Споделена история от Други

Защо негърките и гейовете са с хипер самочувствие?
Негърките са опасни, има мн мемета с тях където размахват пръстче и казват mhmm. Същите са и гейовете, особено тези дето се обличат като жени. И двете групи са със супер високо мнение за себе си.
Азис, Евгени Минчев, който се изживява като лорд, Денди, Силвестър дето пее You Make Me Feel Mighty Real, също и Divine (знам го защото Ивана като беше дебела му приличаше, в клипа Walk Like A Man все едно е тя!), Ру Пол.

Доста често самочувствието им избива в интриги обаче. Интересно защо правят всичко със замах и крещят за внимание с походка, маниери и пр. Особено тези дето се обличат като жени са като някакви надути жени, ама от най-надутите, чак и щракат с пръсти. От истинските жени само негърките се държат така. Те все вярват, изискват права и т.н. Мн са нахални!

Коментари

1.   Не самочувствие, а комплекс. Кой знае колко подигравки са отнесли да се озлобят и капсуловат под формата на "самочувствието".

2.   По-тъпа тема не бях чел от дълго време. Обърни внимание за собственото си развитие. Не гледай живота на другите.

Гейовете и чернокожите абсолютно бо много грозен начин ги виждаш. Това че принизяваш хората ме отвръщава от теб. Хич не ми пука кой с какво самочувствие е и как се изживява пред камера. Това което възприемаш като зрител е повърхностно. Ти тея хора не ги знаеш истинския им живот и персонаж. Отново, гледай себе си. Не живей в илюзия.

3.   Хора с високо самочувствие има навсякъде, при всички раси и групи. Нормално е, ако гледната ти точка е базирана само на хората от телевизията, да мислиш, че са с високо самочувствие, защото ако не си забелязал там всички са с такова. Няма как да излезеш пред толкова хора и самочувствието да ти е на мишка. Причината да ти правят впечатление само гей хората и негърките е по-скоро скрита в теб и няма да е зле сам да си отговориш защо. В коментар 1 има резон и също е валиден за абсолютно всички раси и групи хора.

4.   Не мисля, че всички от тези видове са с високо самочувствие.

6.   Не е хубаво да се обобщава, но в почти всички случаи това поведение всъщност е точно обратното на самочувствие. –> Insecurity.
Това е защитна маска, която са възприели. (в психологията му викат „персона“)

Може да почетеш тука:
https://en.wikipedia.org/wiki/Coping
https://en.wikipedia.org/wiki/Defence_mechanism

7.   3 не е нужно ти да ми каваш, че само психари и нарцисисти стават актьори. Нормален човек не би работил това, пределно ясно ми е! Те и майките си биха продали само да се шуми за тях. Съвсем различни са от музикантите и певците, които са с дълбока душевност.

8.   Номер 2 и 3 го играят защитници на онеправданите, вероятно са гласуващи за ГЕРБ. Само гербаджии може да са толкова агресивни простаци.

9.   И на теб да ти организират паради, да имаш лобита по цял свят, да си защитен от уволнение, защото иначе ще си бил нарочен заради вкусовете или расата ти, проблемите ти да са по-важни за ЕС от Ковида или корупцията, и ти ще се надуеш.

А Азис май не е точно гей, само се прави на такъв, така че го изключи от списъка! Той си е надувка от хетеросексуален произход - и такива има, учудващо как! С какво пък толкова се гордеят те, горканчовците?

10.   Работя в чужбина и съм се нагледал на много чернокожи и хомосексуалисти.
Чернокожите доста често са мързеливи и изобщо не им пука от работния процес.
Имах един колега нигириец, който само ядеше и се подпираше на работа.
Шефът му англичанин не смееше да му каже нищо. Един ден колега му се скара, и като се почнаха крясъци "РАСИЗЪМ-РАСИЗЪМ" и станаха големи панаири.
Белите хора в Западна Европа изпитват т.нар. White Guilt/ Вина на белият човек. Тоест бял ли си, ти си виновен и не можеш да се скараш на чернокож, защото веднага могат да го разтълкуват като расизъм.
Работил съм с хора от цял свят, но наистина чернокожите са мързеливи.
Познавах една, която работеше само 3 дни в седмицата, защото взима помощи.
В кварталите с чернокожи е пълна мизерия, навсякъде хвърчат боклуци и мръсотия.
Аз дори и да нямам пари, пак си чистя пред къщата и си събирам боклука, но това не се отнася до повечето черни. С пари или без, те просто цапат всичко.
Горе-долу същото важи и за хомосексуалистите, които познавам.
Повечето мениджъри във фирмите в които съм работил са били гейове.
Ако в България гейовете все още се прикриват, в Западна Европа не е така.
Имаше един гей литовец, който само ме заговаряше на работа и ми правеше намеци. Нямам нищо против тях, но не ми е приятно.
Тези хора са нагли, просто защото цялата система работи за тях.
Те са все "жертви" и се възползват от това.
Ако има хиляда НПО-та и организации, които ме защитават, и аз ще наглея и ще правя каквото си искам.