Споделена история от Други

Скачане с парашут.
Здравейте скоро предстои рд на приятеля ми. Тази година ще навърши 31 и се чудя скок с парашут добър подарък ли е според вас? Много обича адреналина и мисля че ще се зарадва ако някой го е правил моля да сподели и ако имате други предложение за хубав подарък споделете. Харесва също оръжия, коли, мотори и такива работи.

Коментари

1.   Даааа! Това е най-якото от всички екстремни неща. А още по-яко е ако скочиш и ти с него. На мен ми подариха скок с парашут преди 2 години и чувството да скочиш от 4 км височина без въжета и т.н. е направо уникално. Просто отваряш вратата на самолета и се мяташ надолу. :)) Много хора ги е страх, но твоят човек щом обича екстремните неща ще се изкефи на макс. Мен не ме хвана страх дори за секунда. Даже напротив - усещаш една свобода и лекота, виждаш света по друг начин. Пристрастяващо е дори. :) Много хора, които са скочили, се записват на курс, за да могат после да скачат сами или пък да станат инструктори. Така че поздравления за идеята и чакаме да кажеш дали се е изкефил. :) Успех!

2.   Ами не го познавам, но аз със сигурност бих се пръснал от кеф. Аз пък днес имам рожден ден. Станах на 30 и никой нищо не ми подари. :(

3.   Скок с парашут е най-страхотния подарък, който можеш да подариш на мъжа си. На мен, моята ми подари ваучер за стрелба на Герена и беше яко, но аз исках скок с парашут, затова сам си взех ваучер и ми беше невероятно изживяване.

4.   Аз съм скачал и да - адреналинът е много силен, особено ако го правиш за първи път.

5.   Хей, номер 2 - Честит рожден ден(ако е вярно), и аз днес имам, ама баба ми даде 50 кинта