Споделена история от Други

Никога не си празнувах рождения ден
Никога не съм си го празнувала. Скоро идва. Нямам пари, нямам кого да поканя. И ми става едно тъжно, гадно и отвратително. Гледам другите си го празнуват, и ми иде да се разрева.

Коментари

1.   На колко години си? Покани родителите си,приятели,ако имаш,ако не съученици,колеги. Не е необходимо да е нещо грандиизно, а да си с любими хора. Успех.

2.   И аз имам рожден ден след около месец...и аз като теб никога не съм го празнувал, или по-скоро го празнувам, но сам, защото аз съм си най-добрият приятел. Тъжно нали?

3.   мен ако питаш въобще не трябва да ти пука, аз съм обратния случай винаги всички съм ги черпил за щяло и не щяло и като свършиха парите изчезнаха, така че по добре сама от колкото с лоша компания. Някой ден като срещнеш правилните хора за теб ще има празненства, а до тогава по добре обръщай внимание единствено и само на семейството си, те са най важни и хората които някой ден наистина ще ти липсват. Пази се и не падай духом. Майната им на хората 98% от тях са фълшиви.

4.   Аз за последно сигурно съм го празнувал някога преди 7 клас, още от тогава не харесвах големи празненства и така си и остана, сега и да имам просто с най-близките, а на кафе, а на нещо друго да ги почерпя и това е.

5.   Много хора се чувстват в "дупка" покрай рождения си ден.
Не е нужно да каниш някой, да организираш тържество. Виж се с някой близък/близки, разходете се навън, ако е хубаво времето. Почерпи с бонбони или някаква напитка.

6.   Аз имам същия проблем. Винаги рожденният ми ден е бил много странен ден за мен. Не знам какво да правя на него. Аз съм роден на 9 март, а ти?

7.   6,Честит рожден ден!

8.   7, Благодаря

9.   9, честит рожден ден! Скоро, на 28 -ми март е...
Благодаря за съветите и подкрепата!
Всичко хубаво на всички! :)

10.   В други страни приятели канят рожденика на бар/ресторант и или всеки плаща своята сметка или те плащат сметката и рожденика. А в България со остава "Да ядем и пием на корем" покрай повода без значение дали може да си го позволи рожденика...

А защо не си отпразнуваш деня със себе си? ! Ей така, да се разходиш където ти харесва, да си хапнеш домашен сандвич в някой хубав парк, после да си пуснеш хубав филм или музика на която да си потанцуваш...
Честит ти рожден ден! Пожелавам ти хиляди поводи за усмивки!

11.   Аз пък не обичам да си го отпразнувам, веднъж го празнувах с колеги и се получи хубаво, но много се чудих кого да поканя и кого да пропусна. Това чудене ме отказва впоследствие. При по-големите рождени дни с компании е често явление пък да се забрави защо сме се събрали. Не ги харесвах още от този "обичай" да занесем в училище кутия с бонбони и да минаваме по чиновете и да черпим съучениците и учителят, независимо кой те дразни и прочее.