Споделена история от Други

Проблеми с телефона? Случва ли се и при вас?
Както става ясно от заглавието, пиша поради проблеми с телефон. От няколко дена имам проблем с влизането в някои приложения. Първо мислех, че се случва само на мен, впоследствие разбрах, че става на доста хора с телефони Самсунг. Когато се опитам да влезна в дадено приложение, бивам изхвърлена и веднага се появява надпис отдолу "....самсунг спира многократно". Често се случва и да си спра
wi-fi и после да не иска да се включи.
Проблемът изчезва, когато използвам програма за чистене на място, но не продължава дълго. Не е от актуализация на телефона, не е от недостиг на място, не е от прегряване или натоварваве, не знам дали не е свързано нещо с "Ограничение на файлова система". Това се е появило като известие горе-долу заедно с проблема. Не се маха.

Както се вижда, не съм особено запозната в тази сфера, затова, моля спестете си такива коментари. Мислех, че ако проблемът не е само при мен, ще мога да открия нещо по въпроса тук, но засега не съм видяла тази тема да се повдига. Не мога да открия информация в интернет, затова се допитвам до вас.
Случва ли ви се? Горепосоченото нещо ли е причината или нещо друго с телефоните?

Благодаря предварително!

Коментари

1.   Масово има проблем с приложенията.

Решението:

Влизаш в Плей Стор и търсиш:

"Андроид Систем УебВию" - обновяваш го, рестартираш телефона и си като нов.

2.   Затова си смених андроида с айфон и не съжалявам. Заслужава си парите.

3.   Същия проблем имах и аз. Взех, че върнах фабричните настройки и сега е като нов! Не ме изхвърля, всички приложения работят прекрасно, абе перфе! Самсунг Галакси Нот 10

4.   От авторката:

Номер 1, благодаря за коментара, но и така нищо не стана.

Номер 2, доколкото знам, с айфоните също се получават някои проблеми.

5.   Не знам дали е защото имам нов телефон от 7 месеца, но аз нямам този проблем. Имам xiaomi redmi note 8 и не срещам този проблем. Не знам от колко време имаш това устройство, но и на мен ми се е случвало когато имам телефон повече от година(затова ги меня на 2-3 години). Може би трябва да си купиш нов телефон.

6.   Странно. Аз съм със самсунг, но нямам никакъв проблем за момента.
Опитай да си бекъпнеш всички файлове и контакти на компютъра и да направиш един хард ресет. Това ще изтрие всички инсталирани от теб приложения. Един вид ще започнеш наново. Понякога спасява положението.

7.   До 2

Единственият бонус на iPhone е, че не ти навират Facebook в лицето. Е, моеж би и новата промятна с 14.5, но ще видим.

8.   При Самсунг проблема се оправя с ъпдейт на Гугъл хром

9.   И 1 за номер 1.

Google имаха проблем преди няколко дена, но никой не говореше затова, въпреки, че щеше да е полезно за поне 75% от населението.

10.   Направи му Reset. И повече не си купувай Самсунг.

11.   Започнете да си купувате айфони най-накрая и няма да имате проблеми. Дори стар айфон е сто пъти по-добре от най-новия самсунг. Веднъж ако си купиш, ще разбереш за какво ти говоря. Освен това глупостите, че били за кифли и кифльовци са абсурд, защото един айфон не ти се налага да го сменяш ако щеш и години наред, докато самсунга ще ти се скапе и накрая ще дадеш тройно повече пари.

12.   До 5

Да си купиш нов телефон? ROLF ...

13.   От авторката:

Току-що отворих Гугъл хром в Плей стор. Прочетох няколко коментара, явно оттам идва проблемът. Много хора се оплакват. Нищо не може да се направи май.

14.   @10Самсунг са най добрите телефони, ресета няма да помогне, актуализирайте хрома, изчистете данните и кеша на проблемните приложения и се логнете отново в тях.
android

15.   Започнете да си купувате обикновени телефони с фенерче и клавиатура и няма да имате проблеми. И без това чекненето ви в Тик Ток и парадиране във ФБ и ИГ не променя света както си мислите.

16.   Щом проблемът идва от хром, можеш да пробваш от Settings да отвориш Apps > Chrome и да му дадеш Disable. Това ще изключи Chrome от телефона ти, а като го оправят, можеш да го върнеш и ъпдейтнеш.
Междувременно можеш да използваш другия вграден браузер (Internet) или да си изтеглиш друг от Play Store.
Успех!

17.   От авторката:

Към 14 и 16, оказва се май, че проблемът въобще не е от Chrome. Актуализирах го веднъж - работи само за няколко часа и пак същото. Последваха няколко изтривания на актуализацията и отново изтегляне, но накрая ми писна да пробвам, нищо не ставаше. Направо го деактивирах. Ползвам Internet, както посочва 16, от него съм доволна, но проблемът още си стои. Няма оправяне май. Да се примиря ли значи?

18.   Не знам защо си траят програмистите, а не казват че, е от новите пренастройки в които влизат включително мислите ви (сърдечен ритъм/пулс/кръвно/корпорална температура/Време движение/точна позиция във всеки момент/ дори твоят да е блокиран, на случайно преминаващ се свързва с новите функции с тоя и отчита позицията ти по IP)
Chrome и Googoe са ми блокирани, Googoe play само когато имам нужда за нещо, а телефона си почива в къщи когато аз излизам. Имам друг който е само "зелена- червена слушалка" и си излизам с него ако ще се забавя повече и очаквам важно обаждане, иначе и без него.

19.   Авторке, опита ли да направиш хард ресет (връщане към заводските настойки) на телефона?
Възможно е да го прави някое приложение или комбинация от приложения. Най-добре е да се махне всичко с един ресет, да слагаш 1 по 1 приложенията наново и да следиш кога (след кое приложение) ще се появи проблема.

П.П. Ако го правиш, задължително бекъп на файловете