Споделена история от Други

Избори 2021 АНКЕТА:
Здравейте, пускам темата след като видях другата преди мене, тъй като и в по старите теми, това е нежен въпрос всеки си има предпочитанията и темата се разводнява от безмислени спорове, и се превръща трибуна на тролове от повечето партии, за това реших да пусна темата в вид на анкета. Написъл съм най известните партии който ще участват, ако искате да гласувате за някоя от тях, напишете номера в коментара си!ако пък искате да гласувате за партия която не съм я написъл, напишете номера на отговор "За друга", и напишете името до него, да поясня темата не е с търговска цел, или социално проучване от сайт, просто на мен лично ми е интересно, надявам се за съдействие от страна на Модовете, ако забележат повтарящи се "ÏP"адреси да не допускат един човек да гласува два пъти, или с два различаващи се гласа. За да може да не позволяваме на троловете да се вихрят! благодаря за отделеното време, а моето мнение за кого ще гласувам ще го напиша в коментарите, с цел да не компроматирам анкетата, ще напиша случайно номерата на партиите, да не си помисли някой че щом определени партии са под примерно номер едно ги харесвам,пак казвам нека не се обиждаме от типа, "Левски-ЦСКА", всеки си има предпочитания и си е направил сметка за кого да гласува на база лични възгледи, нека уважаваме чуждото
мнение !!!!! 1:ВМРО 2:БСП за България 3:Воля – НФСБ 4:ГЕРБ – СДС 5:Демократична България 6:Изправи се! Мутри вън! 7:Има такъв народ 8:Възраждане 9:АБВ 10:ДПС 11:Друга.....

Коментари

1.   5. Демократична България

2.   За никого-всичките лъжат народа.Целта е да се докопа властта да се краде а за народа нищо не се прави 30 години вече.Не вярвам че нещо ще се промени през следващите 4 години.

3.   5:!!!!!

4.   2, никога не съм гласувал за социалисти, но само те имат шанс да сменят герб.

5.   4, като ги сменят, ще цъфнем и вържем. Видяхме ги и тях. Същите крадливи мутри.

6.   5. Демократична България

8.   4 ГЕРБ

9.   Хора, не разбрахте ли вече, че не избори трябват, а кръв!

10.   До номер 2,: Знаеш ли същите тези крадци как се радват на такива, като теб, които не гласуват за никой?! Бързо, бързо ще си разпределят гласове - твоя и на още милион, два като тебе. А ти стои си у вас, скарай се на телевизора, ритни кучето, наругай жена си...все тая. И..., нали знаеш...няма смисъл да гласуваш, те всички са крадци.

11.   8:Възраждане

Не вярвам, че могат да направят нещо, не защото не искат, виждат ми се честни хора, а защото външните сили няма да позволят България да взема решения сама.

12.   8- ВЪЗРАЖДАНЕ

14.   8 - ВЪЗРАЖДАНЕ, напред!!!