Споделена история от Други

Най-красивата жена на света според вас
Имало ли е известна жена, която да ви е впечатлила толкова много, че да си помислите, че е най-красивата на света и да не сте виждали по-впечатляваща от нея? Ако да, коя е? За мен такава жена е Салма Хайек на младини.

Коментари

1-50 от 84

1.   Е чак най-красивата не, но много ми харесва Скарлет Йохансон.

2.   Красотата е нещо много субективно, и според мен нещо като "най-красива жена" не съществува. За мен едно е красиво, за теб-друго. Но за мен има много най-красиви жени, и те са Анджелина Джоли, Меган Фокс, Риана, Кейт Уинслет и много други. Всяка жена е красива по свой собствен начин, стига да имаш очи да видиш красотата и.

3.   Моята!

4.   Уау, аз тъкмо за Салма Хайек си мислех тия дни! Много я харесвам, обожавам я от малка. Не мога да назова само едно име, ще изброя няколко: Моника Белучи, Мегън Фокс, Гал Гадот, Адриана Лима, Ашеария Рай,Сати Казанова, Ани Лорак, Ана Лусия Домингес, Паола Рей, Диона, Преслава, Дана, Катрин Зита Джоунс, Кийра Найтли.... Много ми е разностранен вкуса... Но особено ме кефят слаби брюнетки. Не съм хомо, но няма как да не оценя красотата. А аз ценя красотата, каквато и да е тя, мъжка или женска. Красота е нещо субективно, но видимо. Красотата ще спаси света, да казали хората. Аз ще пусна тема за мъжката красота, благодаря , че ме подсети. Впрочем, от какъв пол си, стана ми интересно? Рядко жена казва за друга, че е красива, аз съм от малкото, и приятелките ми се чудят. Защо???
Sweety angel

5.   Аз

6.   Джулия Робъртс, тая Салма бе ме кефи. Жена съм, ако е важно.

7.   Най - красива няма, има много красиви.
Ирина Шейк.

8.   4 Аз пък повече по-жени се заглеждам, мъж рядко ме впечатлява. Една красива жена е спокойна и може да каже, че друга е красива. Не много хубавите се комплексират.

9.   "да ви е впечатлила толкова много, че да си помислите, че е най-красивата на света" - Не.

10.   В моите представи красотата включва и излъчване. Грейс Кели, например, е с перфектни черти, но много стерилна и скучна. Бих се спряла на Моника Белучи, Марион Котияр и Дита фон Тийз. Имат нещо "по-така", което ги прави изключително привлекателни за мен.

11.   Авторът съм, малко не си доуточних въпроса. Има предвид не само физическата красота, ами и женското сексуално излъчване.

https://www.youtube.com/watch?v=iIZmuUGvnFg

Напирмер само мен ли ме подлудява тази жена със сексуалната си енергия, без дори да е супер красавица? Просто погледа и, начина, по който си отмята косата или си свива устните има драматично влияние върху мен, без дори да съм кой знае колко сексуален. Моля за мнения от мъжете, че ми е интересно? Искам да разбера дали това го долавят и другите мъже.

Подобно сексуално излъчване има Салма Хайек с тази разлика, че е и страшно красива. Само като погледна къдриците и или лицето и настръхвам. Дори само начина, по който стои излъчва сексуално напрежение. Всяко нейно движение събужда всичко мъжко в мен. Това нещо не съм го усещал от почти никоя друга жена. Щом дори през монитор долавям тази енергия, не искам да си представям, ако имах възможността да я видя и да я докосна на живо на младини.

Ето например в този клип

https://www.youtube.com/watch?v=Ib4OTWUbY7Q

има невероятно излъчване особено на 0:40 и на 4:34.

Другата жена с подобно излъчване е тази

https://www.youtube.com/watch?v=kvJElTaR5kM

12.   Салма Хайек с тази скулеста мъжка брадичка даже мисля, че може да мине и за травестит. Ето, че красотата е нещо много субективно...

На мен (хетеро мъж) ми харесват жени като Наоми Уотс, Нина Добрев, Кристен Уиг и др. Да са нежни, стилни, женствени, да имат искра в погледа.

13.   Fahrie Evcen. Турска актриса но много красива. Надминава и Анджелина Джоли.

14.   12, Нина Добрев е повече да си я гушкаш и мачкаш, сладка е като дете, но няма това страстно излъчване, а по-скоро е миличка, нежничка и симптаична като за тийн любов. Ако бях тийн, със сигурност щях да предпочета нея да се цункаме и лигавим по парковете ида си цапаме с торта нослетата по сладкарниците.

А Кристен Уиг ми прилича повече на момченце десетокласник отколкото на жена. Особено както сега е на възраст с тази къса коса изобщо не мога да я възприема като човек от женски пол, а по-скоро като човек, с който мога да си пия бирата и да гледам мач.

15.   За всеки човек е индивидуално, какви жени харесва. Аз бих избрал Моника Белучи, Салма Хайек, София Лорен. Но това са световно известни актриси. Има безброй други хубави жени.

16.   Ж 23
Меган Фокс ми е идеала за жена - красива, секси, очарователна, също и Медисън Бийр, Адриана Лима, Ебру Шахин, Мелиса Аслъ Памук.

17.   Не знаех, че всъщност жените се интересуват повече от красиви жени отколкото мъжете. :) Аз питах мъжете, а то само жени отговарят. Не че последните нямат възприятие за естетика, но няма как да погледнат на красива жена през погледа на мъжа. Най-малктоо няма да усетят сексуалната и енергия по същия начин. Но все пак благодаря за мненията.

18.   Аз си знаех, че не харесвам красивите хора, ама вие ме разбихте... Салма Хайек по скоро може да мине за мъж, отколкото за най-красивата жена.
Пенелопе Круз ми харесва повече.

19.   За мен най-красива е Селена Гомез, след нея бих добавил Аврил Лавин (певица) и третата, която също много харесвам е Серай Кая (това е една турска актриса).

М22

20.   Напротив, ние жените също можем да имаме обективна оценка за другите жени, няма нужда да си падаме по такива, за да ги оценим, както естетически, така и като сексуална привлекателност и пр. А и в повечето случаи на бялото черно не можеш да кажеш.

21.   Авторке,жестоко се лъжеш!!! Красива жена няма,защото всички жени по природа са грозни,без изключение. Женското лице е грозно, остро,ръбесто,ромбовидно,с изпъкнали и остри скули,и е въплъщение на Сатаната! В днешно време,с напредването на медицината и чудесата на пластичната хирургия,всяка жена срещу прилична сума пари може да стане "красива",но повечето не си знаят мярката и се обезобразяват и заприличват на още по-големи плашила,от колкото са,от което губят само те. Мъжът е красив по природа и притежава естествена красота,която му е дар от Бога, затова няма нужда от пластични операции и грим,за да изглежда добре. Женската красота трае,докато мъжкият нагон трае,а веднага след като мъжът я изчаластри,я натирва на майната ѝ и продължава да си живее живота без никакви последствия за него,пък тя да му мисли. Феминизмът е във вреда само на жените,но не им стига сиво вещество,за да го разберат!

22.   тази която обичаш

23.   Няма грозни жени, има умни и тъпи! Ако е тъпа, язък й за красотата!? Педпочитам да не е толкова красива, но да е умна и добра. Ако е някоя костилка, красотата й ще ти стопи лагерите!

24.   Тая на съседа

25.   И моето мнение е същото като на номер 19. Обаче бих искала да добавя Ариана Гранде.

Ж17

26.   Много жени са красиви, но страшно малка част от красивите жени са и магнетични, което е още по-висока категория за красота. В това отношение не се сещам за други примери освен за Кейт Бекинсейл като по-млада, за Шарлиз Терон също като по-млада, примерно във филмът Мъже на честта, както и Тия Карере във филмите си през 90-те. Към списъкът бих добавил и Али Макгроу във времето на филмът Конвой, както и певицата Дженифър Лопес. Та общо взето това са най-красивите жени които някога са виждал на екрана или в живота. Несъмнено някъде има и други като тях, но както казах този тип са голяма рядкост и за това не съм срещал от такава категория, поне в България.

27.   Все едно да кажеш кой е най-висок сред всички с височина 1,70.
Красотата има много лица.

29.   чуждата :D

30.   Никоя жена не е перфектно красива докато не се влюбиш в нея ...

31.   За мен лично е Барбара Палвин

32.   Салма ли бе?! Ужас. Дебела, черна, грубовидна крава с вимета вместо гърди. В лице прилича на травестит/ транссексуално същество. Най-красивата жена, според моите очи, не е известна, а е обикновено 20 годишно момиче, което се занимава с танци. Трътлеста е, но в главата бонбон - очи, усмивка, кожа, коса, излъчване....

33.   Да ,Ана Де Армас !

34.   Ами не знам, според мен прекалено фаворизираме американските актриси и певици, може би защото постоянно ни ги навират в очите.
Преди време загледахме руския сериал "Кухня", както и продължението му, и останах удивен колко красиви рускини има! Като бонус са и одухотворени и съвсем земни жени, за разлика от американските феминизирани лесбоси и ми-туу-тутки...
Примери - Елена Подкаминская, Валерия Федорович, Мария Ульянова...

35.   Оле хорааа, защо сте нахакали единичките на коментар 21?

Нима неосъзнатите хомосексуалисти като него не трябва да имат право на мнение?

37.   Тази, която би ми пуснала.

38.   Може би Брук Шийлдс като млада и особено в "Синята лагуна". Бриджит Бардо също е много красива жена според мен. Хеди Ламар, София Лорен и Елизабет Тейлър. Има един руски фитнес модел, казва се Ксения Худякова - тя също е много красива, а също и вокалистката на Епика- Симон Симонс.

Black Sabbath

39.   Сериалът "кухня" е на практика копие на американските бози.
Много от коментиралите в тази тема всъщност не са посочили американки.

Не разбирам какво точно имаш предвид под феминизирана, 34, но недей да обясняваш, защото темата не е за това, а за красота. В този ред не мисли ми е тотално втръснало от скучаещи възрастни хора, които всячески се опитват да натрапят вечните спорове тип "американско или руско", които за повечето млади хора са просто адски тотално досадни и безинтересни.

40.   №35,№21 съм! Не се безпокой за мен,аз съм си 100% хетеросексуален и съм си много осъзнат,но явно ти си неосъзната (може би и осъзната) злобна феминистка,опитваща се да изкара хомосексуалисти всички истински мъже,които не величаят женската грозота и не я приемат за красота от яд,че никой мъж не я ще. Хомосексуалистите не трябва да имат право на мнение,защото ако се даде право на мнение на хомосексуалисти,чернилки,жени, джендъри и всякаква подобна низша сган,с гласуването си ще овластят електората си от себеподобни и ще изменят властта по целия свят до най-високите постове с черни жени-лесбийки и издевателствата над белия хетеро-мъж ще нарастнат главоломно,а с това и справедливото мъжко отмъщение срещу феминистичната извратения!

41.   Някои актриси от 40-те - Virginia O'Brien и Хеди Ламар, от сегашните Мегън Фокс, Адриана Лима, Селена Гомес.

42.   Цветанка Ризова

43.   35, има право на неосъзната хомосексуалност, ама да беше показал един хубав мъж поне. Тва вече е педер*стка работа...

44.   Най-много харесвам водещата на рубриката "Да хванеш гората". Много готин характер и професионализъм, в съчетание с приятна външност

45.   Бях пуберче гледащо Заразно зло. И от тогава идеала ми е Мила Йовович.

46.   Виждам, че всички сте заблудени. Няма красива жена, всичките са от грозна-по-грозна! Прав е №21 и 40!!! Жената е най-грозното нещо на света, прилича на горгона! Торба с кокали и маз не може да бъде нещо красиво. Целулит, стрии, разделени очи, като на крава, и миришеща много отвратително там долу. Мъжът е красиво нещо, с мускулесто тяло и физическа сила! Женската красота е много субективно възприятие и зависи от мъжкия полов нагон. След като мъжът я опъне му става отвратителна и я зарязва на момента! Ако жената не беше инкубатор за деца, нямаше изобщо да има никаква полза от съществуването и!

47.   Майкоо, номер 4, пожелавам ти искрено да видиш Диона на живо посред бял ден обикновена, без грим - половината циганки по махалите са по-красиви от нея.
Иначе за протокола - Меган Фокс, Диляна Попова, Райна, Гривина (руска певица)

48.   Диони, Тити, Мегзчета, Дари, Герита-Николки освен неталантливи са и грозни. Предпочитам Дивна, Мей, Михаела Филева.

49.   Има много красиви жени, и известни, и не толкова известни. За мен обаче най-красива си остава Кейт Уинслет. Вероятно много от вас няма да се съгласят с мен, защото има жени с по-красиви лица и тела от нея, но за мен тя е олицетворението на женствеността - правилни черти на лицето, ведро изражение, очарователна усмивка, тяло с красиви извивки (нито твърде слаба, нито в другата крайност). Само като я видя и на лицето ми цъфва усмивка, уникална е! Бих искала да изглеждам като нея! :)

50.   Аз! Аз! Аз съм най-красива на земята! Всички други са ми под нивото! Никоя не може да се сравнява с мен! Аз съм единствена, неповторима и незаменима. Давайте, сложете ми единичките, завистници.

51.   И колко красива може да си ти бе №50? Кое ти е красивото? Каквото е у царицата, такова е и у магарицата! Няма красиви жени по света, всички са от грозна по-грозна. Да беше казала че не си най-грозната, щеше да звучи по-правдоподобно.

52.   Ванеса Ромеро

1-50 от 84