Споделена история от Други

Случвало ли ви се е да разпознаете човек от реалния живот в spodeli.net?
Здравейте! Стана ми интересно дали ви се е случвало докато четете някоя история тук да разпознаете автора? Преди време ми се беше случило да прочета история, която бях 100% сигурна, че съквартирантката ми е писала, понеже беше доста специфична и бях намесена и аз. На другия ден тя ми беше дала компютъра си за малко и видях, че е влизала тук. Нищо не й казах. Та на някого случвало ли му се е?

Коментари

2.   Да,случвало ми се е да разпозная една моя приятелка.

3.   Само подозрения имах за един бивш... Коментираше малко странното си хоби/интереси. Но все пак не мога да съм сигурна, че е единствения с такива...

4.   Не. Трудно е да се познае кой идиот кой е.

5.   не

6.   От една група във Фб разпознах един по фетишите му за секс и хигиена на жените през Соц-а.

7.   Да, със сигурност, по специфична информация. Беше много смешно, защото в реалния живот съвсем други ги разтяга.

8.   Не, поради факта, че има много хора с подобни истории и проблеми.

9.   Не. Аз като пиша истории, например, си измислям възрастта си и разни други неща за мен, абсолютно нереални, а ако проблема ми е специфичен, го замествам с друг сходен, но идеята на проблема да е същата. Не мисля, че може да се засече някой, ако той опита да се скрие, освен по ай пи де. Преди време, бях се свързала с едно момиче тук, още публикувана имейли. Оказа се, че я познавам. Беше неловко и за двете. Повече не си писахме, като разбрахме кои сме... защото в реалняи живот не сме приятелки. После спряха коментарите тук с имейли.

10.   Не. Но аз лично доста често пиша тука и като пиша някаква история се опитвам да поизлъжа малко за да не си проличи че съм я писала аз.

11.   Мисля че, да. Дългогодишна приятелка с много специфичен казус.

12.   Разпознавала съм няколко души, включително един ютюбър преди няколко месеца.

13.   Не, но имам чувството, че мен са ме разбрали кой съм. Защото описвам прекалено детайлно в историите си. Понеже имам редки хобита и интереси, които малко хора имат. Напълно възможно е, но честно казано не ми пука. Това е сайт, като всички останали, просто не се виждаме кои сме и може би в това е цялата интрига.

14.   Да. Беше може би преди 12-13 години. Бил съм ученик. Разпознах човек от моето училище и стигнахме до бой.

15.   Номер 4: Напълно си прав/а! :) Хахахахаха!
А иначе, преди да забравя защо съм дошла - не съм разпознавала конкретни индивиди, но имам някакви подозрения (като в някаква детективска историйка...) за мои близки.

16.   Мисля, че да. Един път заподозрях един по начина му на изказване, изразите и думите, които подбира. Възможно е да бъркам. По един коментар под случайна тема, се осъмних в автора на друга...
Даже помня и съответните теми. Едната, под която заподозреният е коментирал, беше от сорта на "секс по време на цикъл" и въпросната авторка беше споделила как гаджето и настоявало редовно да го правят, дори когато е на червено. И човекът, в когото се осъмних, беше написал неща от сорта как доста мъже са със "слаб ангел" и на могат да поспрат и тем подобни. И точно по тия ангели, дето споменава, съм почти сигурен, че е авторът на "кое ви привлича повече-лицето или тялото? "
Та, този човек, в коментари под собствената си тема, писа големи глупости. Отново спомена повечето, че били със слаб ангел, а той бил като Бог;че, понеже неговата работа била най-тежката, той бил най-важният и без него човечеството не би оцеляло, докато повечето мъже били п*д*раси;че всички останали сме безполезни и още куп други тъпотии... Много неща бяха. И, като цяло си е един доста арогантен и горделив тип. Но пък хората го обориха с безброй аргументи и буквално го о*раха от всякъде и му разкатаха фамилията:)
И той спря да пише.
След това, в тая другата тема, като видях тоя коментар, си бях почти убеден, че е отново същия човек.

17.   И са ме разкривали и съм разктивала

18.   Веднъж разпознах моя близка приятелка, т. е. имах подозрения, че е тя, питах я и тя си призна. Не беше неловко, защото сме си близки, но предполагам, че ако беше друг, не бих попитала и щях да си остана само с подозренията.