всеки мъж най-хубавата е различна.

80.   76, Шопенхауер е световно известен велик философ! Днес успешните мъже ползват неговите съждения.

"Жената е животно с дълга коса и къс ум" - Артур Шопенхауер!

Кое не е вярно от това изказване? А, че жените са грозни, грозни са! С форма тип амфора, с тесни раменца и огромни трътлести задници! Това ли ви е красивият и нежен пол?

81.   За най красива не знам но фаворити са ми Моника Белучи, Катрин Зита Джоунс, Скарлет Йохансон , Чарлийз Терон , Никол Кидман, Мишел Пфайфър, Бионсе, Хали Бери, Ким Бейсинджър и Мила Йовович. Личният ми топ 10, ако можа така да се изразя!!!

82.   Брук Шийлдс, Симон Симонс (вокалистката на Epica), Бриджит Бардо, Лив Тайлър, Елеонора Палавейска от "Биг Брадър Фемили". За тези се сещам в момента,

Black Sabbath

83.   Джулия Робърдс, Меган Фокс, Салма Хайек, Чарлийз Терон, Ейми Уотс, Кейт Бланшет, Кейт Уинслет, Мила Уовович, повечето модели на Виктория Сикрет...

84.   А и майката на Анджелина Джоли... вижте я на младини каква красавица е била... изпбщо има много красиви жени от миналото, чиито имена даже не знам. Някой спомена и турски актриси, има красавици от тях доста.

86.   Памела Андерсън на млади години

87.   Моята.

Чингис Хан-Скандинавеца

88.   ДЖЕНИФЪР АНИСТЪН - никой досега в цялата тема не я спомена.

Дон Жуан

89.   Джейн Фонда. Въпреки, че тя е с 60-на години по-голяма от мен тя е най-красивата жена на света, защото е с най-високото ниво на запазеност вървящо успоредно с най-високото ниво на възраст. А на първо място една жена за да е истински привлекателна, провокираща истинско уважение и обич и сериозност към нея и докосваща дълбоко един млад мъж тя трябва да е по-възрастна от мъжа минимум с 20 години и на второ място като задължителен фактор почти толкова важен като възрастта и тя трябва да е поддържана. При Фонда съвкупността от тези два фактора е на абсолютния максимум и няма друга, която да ги достига до такава степен. Освен това има страшно мръснишки поглед и е страшно сексуална и разкрепостена. А външността и макар и да е най-красивата на света просто бледнее пред това, което е като човек. А външността и характера на една жена са пряко свързани, като скачени съдове и сбора от двете дава крайния резултат колко реално е привлекателна за мъжа една жена, като характера е по-важен. Още по-важното. Тя е страшно интелигентна, любяща, разбираща мъжа и грижовна опитна жена и в същото време е доста ранима. Никоя жена особено млада няма и малка част от съвкупността от тези качества, така, че и никоя жена няма и стойността и пленителността на Джейн Фонда. Ако е възрастна може да се конкурира с нея частично, като привлекателност, но млада жена няма и малка част от тях. За което и няма как да се получи и нещо стабилно и дълготрайно като връзка между млад мъж с млада жена. Нещата винаги завършват зле или с развод като си поомръзнат което е въпрос на немного време. Истинската половинка на един умствено и психически здрав млад мъж е жена минимум 20 години по-възрастна от него, към която той да се отнася като към кралица и която никога няма да му омръзне и, която винаги ще я цени, обича и уважава дълбоко.

90.   Моника Белучи, разбира се! Тя е класа. Падам си по жени с класа! И имам точно такава. Не е най-красивата на света, но харизмата й ме влудява вече доста години. На 45 е и никоя не може с нея да се сравни. Става само по-мъдра и по-привлекателна с времето. Може би само Моника Белучи

91.   Най-красивата известна жена за мен е Моника Белучи.
Други много красиви, харизматични жени, някои не са между живите - Шарън Тейт, Мерилин Монро, Катрин Зита-Джоунс, Джина Лолобриджида на младини и др.
Виждала съм уникално красиви жени, но не са известни.

93.   90, нещо си се объркал ми се струва. Моника Белучи сега е на 59 години, а не на 45 (родена е през 1964, този септември ще навърши 60). А иначе че е готина, готина си е, и аз си я харесвам и все още искам да я опъна.

94.   Моника Белучи и Анджелина са класика. Иначе напоследък много харесвам Ейза Гонзалез, Александра Дадарио, Ана деАрмас и Дакота Джонсън.

51-84 от 84