Споделена история от Други

Прави ли ви впечатление, че обикновено красивите мъже на снимки са зле :(
Жена съм и смятам, че това е несправедливо. Красивите мъже на снимки са кофти, но малък от най-най-красивите и на снимки, и на живо са хубави. Грозните пък и на живо, и на снимки са неприятни.

На работа има един уникален пич. Много рядко ми се случва да си харесам някой, а да ми хареса някой толкова много се случва веднъж на няколко години. Намерих го във Фейсбук. Ужасен е на снимки, ако някога ми беше писал, или пратил покана,щеше да бъде поредният игнориран, а толкова красив, но само на живо... Защо модерната техника не улавя мъжката красота???

И не, че ми е кой знае какъв проблем, имам предостатъчно реални проблеми, но за пореден път се убедих, че по снимки не могат да се оценяват мъже и реших да питам и вие ли го забелязвате.

Коментари

1.   Наистина е така. Имам няколко много добри приятели, които готини и приятни на външен вид, а във фейсбук изглеждат като убийци, изнасилвачи или просто като пълни селяни. Не знам защо става така. Имах предположение, че мъжете просто не обръщат толкова внимание на снимките си и качват първата хваната, докато ние жените ги подбираме по два часа.

2.   мМММММммММмм ...

Не особено.

3.   Мъж съм, имам роднина, който е голям женкар. Дори има няколко деца от различни жени (което не е съвсем добре).
Явно е симпатяга, вече е над 40г. не е богат, но му връзват още.
Но на снимки наистина изглежда доста зле. Един такъв нескопосан, срамежлив, нефотогеничен и тн. Много е странно това. А и той сам си го признава и заради това не обича да се снима.

4.   И аз съм така - красива съм, а на снимки приличам на СЕРИЕН УБИЕЦ! Защо? Защо се получава така? Много ме е яд! А грозотиите си обработват снимките и мязат на красавици. Защо? Явно е така и с мъжете. Какво да се направи. Кофти. Но не разбирам какъв ти е проблемът, авторке. Нали имаш красив мъж в живота, какво те интересува как излиза на снимки? Той да му мисли. Важното е ти да си красива. :)

5.   Някои хора просто не са фотогенични - и сред мъжете, и сред жените. Не знам дали е качество или просто не знаят как да застанат на снимки..

7.   Модерната техника не улавя мъжката красота, просто защото нея я няма. Я виж снимки дали професионални, дали папарашки, дали интервюта на холивудски актьори, певци и по принцип красиви мъже, и пак говори, че изглеждали зле на снимка и модерната техника не ги улавя. Хубав човек винаги си е хубав, просто на живо се вглеждаш повече в лицето, очите, чуваш речта и така човекът ти става доста по-симпатичен. Но има и хора, които наистина не знаят как да се снимат, под какъв ъгъл, интериор и в какво състояние да го правят. Затова и изглеждат комично и на снимките си.

8.   Остави фейсбука и търси мъжете на живо. Там се виждат най-добре.