Споделена история от Други

Имам ясновидски дарби
Всмисъл мога да предвиждам събития, интуитивно усещам неща, мисля си за някого, и след малко го виждам. Виждам неща напред в бъдещето образно, познавам имена на непознати

Коментари

1.   Аз как се казвам?

2.   Спомени от бъдещето... изкривяване/сгъване на време- пространство.

3.   Спечели ли шестица от тотото?

4.   И аз съм така. Почти всеки има до някаква степен. Много често имам предсказателни сънища освен това.

5.   1 не съм автора, но нещо с П. ми се дава.

6.   Ако ти кажа,че по единия кабел има високо напрежение и ще трябва да познаеш кой е безопасния и да го хванеш-ще се справиш ли?

7.   Аз не вярвах до скоро в това. И все още съм много скептичен, но скоро срещнах един човек, който ме вкара в тъча. Позна страшно много неща. Има си хора със силна интуиция явно и познават.. Този човек, с който се запознах налучкваше и не винаги познаваше, но 70% от нещата ги позна, което също е изумително

8.   Имаш доста развита интуиция,което е добре.

9.   5, далече си.

10.   Митко се казваш.

11.   9 значи така ти започва истинското..

12.   Хмм, и аз да не остана назад, как се казвам?

13.   Ти си поредната тъпа и нагла шарлатанка, нито знаеш миналото, нито настоящето, нито бъдещето.

14.   Един отишъл на врачка. Почукал на вратата и отвътре се чул глас:

- Кой е?

Той си казал "егати врачката" и си търгнал.

15.   Давайте минуси колкото искате, и аз не вярвам на шарлатани, но интуицията е голямо нещо. Вие сте забити в компютрите или в работата си , но има и хора, които вместо това развиват итуицията и чувствителността си. Я чрез музика, я чрез рисуване, планинарство, духовни практики или отшелничество. Ние хората живеем в различни светове и на различни честоти, хората от един свят, няма как да разберат хора, които живеят в свят напълно различен от техния.

16.   На мен само 2 от 10 ясновидки са ми познавали - една в София и една в чужбина. Другите 8 шарлатани са от България. Та тези двете ми казаха неща и от миналото и от настоящето и от бъдещето. Особено едната ми описа хора от бъдещето - първа буква и външен вид.

17.   Авторке, с каква професия трябва да се занимавам за успех и удовлетворение - музика, театър, реклама, преподаване или нещо друго (какво)?

И дали ми се дава живот в чужбина и кои са подходящи?

18.   17,
ти си мъж на 32, работил като офис планктон, с диплома за такъв, пишещ се болен и в невъзможност да работиш повече от 4 часа на ден, търсещ начин да се издържаш с някакви хобита без нужните квалификации, по възможност в чужбина и търсещ връзка с интелигентна и красива жена с кариера, добри доходи и други разни умения и т.н.
За жалост, до врачки си опрял, въпреки съветите, които получи. Действай, момче, опитвай различни неща, някой ден все ще намериш себе си! Успех!

не е авторката

19.   Радвам се за теб! Ако имаш време, намини през съня ми тази нощ и ми дай някаква полезна информация!

И се надявам да не си шарлатанин/ка, защото доста такива се навъдиха!